Site Logo
 
Текущее время: 25 апр 2024 17:08

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]





Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 352 ]  На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 29 окт 2017 18:03 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 1 месяц 14 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Адміністрація Запорізького жіночого форуму оголошує

Бліц-гру Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»


Изображение


Пам'ятка


- Перший ігровий день триває один день, так само, як всі інші ігрові дні;
- У перший день всі обов'язково повинні відрекомендуватися і трохи розповісти про себе;
- В кінці першого ігрового дня лінчування не буде. Але я чекаю у ПП заявки від статусних гравців (Комісар, Маніяк, Лікар) і від Мафії на вбивство;
- Заявки на полювання можуть надсилатися в будь-який час, починаючи з 12.00 дня;
- Заявки на Лінч, а також статусні заявки надсилаються до 21-00. Обов'язково в темі ПП пишемо «Суд Лінча 1, 2» і т.д. або «Вбивство мафії 1, 2» і т.д.;
- В темі гри пишемо тільки під анонімними акаунтами. Використання цих акаунтів де завгодно, окрім теми гри, заборонено;
- Всі питання по грі можна задавати в темі обговорення або мені в ПП. (Пишемо під своїми основними акаунтами);
- Нагадую, що після кожного Суду Лінча, всі повинні аргументувати, чому проголосували саме так;
- Голосуємо під своїми основними акаунтами, ПП в ігрових акаунтах закриті;
- Линійочки цупимо в ігровій темі та особисто завантажуємо в профіль ігрового аккаунта, аватарки також самостійно завантажуємо;
- Паролі на ігрових акаунтах не змінюємо!


Завдання і опис ігрових ролей


У грі мають місце такі персонажі:
- Мирні Жителі (далі МЖ)
- Мафіозний клан (далі мафія, 25% від загального числа гравців)
- Гравці-одинаки

Гру веде ведучий. Ролі гравцям призначаються випадковим чином. Попередньо відбувається запис бажаючих грати. Ролі розсилаються через ПП.
Ніхто з учасників форуму не знає: хто з них який персонаж. Тільки мафіозний клан точно знає один одного. Мафіозі можуть збивати з пантелику мирних жителів, прикидатися, що вони мирні, маскуватися. Завдання мирних: з'ясувати хто є хто. Для цього треба спілкуватися в темі гри. Але може бути й таке, що насправді ви спілкуєтесь з мафіозі.

ЗАВДАННЯ ГРИ:
Мирні перемагають, якщо вб'ють всіх мафіозі. Мафія перемагає, якщо їх залишається не менше, ніж мирних.

РОЛІ В ГРІ І ЩО ВОНИ МОЖУТЬ:

Мирні жителі
- Говорити, підозрювати, боятися, доводити, що вони насправді мирні, а не злобні мафіозі.
- Не просто можуть, а й повинні брати участь в спільному голосуванні щодо суду Лінча.
- Полювати.

Додаткові ролі мирних жителів
- Як і інші мирні, можуть полювати, але якщо вони полюють, то не використовують свої спецможливості.
- в суді Лінча беруть участь так само як і всі.

Комісар - перевіряє вночі статус. Якщо комісар досліджує персонажа, убитого тієї ж ночі, він дізнається також, хто і чим його вбив. Якщо вдень стратять Комісара (або вбивають вночі), він може "дістати пістолет" і вистрілити в будь-якого іншого персонажа, після чого той негайно вмирає разом з Комісаром.
Сержант - знає, хто комісар і знає статуси перевірених ним гравців. Сам перевіряти не може, але якщо комісара вб'ють, то сержант стає комісаром.
Лікар - робить все те ж саме, що і мирний житель, але при цьому кожен хід він може лікувати одного з жителів на вибір або себе. Якщо до жителя навідується мафія, або Маніяк, то вважається, що доктор виявився поруч і встиг відкачати жертву. Тому жертва не гине. Лікар не рятує від Суду Лінча, а також полювання. Лікарю не можна дві ночі поспіль лікувати одного і того ж гравця (навіть себе).
Один раз за гру Лікар може скористатися правом евтаназії: замість лікування зробити смертельний укол, від якого жертва миттєво гине незалежно від ролі і статусу.
Путана - мирний житель, який блокує здатності статусного гравця на одну ніч.
Підкидьок, позашлюбна дитина боса - Мафія не може вбити підкидька, хоча той і відноситься до чесних жителів. Підкидьок знати не знає про свій статус. Після смерті Боса стає мафіозі.
Мафія
- Мафіозі знає членів свого клану. Тобто інших мафіозі;
- Мафія як і інші бере участь в суді Лінча;
- Як і інші доводить що вони хороші, мирні і хочуть жити;
- Оскільки у нас тільки один мафіозний клан, мафія не полює;
- Мафія може і повинна вбивати. Під покровом ночі, мафія збирається і вибравши собі жертву йде її вбивати.
Відбувається це так:
Кожен мафіозі відправляє заявку кого він вбиває «Вбивство». Всі мафіозі повинні вказувати на одну й ту саму людину. Якщо частина членів клану вказує на одну людину, частина на іншу - це означає, що мафія не змогла організуватися і їх звірячий план вбивства провалився. Якщо один або більше число мафіозі взагалі не голосує - це значить, що він захворів, впав у летаргічний сон і на нього ніхто і не розраховував, тобто його думка до уваги не береться. Все буде залежати від інших учасників клану.
Кількість мафії. Не менш 25% від загальної кількості гравців.
Баламут обмовляє мирних жителів. Обмовленого баламутом жителя комісар бачить як мафіозі.
Маніяк-отруйник - грає сам за себе. Вночі вбиває одного гравця. Його жертва вмирає тільки на наступний день. Метою маніяка є вбити всіх інших. У Суді Лінча бере участь так само як і всі.

ПОЛЮВАННЯ
- Будь-який житель може надіслати заявку на полювання, а може цього і не робити. Задовольнятися буде тільки одна заявка (яка прийде першою);
- Якщо той, на кого житель полює, дійсно є мафією, то житель цю саму мафію вбиває;
- Якщо той, на кого житель полює виявляється таким же МЖ, комісаром або лікарем, то гине сам мисливець (на кого він полював відомо не стає). Загинути він може з різних причин. Вибухнув його гранатомет, жертва почала відстрілюватися, бог з неба блискавку жбурнув.

СУД ЛІНЧА
Кожен живий гравець надсилає ПП ведучому з повідомленням, за кого він голосує в загальному голосуванні щодо Суду Лінча. До кінця ночі буде обраний і публічно повішений (розтерзаний натовпом, закиданий чепчиками, зацарапаний дикими бубликами, замочений в сортирі) той, хто набрав найбільше голосів, але не менше 1/4 від загального числа.
Голоси загиблих в поточний хід враховуються. Тобто, якщо когось убила вночі мафія, то його голос на Суді Лінча зараховується, тому що голосував він раніше настання ночі.
Якщо однакову кількість голосів отримали кілька гравців, на Лінч відправляється той, голос за якого надійшов другим.
Результати Суду Лінча, тобто хто за кого голосував, оголошуються публічно.
Після смерті особа померлого викривається, тобто стає відомо ким він був насправді.
Загиблі гравці перетворюються в привидів і можуть літати серед живих в темі, веселитися і базікати. Якщо статусний гравець, який став духом, або невдалий мисливець натякатимуть гравцям хто є хто, мафія отримує право на подвійне вбивство.

ПЕРЕДСМЕРТНА ЗАПИСКА

Кожен учасник має право на передсмертну записку. У записці він може описати свої підозри і припущення, якими хотів би поділитися з іншим. Записка не розголошується. Учасник може адресувати записку будь-якому іншому учаснику. Одного разу за гру він посилає її ведучому для передачі адресату. Якщо цей гравець убитий (мафією, або на суді Лінча), записка передається ведучим адресату. Одного разу передану записку не можна змінити.

ЧЕРГОВІСТЬ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК
В ігрову ніч ведучому відправляють свої заявки мафіозі, лікар, комісар і маніяк. Черговість розгляду заявок така: мафія, комісар, маніяк, лікар.
Заявка комісара залишається без відповіді, якщо:
- до моменту ходу кандидатура мертва;
Лікар не лікує, якщо:
- до моменту ходу лікар мертвий і лікує не себе;
Заявка маніяка не працює, якщо:
- до моменту ходу маніяк мертвий;
- до моменту ходу жертва мертва;
Заявка мафії не розглядається, якщо:
- до моменту ходу жертва мертва;
- жертву вилікував лікар


Правила гри



1. Подаєте заявку на гру в ПП ведучій Nochenyka. Ролі і персонажі в цій грі вибираємо самостійно;
2. Після завершення подачі заявок на участь в ПП отримуєте свою роль. І пароль з ніком, під якими Ви будете брати участь в грі. Гра буде анонімна, так що відписуватися в темі гри можна буде тільки під отриманим ніком;
3. Заборонено будь-якого роду демонстрація повідомлень ведучого, що містять відомості про статус гравця або ігрову переписку ведучого з гравцем, іншим гравцям - приватно або публічно. Покарання за порушення - виключення з гри;
4. Публікація в ігровій темі приватного листування гравців заборонена. Покарання на розсуд ведучого від позбавлення голосу на один день, до виключення з гри;
5. Ведучий направляє зовнішню сюжетну лінію. Далі йдете на форум і представляєтеся. Треба позначити своє місце під сонцем. Тобто хто ви по життю. Вашу професію, якусь характеристику. Тобто, придумуєте хто ви є в нашому славному місті.
Приклад: Я всіма улюблений Людина-павучок. Звичайний, 15-річний підліток, який отримав надлюдські здібності після укусу генетично модифікованого павука. Кожен свій день я рятую місто. У перервах намагаюся клеїтися до дівчат і доводити своїм друзям, що я не придурок.
Безумовно, за зовнішньою маскою такого героя може приховуватися пропащий мафіозі або відставний комісар. Але, безумовно, ні той, ні інший цього афішувати не буде. А якщо хто і буде афішувати, то це зовсім не означає, що це правда.
6. По закінченню кожного ігрового ходу гравці надсилають в ПП ведучому всі заявки на можливе "полювання", на обов'язковий для всіх "Суд Лінча", на "перевірку" комісаром, на "лікування" лікарем, на "вбивство" мафією і т.д . Заявка повинна виглядати так:
Суд Лінча - Нік гравця, якого збираєтеся повісити (для всіх)
Полювання - Нік гравця, на якого полюєте (для всіх крім мафії)
А так же рольові заявки кожного персонажа.
7. У перший ігровий хід Суд Лінча відбуватися не буде. У перший ігровий хід приймаються тільки рольові заявки
8. На наступний день дізнаєтеся підсумки. Життя продовжується.
9. Кожен ігровий день всі персонажі в обов'язковому порядку повинні:
- пояснити (з аргументами) чому він проголосував саме так на Суді Лінча;
- задавати підступні запитання тим кого вони підозрюють.
10. У разі неучасті в обговоренні протягом будь-якого ходу (слід залишити хоча б одне повідомлення в топіку гри), гравець вважається зниклим без вести і залишає гру, незалежно від його ролі.
11. Учасник, який пропустив голосування два рази (підряд чи ні, не важливо) вибуває з гри, оскільки треба поважати інтереси інших гравців. Це стосується також гравців, які були на форумі, брали участь в обговоренні, але не прислали свій голос.
Якщо гравець надіслав ведучому тільки статусний голос, він не враховується, учасник вважається не голосувавшим.
Якщо гравець не надіслав ведучому статусний голос, вважається, що він від нього відмовився.
12. Коли відбувається позбавлення гравця права голосу, результати загального голосування по нікам не вказуються, щоб не було видно, яка команда або гравець позбавлені голосу, так як це вплине на хід гри, може дати підстави обчислити статус гравця. В даному випадку оголошується тільки результат загального голосування.
13. Ведучий не може розкривати статуси гравців іншим гравцям, за винятком статусного ходу комісара.
14. І останнє за списком, але не за значенням. Пам'ятайте, що ведучий - головна людина в грі pobeda, він вирішує всі спірні питання і стежить за дотриманням правил. Пам'ятайте, що ведучий витрачає свій особистий час для того, щоб зробити вам приємно. Поважайте його старання. Дякую!



Легенда
Легенда.


Ласкаво прошу всіх у Всесвіт Marvel! Це місце стало домом великої кількості супергероїв та суперлиходіїв. Тут безпечно і не квапливо вештаються усілякі надлюди, мутанти та ще багато інших створіннь! Кожен з цих хлопців та дівчат має свою місію. А яка вона – ми зараз з’ясуємо. Здоровеньки були, чуваки! Хто з вас найкрутіший?.. Давайте голосувати.


Перший день
День перший.

Изображение

Пссс! Хлопці, а what's happening взагалі?.. Сьогодні типу повний місяць або чого всіх так ковбасить? І патиками мірялися, і криваву сутичку учинили… і все це в мою зміну.
Ну, з патиками, наприклад, мені зрозуміло. Кожен думав-гадав, що в нього довший. Але, як завжди, перемогла жінка. Зачаклувала своїми брудними танцями парубка – і все, панує Амора. Піду поплачу у куток.
А потім, потім… Потім сів я на стелю, трохи попоїсти (не намагайтесь повторити це вдома, бо ви так не вмієте), і бачу… Шкода, в мене був тільки бутер із шинкою, бо доречніше popcorn, таке кіно почалося… Отже, летіла собі мирна Брунгільда на коні… Так собі летіла, якщо чесно, не дуже рівно… моя бабуся краще літає. Коли оце якась дивна компанія вибігла з хати – і як жбурне в ту коняку палицею… Вони обидві, сердешні, й завалились… Та так невдало, що завтра похорон. Шкода, шкода дівку. Відчуваю, хтось нап'ється і отруїться ... Святая Богородиця, десь третє око пролізло! Пішов шукати де.
Надобраніч, малята!

Голосування за крутого перця.
Igrok 1 – Магнето --> Igrok 1 – Магнето
Igrok 2 – Руда Соня --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 3 – Дедпул --> Igrok 9 – Амора
Igrok 4 – Локі --> Igrok 4 – Локі
Igrok 5 – Сьюзан Шторм --> Igrok 6 – Грут
Igrok 6 – Грут --> Igrok 7 – Брунгільда
Igrok 7 – Брунгільда --> Igrok 7 – Брунгільда
Igrok 8 – Ракета --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 9 – Амора --> Igrok 9 – Амора
Igrok 10 – Містік --> Igrok 10 – Містік
Igrok 11 – Кристал --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 12 – Агент Філ Колсон --> Igrok 12 – Агент Філ Колсон
Igrok 13 – лікар Стрендж --> Igrok 13 – лікар Стрендж


Другий день
День другий.

Изображение

Отже привіт і спробуйте не нервувати мене, добре? Я хотів сказати щось розумне. Але що? Чому голова завжди болить... коли Халк намагається думати? Добре, почну з того, що сьогодні були невеличкі поминки і, хай йому грець, тому павуку, але він був правий… Ковтнула новоспечена командірша Амора трохи горілки и відразу коні двинула… Обрали собі голову! Як то кажуть - пливли, пливли, на березі втопилися. Бідне дівча, тихе було та мирне. А ми тепер знову без голови, тільки з гепою.

Потім був суд. Але я мало що тямлю в юриспруденції. Бо я Халк, а не юриспрудент. Знаю, що вирішували, кого не шкода, та на кого всіх собак навішати за той бешкет. Особисто я, Халк, голосував за Пітера Паркера, але обрали мирну Сьюзен (і знову втрутилась доля). Витягли бідолшну на двір... І на палю її, на палю… Не журись, красуня, адже супер герої мають звичай вичунювати, в якомусь там сіквелі тощо… it's OK.

А вночі... Комісар Софія вже готувалася до сну. Вона як раз була кинула в прання своє броньоване бікіні, і сиділа розхристана та беззахисна в своєму ліжку. Коли в вікно постукали. І тільки вона виглянула у двір - схопили її за руду шевелюру, та й приклали потилицею о підвіконня. Виривалася Соня, брикалася, відмахувалася мечем (звідки тільки дістала?). А поруч, до речі, мирний Магнето проходив, ось він тим мечем і дістав... Не вирвалася... Прощавай, неймовірна руда краля!

Мабуть, в мене все. Халк втомився. Піду поїм, або вип'ю щось... Хоч би мені ота горілка отруєна не попала, кажуть, там пів пляшки залишалось... Може і завтра нас чекають небіжчики?..

Перше засідання суду.
Igrok 1 – Магнето --> Igrok 5 – Сьюзан Шторм
Igrok 2 – Руда Соня --> Igrok 1 – Магнето
Igrok 3 – Дедпул --> Igrok 13 – лікар Стрендж
Igrok 4 – Локі --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 5 – Сьюзан Шторм --> Igrok 6 – Грут
Igrok 6 – Грут --> Igrok 5 – Сьюзан Шторм
Igrok 8 – Ракета --> Igrok 1 – Магнето
Igrok 9 – Амора --> Igrok 13 – лікар Стрендж
Igrok 10 – Містік --> Igrok 5 – Сьюзан Шторм
Igrok 11 – Кристал --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 12 – Агент Філ Колсон --> Igrok 13 – лікар Стрендж
Igrok 13 – лікар Стрендж --> Igrok 4 – Локі


Третій день
День третій.

Изображение

Здоровенькі були!

В ефірі програма «Спіритичні новини», пряма трансляція звідтілля. І з вами я, Амора Чародійка, ваш невсипущий мер. Через те, що з вини Халка мої земні амбіції не були задоволені у повному обсязі – сьогодні саме я розповім вам про те, що сталося.

В це важко повірити! Але не встигла ще осісти земелька, як то кажуть, і ледь-ледь заспівали півні, а ці збоченці почали обирати собі нового мера. Нового мера! Ані сорому, ані сумління. Втім, це не дуже цікаво, тому стисло – переміг мирний єнотик Ракета.

Пляшка горілки. Вона знайшла свого героя. А було це так. Рано вранці, сором'язливий мафіозі Грут вийшов у двір покурити... Що з огляду на його походження було трохи необачно… Спав він останнім часом препогано. В голові знов і знов спливали голі груди Соні, що так несамовито та витончено погойдувалися в тій жорсткій боротьбі. "Потрібно промочити горло!", - подумав він. Взяв забуту кимось пляшку у траві та хильнув... Так і сконав бідний Грут від отруєння. І на тому місті зацвіли б мальви… Але з-за рогу несподівано вибіг мирний лікар Стрендж, з сокирою, побачив Стрендж, що запізнився, вилаявся, та ще трохи погамселив дерев'яний труп у багні. Без шансів на порятунок, любий друже, без шансів.

Але! Не встиг лікар відновити дихання, як до нього тихенько підійшов, ззаду всунув та пішов, звісно голку, а не те, що ви там подумали собі, його колега – лікар Локі. Напередодні він прихопив з аптечки щось радіоактивне та вирішив побешкетувати. Стояв пустун і спостерігав - як бідного Стренджа заповнює радіація... Ззаду почувся шурхіт. "Блін, я його хотіла!" - сказала блакитного кольору дівчина. - "Але труїти труп немає ніякого сенсу!".

Відвернулася Містік і пішла собі… Коли до неї підбігли, регочучи, славні мафіозикибаламут Кристал та босс Агент Філ. Дістав Філ свою звичну зброю, та і вліпив обойму в прекрасну маніячку. Вклав у ці постріли всю свою біль, всю невитрачену батьківську ніжність... Так, не вона особисто, але ці люди вбили його дитину. Вбили, так і не давши йому розквітнути у ціому злочинному житті.

В цілому, день пройшов за супер-конструктивними підозрами і неймовірно доречними зауваженнями. Мені навіть здалося, що жителів марвелівського всесвіту опанувала жага крові, не інакше. Нашвидкуруч звели шибеницю та голосно стали вирішувати – чи є бажаючі на ній погойдатися . Не поталанило сержанту Дедпулу. І пішов він гойдатися… пішов, пішов, а потім полетів… і всі зорі йому віддавали свою ніжнсть… Але знову але! Дістав він із трусів свого пістолєта (розумійте як хочте) і поцілив на прощання в маньячій труп.

В мене все.

Вітаю мафію з перемогою! pobeda

Голосування за голову.
Igrok 3 – Дедпул --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 4 – Локі --> Igrok 4 – Локі
Igrok 6 – Грут --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 8 – Ракета --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 10 – Містік --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 11 – Кристал --> Igrok 8 – Ракета
Igrok 12 – Агент Філ Колсон --> Igrok 10 – Містік
Igrok 13 – лікар Стрендж --> Igrok 13 – лікар Стрендж

Друге засідання суду.
Igrok 3 – Дедпул --> Igrok 10 – Містік
Igrok 4 – Локі --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 6 – Грут --> Igrok 13 – лікар Стрендж
Igrok 8 – Ракета --> Igrok 13 – лікар Стрендж
Igrok 10 – Містік --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 11 – Кристал --> Igrok 3 – Дедпул
Igrok 12 – Агент Філ Колсон --> Igrok 4 – Локі
Igrok 13 – лікар Стрендж --> Igrok 10 – Містік


Від ведучої
Поки всі в шоці, ми голосуємо.
Изображение



Кращий маф
Кращий мирний
Наяскравіший гравець
Найяскравіший перс


-P.S.- Трохи літер від ведучої.
По-перше, всім дякую за гру. Ви надзвичайні!

По-друге, мені дуже приємно, що дехто з вас підтримав мене і писав в грі українською. Щодо мене - було важкувато, чесно. Писати на побутові теми і писати художньо - дві різниці, на привеликий жаль. Тому щоденні висновки вимагали чимало часу і моїх сил. Сподіваюся, це було не дарма.

По-третє, ще раз вибачаюсь за ту історію у другий день. Просто ганьба, я досі в шоці Але тому що розстановка сил в грі залишилася незмінною (той, хто повинен був померти на першому суді - був таким же звичайним мирним, як і той, хто помер), я вирішила залишити все, як є. Соромно було тільки перед дівчатами. Перед мером і перед загиблою.

По-четверте... Герої не вмирають!

Висновки!

Изображение


-P.S.- Через те, що гра була крута і неоднозначна - я теж голосувала і оце маємо.

І хто є хто.


Igrok 1 – Магнето --> Пелена
Igrok 2 – Руда Соня --> Minutka
Igrok 3 – Дедпул --> Mashali
Igrok 4 – Локі --> Alenka_1884
Igrok 5 – Сьюзан Шторм --> Меланья
Igrok 6 – Грут --> Shapka
Igrok 7 – Брунгільда --> Dominica
Igrok 8 – Ракета --> Lenochka
Igrok 9 – Амора --> мамачоля
Igrok 10 – Містік --> Alma
Igrok 11 – Кристал --> Gloriya95
Igrok 12 – Агент Філ Колсон --> Daxa
Igrok 13 – лікар Стрендж --> GriAlexa
Igrok 14 – Логан -->Пелена


Марвели
Igrok 1 – Магнето - МЖ, вбитий комісаром
Изображение
Igrok 2 – Руда Соня - комісар, вбита мафією
Изображение
Igrok 3 – Дедпул - сержант, вбит на суді
Изображение
Igrok 4 – Локі - лікар
Изображение
Igrok 5 – Сьюзан Шторм - МЖ, вбита на суді
Изображение
Igrok 6 – Грут - мафія, вбитий маніяком і добитий на полюванні
Изображение
Igrok 7 – Брунгільда - МЖ, вбита мафією
Изображение
Igrok 8 – Ракета - МЖ
Изображение
Igrok 9 – Амора - МЖ, отруєна маніяком
Изображение
Igrok 10 – Містік - маніяк, вбита мафією
Изображение
Igrok 11 – Кристал -маф баламут
Изображение
Igrok 12 – Агент Філ Колсон -маф бос
Изображение
Igrok 13 – лікар Стрендж - мж, вбитий лікарем і добитий маніяком
Изображение


Ролі
Мафія (в т.ч.босс, баламут) - 2
Лікар - 1
МЖ - 1

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Последний раз редактировалось Nochenyka 09 ноя 2017 18:55, всего редактировалось 8 раз(а).

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:01 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 25502
ЗЖФ-зависима: 14 лет 5 месяцев 16 дней
Медали: 41
Я люблю ЗЖФ (1) Особые заслуги (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1)
Почетная мамочка форума (1) Автор статьи (1) Путешественница (1) Квест. Победитель. (1)
Леди Книгочея (5) Mafia for Ladies (11) Благотворительная ярмарка (6) Марафон постройнения (1)
Marvel movies (1) Неспящая форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест (1)
Конкурс для беременных,2 место (1) Участники весеннего фотоквеста (1) Мой новогодний образ (1) Я люблю Україну (2)
Летний фотоконкурс (1)

Очки репутации: 1335
Повысить репутациюПонизить репутацию
Nochenyka писал(а):
-P.S.- Куди це ви ходите всі? Я теж хочу

У вівторок був Брейншторм у Капіталісті

_______________________________
Изображение
Ничего... Выживем! В крайнем случае, из ума!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:06 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 1 месяц 14 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Minutka, ти так кажеш, ніби я розумію що це ha-ha2

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:07 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1668
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 1 день
Откуда: Солнечная долина
Имя: Анютка
Семья: замужем
Детки: дочка-ягодка
Медали: 19
Почетная мамочка форума (1) Умники и умницы (1) Mafia for Ladies (11) Активный участник аукциона (1)
Благотворительная ярмарка (2) Мисс Осень ЗЖФ (1) Онлайн квест (1) Спартакиада на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 295
Повысить репутациюПонизить репутацию
Minutka писал(а):
Nochenyka писал(а):
-P.S.- Куди це ви ходите всі? Я теж хочу

У вівторок був Брейншторм у Капіталісті

Олька, ты тоже в теме? - glas-


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:20 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 14048
ЗЖФ-зависима: 14 лет 3 месяца 18 дней
Имя: Марія
Медали: 30
Я люблю ЗЖФ (1) Помощница форума (1) Особые заслуги (1) Сердце форума (1)
Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1) KinoLady (2) Квест. Победитель. (2)
Книголюб форума (4) Mafia for Ladies (1) Благотворительная ярмарка (6) Участник субботника (1)
Marvel movies (2) Книжный клуб (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест (1)
Участники весеннего фотоквеста (1) Победитель фотоквеста (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 924
Повысить репутациюПонизить репутацию
Gloriya95 писал(а):
Minutka писал(а):
Nochenyka писал(а):
-P.S.- Куди це ви ходите всі? Я теж хочу

У вівторок був Брейншторм у Капіталісті

Олька, ты тоже в теме? - glas-

Анька, если б не Оля, я б никого подрывать не стала ha-ha это она рассказала о Брэйншторме и тоже там была ha-ha

Nochenyka, это викторины в Капиталисте https://www.facebook.com/Brainstorm.zp/


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:24 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 1 месяц 14 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Ааа... там команду треба. Звідки в мене команда? ha-ha1

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:25 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 14048
ЗЖФ-зависима: 14 лет 3 месяца 18 дней
Имя: Марія
Медали: 30
Я люблю ЗЖФ (1) Помощница форума (1) Особые заслуги (1) Сердце форума (1)
Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1) KinoLady (2) Квест. Победитель. (2)
Книголюб форума (4) Mafia for Ladies (1) Благотворительная ярмарка (6) Участник субботника (1)
Marvel movies (2) Книжный клуб (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест (1)
Участники весеннего фотоквеста (1) Победитель фотоквеста (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 924
Повысить репутациюПонизить репутацию
Nochenyka, ты главное желание выскажи, а команда найдется ha-ha

-- 10 ноя 2017, 10:27 --

-P.S.- командой считается группа от 3 до 10 человек ;) нас было 4 человека :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-36 «Всесвіт Marvel»
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2017 11:32 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 1 месяц 14 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Як показала ця гра - я можу грати від імені 4 і більше людей. Мені команда не потрібна ha-ha2

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 352 ]  На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: