Site Logo
 
Текущее время: 23 май 2024 08:24

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума

Часто задаваемые вопросы по работе форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15963 ]  На страницу Пред.  1 ... 1061, 1062, 1063, 1064, 1065  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 24 июн 2008 14:54 
Не в сети
Владелец интернет-проекта
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9864
ЗЖФ-зависима: 15 лет 11 месяцев 10 дней
Имя: Александр
Семья: Есть
Детки: 1
Медали: 5
Сокровище форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Благотворительная ярмарка (1)
Валентинка (1)

Очки репутации: 419
Повысить репутациюПонизить репутацию
Изображение

Итак, Вы теперь родитель школьника! ()()()() Поздравляем, отныне в Вашей жизни и в жизни Вашего новоиспеченного школяра грядут большие перемены -flo- Давайте делиться впечатлениями об этом важном этапе жизни ;)


Темы в помощь:
Канцтовары: собираемся в 1 класс
Первый звонок
Школьная одежда (школьная форма)
Продленка в школе
Школьная столовая
Английский язык с первого класса
Русский или украинский язык преподавания

_______________________________
По вопросам организации СП обращайтесь к Администратору СП.


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 09 май 2024 08:41 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 20978
ЗЖФ-зависима: 11 лет 8 месяцев 24 дня
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1189
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka,я думаю что каждый обычно судит по себе. ha-ha
У дочки молодая учительница младших классов, у сына была еще из СССР, 54 года. Небо и земля, мир изменился, школа изменилась, а учительница которой 50 не смогла. :dntknow: . Сына я учила самостоятельно, т.к. то карантин, то потом война - примерно 80% - это у нас было самостоятельное обучение. Тупо задания в вайбер, без объяснений, без ответов и т.д. и мильен каких то поделок. (типа детям интересно, но они такие сложные, что это папа с мамой их должны были делать, а не дети!) А учительница которой 30 смогла - и видео записывает, интерактивы делает свои и т.д. и поделки нормальные по возрасту, дочка делает их сама по видеосвязи.
У сына природа - учительница учила еще меня, т.е. как минимум лет 60. Тупо - параграф из учебника на самообучение и все о_О с мильеном заданий в конце. (Мы ж в тревогу вот только пару месяцев учимся!) Историк молодой, лет 30 - мультики про историю, интерактивы и т.д. :dntknow: , сын даже если и нет урока все равно смотрит там какие то видосы, сказал интересно.
А что творит наша класуха (ей тоже лет 55), какие она речи ведет чтобы дети в школу не ходили -obmorok- . Краем уха услышала обалдела! :vaco: Зачем? я не знаю :dntknow: . Сообщила что в школу идем на этой недел в 22:30 в воскресенье. Сын и так собирался так как друганы его из параллели знали о том что они идут в школу еще с прошлого понедельника. Итог с нашего класса пришел только мой, остальные не увидели естественно сообщения в 22:30. Я спрашивала про учебу раза три в общем чате, со среды. Молчок. Тупо игнор сообщений. Почему? Я не знаю.

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 09 май 2024 09:50 
Не в сети
Невгамовна Нишпорка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 32031
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 месяцев 21 день
Откуда: Місто-герой Ірпінь
Имя: Iрина
Детки: Владислав
Медали: 38
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) KinoLady (1)
Квест. Победитель. (2) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (3) Активный участник аукциона (4)
Благотворительная ярмарка (5) Участник субботника (2) Марафон постройнения (2) Кулинарный поединок на ЗЖФ (1)
"Свято наближається" (2) Marvel movies (1) Книжный клуб (1) Неспящая форума (1)
Патриотка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 3 место (1) Подарок от Снегурочки (1)
В гостях у сказки (1) Участник фотоквеста (2) To Be A Woman (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 2126
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka писал(а):
і задарма вже мало хто буде якісно працювати

Проблема в тому, що тут активно розповідали як багато у вчителя роботи, як багато він вкладає в себе і свій розвиток (я не сперечаюсь, раптом що). На аргументи, що люди ВСІХ професій, які працюють якісно теж вчаться, вкладаються і т.д. писали, що не так як вчителі. І от висновок - якісно не буде ніхто працювати за такі гроші.
Так от в моїй професії, якщо не якісно, то не будеш взагалі працювати, бо вишибуть з ринку молоді й продвинуті ha-ha А у вчителів виходить, що можна і не якісно, і взагалі не працювати, скидуючи навчання на батьків. І вічний аргумент "як платять - так і працюємо".
Круто ж, правда? Якщо я не зроблю свою роботу день-два-три, то це видно і мене відразу звільнять. А ДЕЯКІ вчителі не роблять свою роботу роками і все ок. Ще й скаржаться, що вони тяжко працюють, а їх ніхто не розуміє і не підтримує. І в конверт грошей мало кладе.
Я про реальні приклади з синового життя, а не про вчителів з цієї теми.
-P.S.- Бо коли я почну розповідати, як у мене багато роботи, постійні курси (за мій рахунок), література (за мій рахунок) і т.д. То мені скажуть, що я сама обрала свій фах і нічого скаржитися B-(

_______________________________
Изображение
«Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 09 май 2024 10:17 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 20978
ЗЖФ-зависима: 11 лет 8 месяцев 24 дня
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1189
Повысить репутациюПонизить репутацию
Кіра,воот и я о том же. Во всех професиях сложно, если вкладываться, если разбираться, если вникать.
После института первых 2-3 года платят мало, опять же не только учителям, и надо попотеть чтобы куда то просунуться, где то встрять, иногда даже за мизерную оплату и да yesss , часто уборщица получает столько же сколько и молодой врач/учитель/банковский служащий или инженер. И уровень бумажни в любой професии настолько офигенный, -obmorok- У меня, например мильен журналов которые по постановам заполнять, сколько техкарт и всяких положений надо разрабатывать и держать актуальными. Основную работу некогда делать :nails:

И да МНОГИЕ учителя открыто обнаглели! А с введение удаленки родители это увидели. Т.к. до удаленок многие не сильно то и вникали в учебный процесс, че там учат и слава богу. Смотрят - не доучил - то мой ребенок балбес, надо репетитора нанять. А теперь когда ты сидишь и слушаешь, что дают, а что спрашивают - тупо офигеваешь... :vaco: . т.к. на уроке одно, задание на дом про другое, на уроке тупо читала учебник, загробным голосом, а задания вообще не то и не о том о_О . И как бы сначала это просто шок, потом ты думаешь, как же так? А что так оказываеться можно? =-O

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 17:44 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12044
ЗЖФ-зависима: 9 лет 10 месяцев 5 дней
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 568
Повысить репутациюПонизить репутацию
Кіра, ви ще не згадали моє улюблене "готуватися до кожного уроку". Коли вчитель роками чатає ту саму програму, до того ж, в паралелі не 1 клас, то що там готуватися? Ну, окрім технічних питань, які є на кожній роботі буквально.

Якщо що, я, окрім згаданого тут мною репетиторства, викладала (недовго) у виші, і маю уявлення, з чого складається освітній процес


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 17:57 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 5940
ЗЖФ-зависима: 12 лет 6 месяцев 15 дней
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: мои мужчинки
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Благотворительная ярмарка (5) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 271
Повысить репутациюПонизить репутацию
Це якесь замкнене коло.....мала зп, тому ніхто не хоче йти, тому і не має конкурсу на місце і викладають аби як. Ніхто не контролює якість. А щоб контролювати якість, як наприклад, у приватних школах, то тут вже інший рівень зп ehh
У бухгалтерів, у банкірів.....які ще професії тут згадували... виконану роботу контролюють же їхні безпосередні керівники. А тут виходить директора, навіть, якщо і знають проблему, а нічого зробити не можуть, навіть при бажанні. Бо просто нема кого брати на заміну.
Там де директора хоч якось зацікавлені у навчанні, там організували і навчання під час тривог ще з осені, і змішанку якось самі організовували, там і більшість вчителів все ж таки працюють.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 18:23 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 15100
ЗЖФ-зависима: 14 лет 9 месяцев 11 дней
Семья: замужем
Детки: мальчик и девочка)))
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
Участник субботника (1) Марафон постройнения (1) Лучший беременный дневничок (1) К 10-летию форума (1)
Мисс Осень ЗЖФ (1) Марафон английского (1)

Очки репутации: 773
Повысить репутациюПонизить репутацию
Кіра, вы думаєте вчителі не платять за самоосвіту? В мене вебінар 2 годинний коштує близько 1 тис грн з мого фахового предмета, в мене був одноденний тренінг (4 години) оффлайн, 3500 я платила. Але я зацікавлена і мій конкретно дохід залежить від якості, і це не про школу звісно. А в школі хоч напрягайся хоч ні - зп не зміниться.

Cattleia, за 15+ років роботи я жодного разу не повторила урок, навіть в одній паралелі, бо рівні різні. Книжки ми закуповуємо і завжди різні, мені самій не цікаво одне й те саме вчити,з мого предмету вибір підручників величезний, тому я не проходжу один і той же підручник з наступними випусками, постійно змінюю сама.

mari_na, приватні школи і будуть конкурентоспроможні. Ви правильно кажете замкнене коло.

Кіра, а тепер просто скажіть, у вас зп 8 тис?

_______________________________
Если женщина ради мужчины готова на все - она его родила


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 19:16 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12044
ЗЖФ-зависима: 9 лет 10 месяцев 5 дней
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 568
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka, у нас з вами той самий предмет. Просто цікаво. Вам не міносвіти не вказує необхідні підручники, якщо ви їх самі весь час можете змінювати?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 19:40 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 15100
ЗЖФ-зависима: 14 лет 9 месяцев 11 дней
Семья: замужем
Детки: мальчик и девочка)))
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
Участник субботника (1) Марафон постройнения (1) Лучший беременный дневничок (1) К 10-летию форума (1)
Мисс Осень ЗЖФ (1) Марафон английского (1)

Очки репутации: 773
Повысить репутациюПонизить репутацию
Cattleia, якби ми були колеги, ви б знали, що можна обирати, звісно має стояти гриф міністерства, мене дивує, що ви цього не знаєте :vaco:

_______________________________
Если женщина ради мужчины готова на все - она его родила


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 20:21 
Не в сети
Невгамовна Нишпорка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 32031
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 месяцев 21 день
Откуда: Місто-герой Ірпінь
Имя: Iрина
Детки: Владислав
Медали: 38
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) KinoLady (1)
Квест. Победитель. (2) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (3) Активный участник аукциона (4)
Благотворительная ярмарка (5) Участник субботника (2) Марафон постройнения (2) Кулинарный поединок на ЗЖФ (1)
"Свято наближається" (2) Marvel movies (1) Книжный клуб (1) Неспящая форума (1)
Патриотка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 3 место (1) Подарок от Снегурочки (1)
В гостях у сказки (1) Участник фотоквеста (2) To Be A Woman (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 2126
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka писал(а):
Кіра, вы думаєте вчителі не платять за самоосвіту?

Де я таке написала? Платять, особливо ті, що викладають додатково, як репетитори. У рядових немає на це коштів і бажання.

Leno4ka писал(а):
Кіра, а тепер просто скажіть, у вас зп 8 тис?
Ні, в мене більша зарплата. Я працюю по 12-15 годин на добу, вже багато років. І повноцінний вихідний маю 1-2 рази на місяць в кращому випадку, а відпустку за останні чотири роки мала аж одну - 7 днів минулого літа. Я навіть на лікарняний не ходжу. І знаєте що? Я не скаржусь, я люблю свою роботу попри все. І так, в мене була мета, яка виправдовувала цей графік, бо мені ніхто не приносить гроші й не дарує. І чоловіка в мене немає, щоб сидіти в нього на шиї. І батьків заможних теж. Тому все сама)
І ще — коли мене не влаштовувала робота і графік, я її змінювала. А не розказувала всім навколо, як мені погано живеться і яка мала зарплата.

-P.S.- Зустрічне питання — у вас зарплата 8 тисяч зі стажем в 15+ років?

_______________________________
Изображение
«Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 20:52 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12044
ЗЖФ-зависима: 9 лет 10 месяцев 5 дней
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 568
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka, я ніде і ніколи не писала, шо колись працювала у школі. Я не зобов'язана цього знати, тому и питаю. Дивно, що педагог таким чином реагує на те, що хтось не соромиться того, що чогось не знає


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 10 май 2024 23:46 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 15100
ЗЖФ-зависима: 14 лет 9 месяцев 11 дней
Семья: замужем
Детки: мальчик и девочка)))
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
Участник субботника (1) Марафон постройнения (1) Лучший беременный дневничок (1) К 10-летию форума (1)
Мисс Осень ЗЖФ (1) Марафон английского (1)

Очки репутации: 773
Повысить репутациюПонизить репутацию
Кіра, а я і не скаржусь, я пояснюю, чому багато вчителів не хочуть якісно працювати і що оплата просто смішна за цю роботу. Покажіть мені хоч одне речення, де я написала, що мені погано живеться???
Я писала, яка ситуація наразі із оплатою, що реально вчителям зменшили оплату, але я не писала, що я особисто погано живу. Я вже давно знайшла вихід і зп шкільна це таке... в мене особисто, оплатити школу дитині хіба що, але в мене і нагрузка в школі не дві ставки як в декого. І зп зняли в січні, я ж не можу посеред року піти. В мене теж немає жодного вихідного, взагалі жодного дня в тиждень, сб і неділя по пару годин зайнятість, але і вони не вільні, і влітку я теж працюю постійно, в мене є дні з початком робочого дня о 9 годині і закінчую в 22:30. Зрозуміло, що з перервами, але... І на це я жодного разу не скаржилася ніде,бо там все добре і я зацікавлена в цій роботі. В мене за останні 1,5 роки не було вільного тижня, жодного, я навіть сина везу і поки стою в черзі на кордоні - ноут зі мною, працюю.

Cattleia, ну ви ж вище писали, що працювали у виші (хоча там навіть система освіти зовсім інша, як можна це зі школою порівнювати...), і що підготовки особливої немає у вчителя і бла бла, а як я повинна до вас ставитися, якщо ви з власного досвіду знецінюєте роботу всих вчителів, типу що їм там готуватися кожного року одне й те саме.... Ви вже визначтесь, якщо ви не колега, то й не треба таким досвідом ділитися... І не буде в мене нормального ставлення в цьому випадку.
А те що кожного року змінюються не те, що програми, а взагалі безкінечні реформи в освіті відбуваються, і як можна казати, що із року в рік те саме викладають... Якийсь сюр, якщо чесно.

_______________________________
Если женщина ради мужчины готова на все - она его родила


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 11 май 2024 13:32 
Не в сети
Лентяйка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 4144
ЗЖФ-зависима: 13 лет 5 месяцев 10 дней
Имя: Лариса
Медали: 6
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Умники и умницы (1) Вышивальный конкурс (1)
Marvel movies (1) Маленький защитник (1)

Очки репутации: 294
Повысить репутациюПонизить репутацию
Напишу не по темі, але в продовження вищесказаного )))) в мене до других пологів була середня зп а місяць 8тис. чистими. Бухгалтер в центрі зайнятості. Коли я звільнялась в 3 роки малому (рік тому), там прям дуже дивувалися, чого це я не схотіла залишатися. Таке місце гарне ))). Садочок дорожче зараз коштує.

_______________________________
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 11 май 2024 16:50 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12044
ЗЖФ-зависима: 9 лет 10 месяцев 5 дней
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 568
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka, є люди, від яких краще триматись подалі по життю, негативу й без них вистачає. Я не продовжуватиму дискусію в такому тоні. Щасти вам у вашій безцінній професії


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 11 май 2024 18:33 
Не в сети
Невгамовна Нишпорка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 32031
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 месяцев 21 день
Откуда: Місто-герой Ірпінь
Имя: Iрина
Детки: Владислав
Медали: 38
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) KinoLady (1)
Квест. Победитель. (2) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (3) Активный участник аукциона (4)
Благотворительная ярмарка (5) Участник субботника (2) Марафон постройнения (2) Кулинарный поединок на ЗЖФ (1)
"Свято наближається" (2) Marvel movies (1) Книжный клуб (1) Неспящая форума (1)
Патриотка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 3 место (1) Подарок от Снегурочки (1)
В гостях у сказки (1) Участник фотоквеста (2) To Be A Woman (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 2126
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka писал(а):
я пояснюю, чому багато вчителів не хочуть якісно працювати і що оплата просто смішна за цю роботу

А я вкотре пояснюю, що в цьому не винні ні батьки, ні діти. Але на батьків скидають все, про що Маша писала неодноразово і заслужила звання (чи титул) базарної баби.
Я прекрасно розумію, що деякі вчителі знайшли вихід і додатково беруть репетиторство і, звісно, нащо в школі викладатися, якщо так мало платять, ці ж учні прийдуть за гроші. Я не засуджую, я теж користуюсь послугами репетиторів для малого. Але маю пунктик, моя дитина отримує додаткові уроки тільки у тих викладачів, які оформили ФОП і сплачують податки.
ДО прикладу, я нещодавно шукала репетитора української мови. Розцінки 250-300 гривень година. Це не мало. А якщо репетитора з кожного важливого предмета мати? Скільки обійдеться школа, де вчителі не хочуть вчити? Питання риторичне.

_______________________________
Изображение
«Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 11 май 2024 19:05 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 15100
ЗЖФ-зависима: 14 лет 9 месяцев 11 дней
Семья: замужем
Детки: мальчик и девочка)))
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
Участник субботника (1) Марафон постройнения (1) Лучший беременный дневничок (1) К 10-летию форума (1)
Мисс Осень ЗЖФ (1) Марафон английского (1)

Очки репутации: 773
Повысить репутациюПонизить репутацию
Кіра, а ви звідки знаєте чи є в мене фоп чи власна школа чи курси :vaco: І тим паче, якісні в мене уроки чи ні…Я принципово жодного учня зі своєї школи ніколи не брала і про це знають всі, вчителі, директор, батьки, я своїх додатково не навчаю.
Розцінки 250-300 це багато??? Ви серйозно зараз? Тобто прийом у психолога 500 грн норм, масаж 500-600 грн теж норм, логопед та інші гуртки…а вчителям і 250 багато. А ще й фоп має бути, мінус податок… хіба що це групове заняття, тоді норм

З приводу чи винні батьки - ні, я сама мама і знаю що до чого, на щастя старший вивчився в епоху , коли ще нормальна була оплата у вчителів))) Молодша теж в хорошій школі, так мабуть, дешевше, ніж репетитори з усих предметів)

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

Cattleia, і Вам бажаю всього найкращого! Хай все у вас буде прекрасно в житті і тільки позитивно!

_______________________________
Если женщина ради мужчины готова на все - она его родила


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15963 ]  На страницу Пред.  1 ... 1061, 1062, 1063, 1064, 1065  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: