Site Logo
 
Текущее время: 29 мар 2024 14:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]





Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 226 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 22 авг 2018 22:28 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 18 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Адміністрація Запорізького жіночого форуму оголошує

Бліц-гру Mafia for Ladies-38 «Побазарім?»



Изображение


Пам'ятка


- Перший ігровий день триває один день, так само, як всі інші ігрові дні;
- У перший день всі обов'язково повинні відрекомендуватися і трохи розповісти про себе;
- В кінці першого ігрового дня лінчування не буде. Але я чекаю у ПП заявки від статусних гравців (Комісар, Маніяк, Лікар) і від Мафії на вбивство;
- Заявки на полювання можуть надсилатися в будь-який час, починаючи з 12.00 дня;
- Заявки на Лінч, а також статусні заявки надсилаються до 21-00. Обов'язково в темі ПП пишемо «Суд Лінча 1, 2» і т.д. або «Вбивство мафії 1, 2» і т.д.;
- В темі гри пишемо тільки під анонімними акаунтами. Використання цих акаунтів де завгодно, окрім теми гри, заборонено;
- Всі питання по грі можна задавати в темі обговорення або мені в ПП. (Пишемо під своїми основними акаунтами);
- Нагадую, що після кожного Суду Лінча, всі повинні аргументувати, чому проголосували саме так;
- Голосуємо під своїми основними акаунтами, ПП в ігрових акаунтах закриті;
- Линійочки цупимо в ігровій темі та особисто завантажуємо в профіль ігрового аккаунта, аватарки також самостійно завантажуємо;
- Паролі на ігрових акаунтах не змінюємо!


Завдання і опис ігрових ролей


У грі мають місце такі персонажі:
- Мирні Жителі (далі МЖ)
- Мафіозний клан (далі мафія, 25% від загального числа гравців)
- Гравці-одинаки

Гру веде ведучий. Ролі гравцям призначаються випадковим чином. Попередньо відбувається запис бажаючих грати. Ролі розсилаються через ПП.
Ніхто з учасників форуму не знає: хто з них який персонаж. Тільки мафіозний клан точно знає один одного. Мафіозі можуть збивати з пантелику мирних жителів, прикидатися, що вони мирні, маскуватися. Завдання мирних: з'ясувати хто є хто. Для цього треба спілкуватися в темі гри. Але може бути й таке, що насправді ви спілкуєтесь з мафіозі.

ЗАВДАННЯ ГРИ:
Мирні перемагають, якщо вб'ють всіх мафіозі. Мафія перемагає, якщо їх залишається не менше, ніж мирних.

РОЛІ В ГРІ І ЩО ВОНИ МОЖУТЬ:

Мирні жителі
- Говорити, підозрювати, боятися, доводити, що вони насправді мирні, а не злобні мафіозі.
- Не просто можуть, а й повинні брати участь в спільному голосуванні щодо суду Лінча.
- Полювати.

Додаткові ролі мирних жителів
- Як і інші мирні, можуть полювати, але якщо вони полюють, то не використовують свої спецможливості.
- в суді Лінча беруть участь так само як і всі.

Комісар - перевіряє вночі статус. Якщо комісар досліджує персонажа, убитого тієї ж ночі, він дізнається також, хто і чим його вбив. Якщо вдень стратять Комісара (або вбивають вночі), він може "дістати пістолет" і вистрілити в будь-якого іншого персонажа, після чого той негайно вмирає разом з Комісаром.
Сержант - знає, хто комісар і знає статуси перевірених ним гравців. Сам перевіряти не може, але якщо комісара вб'ють, то сержант стає комісаром.
Лікар - робить все те ж саме, що і мирний житель, але при цьому кожен хід він може лікувати одного з жителів на вибір або себе. Якщо до жителя навідується мафія, або Маніяк, то вважається, що доктор виявився поруч і встиг відкачати жертву. Тому жертва не гине. Лікар не рятує від Суду Лінча, а також полювання. Лікарю не можна дві ночі поспіль лікувати одного і того ж гравця (навіть себе).
Один раз за гру Лікар може скористатися правом евтаназії: замість лікування зробити смертельний укол, від якого жертва миттєво гине незалежно від ролі і статусу.
Путана - мирний житель, який блокує здатності статусного гравця на одну ніч.
Підкидьок, позашлюбна дитина боса - Мафія не може вбити підкидька, хоча той і відноситься до чесних жителів. Підкидьок знати не знає про свій статус. Після смерті Боса стає мафіозі.
Мафія
- Мафіозі знає членів свого клану. Тобто інших мафіозі;
- Мафія як і інші бере участь в суді Лінча;
- Як і інші доводить що вони хороші, мирні і хочуть жити;
- Оскільки у нас тільки один мафіозний клан, мафія не полює;
- Мафія може і повинна вбивати. Під покровом ночі, мафія збирається і вибравши собі жертву йде її вбивати.
Відбувається це так:
Кожен мафіозі відправляє заявку кого він вбиває «Вбивство». Всі мафіозі повинні вказувати на одну й ту саму людину. Якщо частина членів клану вказує на одну людину, частина на іншу - це означає, що мафія не змогла організуватися і їх звірячий план вбивства провалився. Якщо один або більше число мафіозі взагалі не голосує - це значить, що він захворів, впав у летаргічний сон і на нього ніхто і не розраховував, тобто його думка до уваги не береться. Все буде залежати від інших учасників клану.
Кількість мафії. Не менш 25% від загальної кількості гравців.
Баламут обмовляє мирних жителів. Обмовленого баламутом жителя комісар бачить як мафіозі.
Маніяк-отруйник - грає сам за себе. Вночі вбиває одного гравця. Його жертва вмирає тільки на наступний день. Метою маніяка є вбити всіх інших. У Суді Лінча бере участь так само як і всі.

ПОЛЮВАННЯ
- Будь-який житель може надіслати заявку на полювання, а може цього і не робити. Задовольнятися буде тільки одна заявка (яка прийде першою);
- Якщо той, на кого житель полює, дійсно є мафією, то житель цю саму мафію вбиває;
- Якщо той, на кого житель полює виявляється таким же МЖ, комісаром або лікарем, то гине сам мисливець (на кого він полював відомо не стає). Загинути він може з різних причин. Вибухнув його гранатомет, жертва почала відстрілюватися, бог з неба блискавку жбурнув.

СУД ЛІНЧА
Кожен живий гравець надсилає ПП ведучому з повідомленням, за кого він голосує в загальному голосуванні щодо Суду Лінча. До кінця ночі буде обраний і публічно повішений (розтерзаний натовпом, закиданий чепчиками, зацарапаний дикими бубликами, замочений в сортирі) той, хто набрав найбільше голосів, але не менше 1/4 від загального числа.
Голоси загиблих в поточний хід враховуються. Тобто, якщо когось убила вночі мафія, то його голос на Суді Лінча зараховується, тому що голосував він раніше настання ночі.
Якщо однакову кількість голосів отримали кілька гравців, на Лінч відправляється той, голос за якого надійшов другим.
Результати Суду Лінча, тобто хто за кого голосував, оголошуються публічно.
Після смерті особа померлого викривається, тобто стає відомо ким він був насправді.
Загиблі гравці перетворюються в привидів і можуть літати серед живих в темі, веселитися і базікати. Якщо статусний гравець, який став духом, або невдалий мисливець натякатимуть гравцям хто є хто, мафія отримує право на подвійне вбивство.

ПЕРЕДСМЕРТНА ЗАПИСКА

Кожен учасник має право на передсмертну записку. У записці він може описати свої підозри і припущення, якими хотів би поділитися з іншим. Записка не розголошується. Учасник може адресувати записку будь-якому іншому учаснику. Одного разу за гру він посилає її ведучому для передачі адресату. Якщо цей гравець убитий (мафією, або на суді Лінча), записка передається ведучим адресату. Одного разу передану записку не можна змінити.

ЧЕРГОВІСТЬ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК
В ігрову ніч ведучому відправляють свої заявки мафіозі, лікар, комісар і маніяк. Черговість розгляду заявок така: мафія, комісар, маніяк, лікар.
Заявка комісара залишається без відповіді, якщо:
- до моменту ходу кандидатура мертва;
Лікар не лікує, якщо:
- до моменту ходу лікар мертвий і лікує не себе;
Заявка маніяка не працює, якщо:
- до моменту ходу маніяк мертвий;
- до моменту ходу жертва мертва;
Заявка мафії не розглядається, якщо:
- до моменту ходу жертва мертва;
- жертву вилікував лікар



Правила гри


1. Подаєте заявку на гру в ПП ведучій Nochenyka. Ролі і персонажі в цій грі вибираємо самостійно;
2. Після завершення подачі заявок на участь в ПП отримуєте свою роль. І пароль з ніком, під якими Ви будете брати участь в грі. Гра буде анонімна, так що відписуватися в темі гри можна буде тільки під отриманим ніком;
3. Заборонено будь-якого роду демонстрація повідомлень ведучого, що містять відомості про статус гравця або ігрову переписку ведучого з гравцем, іншим гравцям - приватно або публічно. Покарання за порушення - виключення з гри;
4. Публікація в ігровій темі приватного листування гравців заборонена. Покарання на розсуд ведучого від позбавлення голосу на один день, до виключення з гри;
5. Ведучий направляє зовнішню сюжетну лінію. Далі йдете на форум і представляєтеся. Треба позначити своє місце під сонцем. Тобто хто ви по життю. Вашу професію, якусь характеристику. Тобто, придумуєте хто ви є в нашому славному місті.
Приклад: Я всіма улюблений Людина-павучок. Звичайний, 15-річний підліток, який отримав надлюдські здібності після укусу генетично модифікованого павука. Кожен свій день я рятую місто. У перервах намагаюся клеїтися до дівчат і доводити своїм друзям, що я не придурок.
Безумовно, за зовнішньою маскою такого героя може приховуватися пропащий мафіозі або відставний комісар. Але, безумовно, ні той, ні інший цього афішувати не буде. А якщо хто і буде афішувати, то це зовсім не означає, що це правда.
6. По закінченню кожного ігрового ходу гравці надсилають в ПП ведучому всі заявки на можливе "полювання", на обов'язковий для всіх "Суд Лінча", на "перевірку" комісаром, на "лікування" лікарем, на "вбивство" мафією і т.д . Заявка повинна виглядати так:
Суд Лінча - Нік гравця, якого збираєтеся повісити (для всіх)
Полювання - Нік гравця, на якого полюєте (для всіх крім мафії)
А так же рольові заявки кожного персонажа.
7. У перший ігровий хід Суд Лінча відбуватися не буде. У перший ігровий хід приймаються тільки рольові заявки
8. На наступний день дізнаєтеся підсумки. Життя продовжується.
9. Кожен ігровий день всі персонажі в обов'язковому порядку повинні:
- пояснити (з аргументами) чому він проголосував саме так на Суді Лінча;
- задавати підступні запитання тим кого вони підозрюють.
10. У разі неучасті в обговоренні протягом будь-якого ходу (слід залишити хоча б одне повідомлення в топіку гри), гравець вважається зниклим без вести і залишає гру, незалежно від його ролі.
11. Учасник, який пропустив голосування два рази (підряд чи ні, не важливо) вибуває з гри, оскільки треба поважати інтереси інших гравців. Це стосується також гравців, які були на форумі, брали участь в обговоренні, але не прислали свій голос.
Якщо гравець надіслав ведучому тільки статусний голос, він не враховується, учасник вважається не голосувавшим.
Якщо гравець не надіслав ведучому статусний голос, вважається, що він від нього відмовився.
12. Коли відбувається позбавлення гравця права голосу, результати загального голосування по нікам не вказуються, щоб не було видно, яка команда або гравець позбавлені голосу, так як це вплине на хід гри, може дати підстави обчислити статус гравця. В даному випадку оголошується тільки результат загального голосування.
13. Ведучий не може розкривати статуси гравців іншим гравцям, за винятком статусного ходу комісара.
14. І останнє за списком, але не за значенням. Пам'ятайте, що ведучий - головна людина в грі pobeda, він вирішує всі спірні питання і стежить за дотриманням правил. Пам'ятайте, що ведучий витрачає свій особистий час для того, щоб зробити вам приємно. Поважайте його старання. Дякую!



Легенда


Все продається. Любов, мистецтво, планета Земля, ви, я. Особливо я. Дозвольте представитися - Любов. Продаю свою любов задешево на одному з багатьох ринків нашої неосяжної батьківщини... Сьогодні звичайний робочий день, початок нового нескінченного тижня... І мешканці нашого ринку не поспішаючи будують свої купівельно-продажні відносини...

Нагадую, що сьогодні на нашому базарі розігрується посада відповідального за ключі від центральних воріт. Посада приваблива, бо це практично те ж саме, що ключі від раю, тільки від центральних воріт.
І на правах реклами... Мій кіоск наприкінці 69 ряду... _roze_ І як будете проходити повз... Не проходьте... все покажу, розкажу, навчу! Розцінки дуже гнучкі, можливий торг, якщо ти нічого - оплата тільки за матеріал. Також діє накопичувальна система і бонусна програма "Приведи друга". До зустрічі! :thanks:


День перший



День перший був не дуже вдалий для продажу… Особисто в мене – півтора покупці. Чому я так порахувала – уточнювати не буду. Всі дорослі. Та і в інших, як я чула, не фонтан. Кілька трусів мережевих, 12 кіло кавуна, кружка пива… Ще Філіп Філіпович забігав, купив собі гіпофіз та сім'яники, щось там вигадав, пустун… А тим часом… Тим часом сержант Казя (вона ж Казиміра Карліва) відкрила проти ночі свій шинок (з пафосною назвою «БуфЕт»), та почала собі потроху наливати… Як раптом до неї вломилась невідома компанія. Вони чомусь були у масках звірят, ніби прийшли на вечорниці. Але не встигла Казя й зареготати, як Їжачок-голова з голочок схопив зі столу тяжезний келих та і лупанув їм бідолашну буфЕтчицю просто по голові. Тепер у «БуфЕті» не тільки пива нема, але і Казі нема також.

Але є і добрі новини. Нарешті знайшли того, кому довірили ключі від центральних воріт. Більшість голосів була на користь Віталі. Тож як сказав класік: Якщо вас звуть Віталій – ваше ім’я Віталій.

Голосування:
igrok 1- Работорговец Алексей - igrok 8 – Ашот
igrok 2 - Принцесса специй - igrok 2 - Принцесса специй
igrok 3 - Анастейша Кірзякова -
igrok 4 - Зойка Карамелька -
igrok 5 – Веруня - igrok 5 - Веруня
igrok 6 - Казимира Карловна - igrok 4 - Зойка Карамелька
igrok 7 - Люся Марковна - igrok 11- Виталя
igrok 8 – Ашот - igrok 11- Виталя
igrok 9 – Айгюль - igrok 10 - Галина
igrok 10 – Галина -
igrok 11- Виталя - igrok 11- Виталя



День другий



Пішла торгівля, пішла… От і в мене сьогодні такі бариші, що вистачить тепер і на дольчики, і на помадку. Та на вазелін відклала трохи - гроші повинні працювати! А зранку в нас тут такі були балачки – Казі перед погребінням виявляється розтин зробили… а в неї стрихнін у шлунку. Оце новина! Тож біда знайде, хоч і в піч замажся, от що я вам скажу. А в цілому вдалий був день, ще й веселий. Колежанці день народження справляли, напилися у дризг.

А потім… Коли вже стемніло… Комісар Олекса як раз переганяв товар з вольєру у барак, трохи забарився, сердешний… Може й до мене хотів зазирнути, хто зна… Аж раптом невідомі кинули на його шию ланцюг (це той, на якому його підопічні удень пасуться), та й придушили красеня. Але не відразу. Встиг ще Олексійко витягти свій вірний магнум, та яскраво вишибти мізки з красунечки-принцеси Тіло, кинули її товарищі та й побігли.

Наполохалися людоньки, давай за руки ловити, та хоч когось… Чи то Люська, трясця її матері, придушила хлопака, что то Вєрка, змія підколодна… Врешті, слово дали новоспеченому хранителю ключів, а він і сказав: Без какашки ти бумажка, а з какашкой чєловєк! І ткнув на Люсю. То ми ту Люсю схопили і кинули нафіг з гори. Летіла бідна маніячка вниз і бубоніла: ви в мене завтра отримаєте, ви в мене отримаєте… Коли – кряк! – і не стало її.

А ще… Ще чомусь мирна Галина звільнилась з посади. Баби говорили… чи заміж вийшла, чи народила. Я тоді трохи не тим зайнята була, тож не зрозуміла. Ну і пока, Галина. Всього тобі доброго, гарного настрою і здоров'я, тримайся там! Без грошей.

Голосування:
igrok 1- Работорговец Алексей - igrok 5 – Веруня
igrok 2 - Принцесса специй - igrok 3 - Анастейша Кірзякова
igrok 3 - Анастейша Кірзякова - igrok 5 – Веруня
igrok 4 - Зойка Карамелька - igrok 7 - Люся Марковна
igrok 5 – Веруня -
igrok 7 - Люся Марковна - igrok 5 – Веруня
igrok 8 – Ашот - igrok 7 - Люся Марковна
igrok 9 – Айгюль - igrok 8 – Ашот
igrok 10 – Галина -
igrok 11- Виталя - igrok 7 - Люся Марковна



День третій


А почався наш день от з якої пригоди. Бігла я до себе на роботу, ранесенько-ранесенько бігла, коли побачила біля тину мирно собі валяється Ашот… Підійшла подивитись, аж раптом... «САсиски… - прохрипів він, - сАсиски стрьомні… Люська… шакал… вчора продала». Запанікувала, забігала я… Де ж та лікарка Вірка, коли вона потрібна? А Вірки і слід охолов. Сіла вона в свій потяг і потягнула звідси… Кажуть, на останок ніби якісь пігулки вона Ашоту заповідала… ну такі, щоб скопитився поскоріш… а Вітальці штурхана… та забарилась і не встигла віддати. Один фіг. Зате весь день потім кавун на дурняк їли. Дивовижна страва! І наївся, і напився, і вмився, і всцявся!

В той же час мирна дівчинка Анастейша взяла свій найбільший тремпельочок… і з криком «Валар моргуліс!» побігла за тим клятим потягом, Вірку духопелить… Та так неслась мала, що позлітали з неї ті її мєхові шльопки, та перекинувшись через них, втрапила Настя просто під колеса, як та Ганночка Облонська, упокой її душу… Раз і нема.

Та поки бідолашну з рейок шкробали – босс таємної чорноринкової організації Айгуль, її права рука – Віталя Баламутний Ключник, та два його заступники, чотири з яких вже місяць лежать в кабінеті міністрів, оточили мирну Зойку коло її ломбарду, та взяли під червону краватку. Звала вона свого Євгена, звала, та він десь побіг… гей, гей, за небокрай!

І залишилося їх тільки двоє… жених з нареченою. Шкода діток в них не було. Тобто була одна, та втекла… Ну і грець з нею. Пішли вони, Ашота ще прикопали, на всяк випадок, і жили довго і щасливо!

От і казочці кінець, а кто слухав – той нехай забігає у мій кіоск наприкінці 69 ряду... Ох, побешкетуємо!!

Голосування:
igrok 3 - Анастейша Кірзякова – igrok 8 – Ашот
igrok 4 - Зойка Карамелька - igrok 11- Виталя
igrok 8 – Ашот - igrok 7 - igrok 11- Виталя
igrok 9 – Айгюль - igrok 8 – Ашот
igrok 11- Виталя - igrok 7 – igrok 8 – Ашот



День четвертий



Віталя ноги рот.


Вітаю переможців! pobeda

Найкращий мирний - Ашот
Найкращий мафіозі - Айгюль
Найкращий гравець - Зойка Карамелька
Найкращий персонаж – Виталя і Работорговец Алексей


Who is who:
Пелена - Работорговец Алексей
Mashali - Принцесса специй
Dominica - Анастейша Кірзякова
Маргаритабука - Зойка Карамелька
Lenochka - Веруня
Alenka_1884 - Казимира Карловна
Меланья - Люся Марковна
GriAlexa - Ашот
мамачоля - Айгуль
Arven - Галина
Alma – Виталя


Віталя рот ноги.


-P.S.-
Голоси від Наськи:
Найкращий мирний - Ашот
Найкращий мафіозі - Айгюль
Найкращий гравець - Зоя
Найкращий персонаж - Віталя




Ті, що базарили
igrok 1- Работорговец Алексей - комісар, вбитий мафією
Изображение
igrok 2 - Принцесса специй - маф, вбита комом
Изображение
igrok 3 - Анастейша Кірзякова - мирна, вбилася на полюванні
Изображение
igrok 4 - Зойка Карамелька - мирна, вбита мафією
Изображение
igrok 5 - Веруня - поїхала кудись далеко і надовго
Изображение
igrok 6 - Казимира Карловна - сержант, вбита мафією, добита маніяком
Изображение
igrok 7 - Люся Марковна - маніяк, вбита на суді
Изображение
igrok 8 - Ашот - мирний, отруєний маніяком, добитий на Суді
Изображение
igrok 9 - Айгюль
Изображение
igrok 10 - Галина - мж, вбита ведучою зникла без вісті
Изображение
igrok 11- Виталя
Изображение



Ролі
мафія - 2 (в т.ч. босс і баламут)

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Последний раз редактировалось Nochenyka 30 авг 2018 17:08, всего редактировалось 7 раз(а).

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 08:52 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1373
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: От туда
Имя: Тормунд

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
апчхииии.....
ну и утро, это метро меня выведет из себя, когда уже Женёчек мою машинку починит, закурю пожалуй :ah:
Кстати, есть кто на рынке? забыла, сегодня ж понедельник, рынок не работает.
Меня зовут Зойка Карамелька, арендую у вас киосочек, бизнес легальный. Надеюсь после выходных меня порадуют мои клиенты - glas-

_______________________________
Изображение
Igrok4 - Тормунд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:05 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Доброе утречко. Я Айгюль или просто тетя Гюля. Вышла сегодня поработать парачку кг. яблочек на хлебушек будет.

-- 27 авг 2018 09:12 --

ох, и не люблю я Понедельники, люду мало поговорить нескем :-(

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:23 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1380
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Имя: Маруся

Очки репутации: 11
Повысить репутациюПонизить репутацию
Жістяк....
ринок - німая пустотА, чи пустОта - як правильно?
піду свій товар до товарного виду приводити))

в мене сьогодні акція планується - на кружевні шорти та мєхові шльопки бєз задніков.
Еслі чо - підходьте ;)

А, і всєм прівєти! :hiya:

_______________________________
Изображение
Igrok3 - Офіціантка Маруся


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:37 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1373
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: От туда
Имя: Тормунд

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok9,ну здравствуйте, я кстати на работе, и уже оборот кой-какой сделала, после праздников столько интересного приносят, и колечки и телефончики.
вот принесли айфон даже, уговорю своего Женёчка оставить :ah:

-- 27 авг 2018 09:39 --

Igrok3, прівєти! а шо це ви вєчно тремпєля шукаєте? це шо, вєшалка по нашому?

_______________________________
Изображение
Igrok4 - Тормунд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:45 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok3, а товар у тебя какой, может я себе что-то пригляжу. А то мне тут скучно стоять.

-- 27 авг 2018 09:46 --

Igrok4 писал(а):

Igrok3, прівєти! а шо це ви вєчно тремпєля шукаєте? це шо, вєшалка по нашому?


прям с языка сняла -super-

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:54 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1353
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней

Очки репутации: 7
Повысить репутациюПонизить репутацию
Хэлоу герлы. Смотрю не только я в понедельник на работе. Чего приперлась и сама не знаю. Скучно, нудно, телика нет, дивана нет, семок нет...А нет, где-то завалялась у меня тут пачечка....
Igrok3 писал(а):
та мєхові шльопки бєз задніков.
вот никогда не понимала эту моду...Вот нафига цеплять кроликов на шлепки. Лето и мех _whot_

_______________________________
Изображение
igrok7--Профессиональная швея Людочка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 10:55 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1725
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: Киев
Имя: Виталя
Детки: ээээ

Очки репутации: 10
Повысить репутациюПонизить репутацию
Я Виталя Кличко, мэр Киева... ээээээ


_______________________________
Изображение
Igrok11- Виталя


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:01 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1380
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Имя: Маруся

Очки репутации: 11
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok4 писал(а):
прівєти! а шо це ви вєчно тремпєля шукаєте? це шо, вєшалка по нашому?

вєшалкі то тьолкі бєз комплексів, а трємпєля це трємпєля))
В мене їх якісь зарази тирять постійно.
От купить труси, наприклад і трємпєль забере..
Навіщо от їй трємпєль до трусів?! :nails: ha-ha

Igrok7 писал(а):
вот никогда не понимала эту моду...Вот нафига цеплять кроликов на шлепки. Лето и мех

ой, сама не розумію...дика мода - блєск і ніщєта куртізанок. Але дорозпродати треба.

То шо, народ - беремо?! - glas-
Кому вже завернуть чи може так підете? ;)

_______________________________
Изображение
Igrok3 - Офіціантка Маруся


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:03 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok11 писал(а):
Я Виталя Кличко, мэр Киева... ээээээ


а на рынке ты чего забыл?

-- 27 авг 2018 10:07 --

Igrok7 писал(а):
вот никогда не понимала эту моду...Вот нафига цеплять кроликов на шлепки. Лето и мех _whot_


Ой, я первый раз когда на девочке увидела подошла сказала "Доця, ты тапки знять забула", так она на меня так глянула.... как на дуру

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:12 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1373
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: От туда
Имя: Тормунд

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok3,я чомусь коли вас слухаю, аж вуха ріже, ану Igrok11, Віталя, скажи шось, порівняю ha-ha

-- 27 авг 2018 10:14 --

Igrok7,Люська, а Люська, а завоз у тебя сарделек будет сегодня? или все с пятницы лежит?

_______________________________
Изображение
Igrok4 - Тормунд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:15 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1725
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: Киев
Имя: Виталя
Детки: ээээ

Очки репутации: 10
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok9 писал(а):
а на рынке ты чего забыл?

нам nотpiбно гpошi ... та часу... эээ ... nомидоpы


_______________________________
Изображение
Igrok11- Виталя


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:18 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1373
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: От туда
Имя: Тормунд

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok11 писал(а):
нам nотpiбно гpошi ... та часу... эээ ... nомидоpы

о, пока не режет, пока приятно даже, про помидоры. Виталя, краденое есть шото, а? ну ты подумай только...

_______________________________
Изображение
Igrok4 - Тормунд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:21 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1725
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Откуда: Киев
Имя: Виталя
Детки: ээээ

Очки репутации: 10
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok4, я тобi шас в ухо кpикну ha-ha nopiвняла? ))
Кресло мэра с Верховной Рады.. эээ

_______________________________
Изображение
Igrok11- Виталя


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-38 "Побазарім?"
СообщениеДобавлено: 27 авг 2018 11:22 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1278
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 27 дней
Имя: Руся

Очки репутации: 5
Повысить репутациюПонизить репутацию
अभिवादन!!!! (усем привет). как мало людей сегодня было в электричка о_О я привыкла по другому ездить у себя на родине
Изображение


я хотеть знакомиться. я - Тило. я приехать из Индия, я ждать вас у себя в лавка специй, но не сегодня
Изображение
сегодня - я отправиться собирать кокосовые орехи в воде. Вчера был великий праздник रक्षाबन्धन (Ракшабандхан)

_______________________________
Изображение
Igrok2 - МЕР - Руслана Писанка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 226 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: