Site Logo
 
Текущее время: 15 июн 2024 21:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума

Часто задаваемые вопросы по работе форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16011 ]  На страницу Пред.  1 ... 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064 ... 1068  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 24 июн 2008 14:54 
Не в сети
Владелец интернет-проекта
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9864
ЗЖФ-зависима: 16 лет 2 дня
Имя: Александр
Семья: Есть
Детки: 1
Медали: 5
Сокровище форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Благотворительная ярмарка (1)
Валентинка (1)

Очки репутации: 419
Повысить репутациюПонизить репутацию
Изображение

Итак, Вы теперь родитель школьника! ()()()() Поздравляем, отныне в Вашей жизни и в жизни Вашего новоиспеченного школяра грядут большие перемены -flo- Давайте делиться впечатлениями об этом важном этапе жизни ;)


Темы в помощь:
Канцтовары: собираемся в 1 класс
Первый звонок
Школьная одежда (школьная форма)
Продленка в школе
Школьная столовая
Английский язык с первого класса
Русский или украинский язык преподавания

_______________________________
По вопросам организации СП обращайтесь к Администратору СП.


Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 10:16 
Не в сети
Лучик Света
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12685
ЗЖФ-зависима: 15 лет 6 месяцев 30 дней
Откуда: BABURWOOD
Имя: Світлана
Семья: чудова!
Детки: Олеся
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (6)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 830
Повысить репутациюПонизить репутацию
dominic28 писал(а):
Ну це ви знаєте Машу і її характер, а я читаю її дописи з постійними негативом і незадоволенням.

я не знаю Машу особисто, я тільки читаю її тут. просто завдяки своїй колишній роботі я, напевно, на все життя маю скілл відчувати людей по буквах і "чути" написане.
звичайна мама, яких багато. небайдужа. такая, яка спитає у дитини, як там що на уроці. і піде розбиратися, якщо що те так.
це не зручно, звичайно.
мені, коли я тут цікавилася одним предметом і його викладанням у школі, сказали, що то дуже добре, але дивно, що я знаю про стан навчання своєї дитини, яка у 8 класі. більшість загалом спитали і добре.
напевно на фоні таких батьків ті, що питають і йдуть розбиратися, якісь не такі :vaco:
я лише хочу сказати, що треба вести дискусію цивілізовано, і не переходити на особистості.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 10:24 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12766
ЗЖФ-зависима: 10 лет 10 месяцев
Имя: Юлия
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Благотворительная ярмарка (4) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1011
Повысить репутациюПонизить репутацию
dominic28 писал(а):
Ще й за дякую? Ви багато часу проводите на роботі задарма? Ви також приїжджаєте на роботу на годину раніше, щоб безкоштовно попрацювати? Бо так вам поклик душі говорить?

Судя по вопросам, Вас удивил бы мой ответ. Потому как Вам это не ведомо.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

dominic28 писал(а):
І вашу вчительку мені шкода, бо 7 ранку це не робочий час, і навряд хтось із батьків і учнів їй сказав за це Дякую.

Ви так думаєте, що ніхто не сказав Дякую, бо Вам цього не кажуть.
А не кажуть, бо з Вашого посту стає зрозуміло чого не кажуть.
А нашу вчительку пам'ятають усі, тому я і написала про неї, і дякували їй за це багато випусків.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

dominic28 писал(а):
А вам не соромно читати її дописи? Мені соромно

Шкода, що Вам не соромно за своє ставлення до своєї роботи, до учнів та їх успіхів.

_______________________________
Фея от ведьмы отличается только настроением)))


Последний раз редактировалось Юлька85 03 май 2024 14:31, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 10:38 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 5940
ЗЖФ-зависима: 12 лет 7 месяцев 7 дней
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: мои мужчинки
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Благотворительная ярмарка (5) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 271
Повысить репутациюПонизить репутацию
Юлька85 писал(а):
Видимо не всем учителям дано быть УЧИТЕЛЕМ.
100%
чомусь всі вчителя у цій темі все сприймають на свій особистий рахунок :dntknow:
можливо, ви просто супер вчителя, які і люблять і вміють навчати -flo- але не всі такі....далеко не всі,
ви ж самі бачите своїх колег, невже ви рахуєте, що серед них просто всі 100% супер спеціалісти? :dntknow:
у нас вчитель математики, на яку скаржиться вся паралель, не одноразово батьки з різних класів ходили з цим питанням до директора, але по факту нічого не змінилось, бо просто нема ким замінити ..... це всим дітям не дано, чи все таки проблема у вчителі, коли 80% класу по к.р. отримує 6 балів?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 10:50 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 21009
ЗЖФ-зависима: 11 лет 9 месяцев 17 дней
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1191
Повысить репутациюПонизить репутацию
А мне все теперь понятно. У нас нет обучения детей, это, к сожалению, теперь называеттся"освітній процесс для здобувачів освіти". Это не про знания, не про учебу, это для "галочки", потому что программа и мы ничего сделать не можем.
Поэтому теперь обучением своих детей занимаються исключительно родители, после того как прийдут с основного места работы. Потому что только родителям интересно чтобы ребенок знал и умел. А " надавачам освітніх послуг" надо чтобы "освітній процесс" був. А выучили, не выучили, поняли/не поняли это никого не интересует. У них есть рабочее время когда "надають освітні послуги".И от этого конечно больно, потому что эти здобувачі станут скоро надавачами и тогда станет весело и грустно одновременно. При таком подходе у нас просто нет будущего.

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 13:21 
Не в сети
Лентяйка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 4145
ЗЖФ-зависима: 13 лет 6 месяцев 2 дня
Имя: Лариса
Медали: 6
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Умники и умницы (1) Вышивальный конкурс (1)
Marvel movies (1) Маленький защитник (1)

Очки репутации: 294
Повысить репутациюПонизить репутацию
Нам ще вчителька началкі сказала, що тепер вони не учні, а здобувачі освіти. І вчитель не повинен добре навчити, тепер діти мають самі добре вивчитися. Хоча вона добре вчила.
Деякі професії все ж таки відрізняються від інших вже тим що немає відповідальності, я так розумію. Я багато часу додому приходила з роботи просто поспати і первдягнутися. Я не казала про те, що мені не платять за те що б я раніше приходила на работу, або приходила на вихідних.... Мочу про те що б я зробила тільки половину своєї роботу, а іншу половину нехай клієнти самі роблять... Вчителі і лікарі мають бути за покликом серця., мені так здається.

_______________________________
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 14:28 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 21009
ЗЖФ-зависима: 11 лет 9 месяцев 17 дней
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1191
Повысить репутациюПонизить репутацию
LarisaSS,действительно - клиенты могут звонить в выходной и вечеррм. Сидим бывает и до 9 ждем когда зайдут деньги чтобы операции провести. И на 7 утра приходим и ничего. А врачи как сидят? Смена не смена....
А тут відете надавачам освітніх послуг не доплачують понаднормові, вот они и не работают. Они только осуществляют образовательный процесс. А мы от них хотим человеческого участия, каких то людских эмоций

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 14:43 
Не в сети
Невгамовна Нишпорка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 32041
ЗЖФ-зависима: 14 лет 8 месяцев 13 дней
Откуда: Місто-герой Ірпінь
Имя: Iрина
Детки: Владислав
Медали: 38
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) KinoLady (1)
Квест. Победитель. (2) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (3) Активный участник аукциона (4)
Благотворительная ярмарка (5) Участник субботника (2) Марафон постройнения (2) Кулинарный поединок на ЗЖФ (1)
"Свято наближається" (2) Marvel movies (1) Книжный клуб (1) Неспящая форума (1)
Патриотка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 3 место (1) Подарок от Снегурочки (1)
В гостях у сказки (1) Участник фотоквеста (2) To Be A Woman (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 2126
Повысить репутациюПонизить репутацию
Я за нормальні умови праці для всіх, за адекватну оплату і т.д. Але якщо я не буду виконувати свою роботу (чи норму), мене виженуть тай усе. А роботу вчителів діти і батьки оцінювати не можуть, бо не в курсі правил освітнього процесу. Та да, є ж різниця між вчителем який розповідає на уроці і який прийшов і сказав переписувати з підручника? А зарплатня однакова обом.
І да, на всіх своїх роботах, я була зацікавлена в роботі й час від часу затримувалась, бо моє треба зробити мені і ніхто за мене не зробить.

_______________________________
Изображение
«Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 15:09 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 20638
ЗЖФ-зависима: 14 лет 26 дней
Имя: Ірина
Медали: 13
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Квест. Участник. (1) Благотворительная ярмарка (5)
Неспящая форума (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1)

Очки репутации: 1633
Повысить репутациюПонизить репутацию
zuzunka писал(а):
LIra,я вот и говорю раз это общая беда программы неужели учителя это не видят? Или, впринципе устраивает что дети учат что то в другом месте? Самое страшное что это повсеместно и по всем предметам и в украинском такое и в математике.

А ви багато знаєте завзятих працівників в будь-якій сфері? Так щоб не від дзвоника до дзвоника, а й після роботи, а й у вільний час рвались робити щось понаднормово? Вчителі такі ж люди, як депутати, наприклад, які тупо не ходять на роботу. Це повинно бути твоє покликання, щоб працювати не на відвали, а по совісті. От мені пощастило зустріти такого вчителя, тому я знаю, як виглядають такі вчителі. Ну і вона така була єдина у всій паралелі. Всі інші - кому на базар треба під час уроку, хто виключно по програмі працює, ніякий розвиток їх не цікавить, так щоб вчитель горів своєю справою, таких мало. І у будь-які часи потрапити до гарного вчителя, то була велика вдача yesss

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

Цитата:
зараз у малого третя школа (перша Київ, друга Ірпінь, третя Львів). Це звичайні школи на районі, не ліцеї і не гімназії. І якщо в Києві нам пощастило з гарною першою вчителькою, то в Ірпені (ми перейшли в середині третього класу) не пощастило

Кіра, =-O ну от як так виходить(( де шукати гарну освіту для дітей((
Я вже дійшла висновку, що онлайн освіта (а як виявляється в порівнянні вона гарна) краще за незрозуміло що, щоб ми могли отримати офлайн тут. Як це не сумно ehh

_______________________________
Изображение

- Это невозможно!
- Возможно, если ты в это веришь.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 17:07 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 3258
ЗЖФ-зависима: 13 лет 3 месяца 26 дней
Откуда: Україна
Имя: Ірина
Медали: 18
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (2) Путешественница (6) Квест. Участник. (1)
Активный участник аукциона (1) Благотворительная ярмарка (2) Марафон постройнения (1) Лучший ангелочек (1)
Участники весеннего фотоквеста (1) Участник фотоквеста (1) Мисс Зима ЗЖФ (1)

Очки репутации: 245
Повысить репутациюПонизить репутацию
Алёшкина писал(а):
dominic28 писал(а):
Ну це ви знаєте Машу і її характер, а я читаю її дописи з постійними негативом і незадоволенням.

напевно на фоні таких батьків ті, що питають і йдуть розбиратися, якісь не такі :vaco:
я лише хочу сказати, що треба вести дискусію цивілізовано, і не переходити на особистості.

Мені подобаються батьки, які цікавляться, питають та хочуть якісної освіти. Але, коли це конструктивна розмова. Одна справа, коли це спокійно, інша - коли весь рік йде негатив, то вчитель англ.не такий, то фізкультура не така, то українську не так викладають. І коли пробуєш якось донести, що не завжди в школі все залежить від вчителя і це не працює - батьки так хочуть, а є ще поняття закон....., то наштовхуєшся - всі вчителі погані, це ви працювати не хочете.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

Юлька85 писал(а):
Судя по вопросам, Вас удивил бы мой ответ. Потому как Вам это не ведомо.
Ви так думаєте, що ніхто не сказав Дякую, бо Вам цього не кажуть.
А не кажуть, бо з Вашого посту стає зрозуміло чого не кажуть.
А нашу вчительку пам'ятають усі, тому я і написала про неї, і дякували їй за це багато випусків.
Шкода, що Вам не соромно за своє ставлення до своєї роботи, до учнів та їх успіхів.


Якщо у вас є бажання працювати задарма, то це ваша звичайно справа. Я не згодна, бо готуюсь до своїх уроків і проводжу все як треба і не готова додатково безкоштовно працювати.
Що мені кажуть - вам не відомо, тож не фантазуйте, бо смішно -D
І про моє ставлення до учнів ви також нічого не знаєте.
А те, що я проти безкоштовної праці вчителів, бо батькам так зручно нічого про моє ставлення до учнів абсолютно не говорить. Бо для мене вчитель - це людина в першу чергу, а не машина. І у нього є власні діти, які потребують і уваги, і смаколиків, і одягу, і навчання і т.д.
І ці всі радянські наративи - "вчитель несе знання", тож пахайте 24/7 безкоштовно, бо ви ж ВЧИТЕЛЬ вже смішні. А знаєте звідки цей наратив? Від радянської влади, яка не хотіла платити вчителям гроші. А батькам цей наратив дуже до вподоби, бо вчитель це ж не людина і безкоштовно попрацювати може.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

mari_na писал(а):
Юлька85 писал(а):
Видимо не всем учителям дано быть УЧИТЕЛЕМ.
100%
чомусь всі вчителя у цій темі все сприймають на свій особистий рахунок :dntknow:
можливо, ви просто супер вчителя, які і люблять і вміють навчати -flo- але не всі такі....далеко не всі,

Не сприймають, повірте. Особисто я писала на форумі багато разів, що прекрасно знаю, які бувають вчителі, бо 15 років працюю і в сфері освіти дорослих. І так, деяких вчителів треба гнати зі школи.
Чому особисто я почала писати Маші? Бо набрид цей річний негатив, ну реально вже рік - і то не так, і це не так.... Поміняти школу не хочемо, трохи зрозуміти освітній процес не хочемо, читати поради не хочемо, але все погано.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

LarisaSS писал(а):
Нам ще вчителька началкі сказала, що тепер вони не учні, а здобувачі освіти. І вчитель не повинен добре навчити, тепер діти мають самі добре вивчитися. Хоча вона добре вчила.

Ну тут я не згодна. Вчитель повинен добре вчити, і використовувати сучасні технології, і сам розвиватись. Але і діти повинні розуміти, що освіта їм потрібна.
Подобається відношення фінів до цього. У них з дитинства виховується, що за тобою в школі ніхто бігати не буде, освіта потрібна в першу чергу саме тобі, а не вчителю чи батькам. Якщо учень не засвоїв матеріал і звертається до вчителя за додатковою консультацією, то вчителю це оплачується, бо це його особистий час і подвійна робота.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

zuzunka писал(а):
LarisaSS,действительно - клиенты могут звонить в выходной и вечеррм. Сидим бывает и до 9 ждем когда зайдут деньги чтобы операции провести. И на 7 утра приходим и ничего. А врачи как сидят? Смена не смена....

А чому ви вважаєте, що це нормально? В нашій країні з цим величезні проблеми ще з радянських часів. Всі працюйте безкоштовно, і всі вважають, що це нормально. Ні, не нормально, є поняття робочий час і особистий час.

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 17:56 
Не в сети
Невгамовна Нишпорка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 32041
ЗЖФ-зависима: 14 лет 8 месяцев 13 дней
Откуда: Місто-герой Ірпінь
Имя: Iрина
Детки: Владислав
Медали: 38
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) KinoLady (1)
Квест. Победитель. (2) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (3) Активный участник аукциона (4)
Благотворительная ярмарка (5) Участник субботника (2) Марафон постройнения (2) Кулинарный поединок на ЗЖФ (1)
"Свято наближається" (2) Marvel movies (1) Книжный клуб (1) Неспящая форума (1)
Патриотка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 3 место (1) Подарок от Снегурочки (1)
В гостях у сказки (1) Участник фотоквеста (2) To Be A Woman (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 2126
Повысить репутациюПонизить репутацию
dominic28 писал(а):
Всі працюйте безкоштовно, і всі вважають, що це нормально. Ні, не нормально, є поняття робочий час і особистий час.


Ну не перекручуйте, ніхто не просив працювати безкоштовно постійно. Мова в першу чергу йшла про те, щоб вчителі у свій робочий час проводили нормально уроки. Не прочитала і пішла, бо здобувачі освіти мають самі цікавитися. І не тільки Маша незадоволена.
У мене особисто теж є багато претензій до багатьох вчителів нашої школи, на мій погляд, вони не виконують свої обов'язки. Це мій субєктивний погляд, оснований на власному досвіді й розповідях сина.
При цьому я усвідомлюю, що діти зараз не янголята, знаю також як вони поводяться на уроках. Мені завжди було цікаво, чому ми ведемо до школи в 6 рочків янголят, які БІЛЬШУ частину свого часу проводять в школі, а потім виявляється, що виросли нестерпні дітиська, яких не навчили вчитися.
На моє переконання, якщо весь клас написав самостійну чи контрольну на 2, то це не тільки діти винні, це вчитель не зміг донести матеріал. Шкода, що зараз за програмою все одно чи засвоїли діти, йдемо далі, бо програма.

_______________________________
Изображение
«Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 18:09 
Не в сети
Лентяйка
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 4145
ЗЖФ-зависима: 13 лет 6 месяцев 2 дня
Имя: Лариса
Медали: 6
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Умники и умницы (1) Вышивальный конкурс (1)
Marvel movies (1) Маленький защитник (1)

Очки репутации: 294
Повысить репутациюПонизить репутацию
dominic28, я не хочу що б вчителі працювали безкоштовно. Взагалі. Я просто хочу, щоб вчитель працював онлайн з дітьми. Так само, як би він працював в класі офлайн. Він же отримує за це ЗП? Чи офлайн також 50% уроків діти навчаються самостійно? Я просто не знаю, ми так давно не вчилися нормально. .

_______________________________
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 18:16 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 21009
ЗЖФ-зависима: 11 лет 9 месяцев 17 дней
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1191
Повысить репутациюПонизить репутацию
Девочки, я все поняла! У нас в школе работают "надавчі освіти" які чомусь дуиають що вони вчителі. Наші "вчетелі" хочуть поваги як до вчителів, а працюють як 'надавачі освіти". Тобто якщо ти "надвач" то отримуєш відповідне ставлення. І я не розумію чому тоді образи? Повагу дітей треба заслужити.
Чому я не міняю школу - бо зараз це буде шило на мило. Наші хоч тиждень через 4 ходять, це на правому зараз 2 таких школи. Всі інші навіть не ходять. А на платну нажаль в мене не вистачає грошей.
На онлайні моя дитина не може працювати, їй важко зосередитись.

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 18:28 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 15112
ЗЖФ-зависима: 14 лет 10 месяцев 3 дня
Семья: замужем
Детки: мальчик и девочка)))
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
Участник субботника (1) Марафон постройнения (1) Лучший беременный дневничок (1) К 10-летию форума (1)
Мисс Осень ЗЖФ (1) Марафон английского (1)

Очки репутации: 773
Повысить репутациюПонизить репутацию
Алёшкина, вы видите то, что хотите видеть, при чем здесь обесценить, мне, например, математика вообще не дается, у каждого свои способности и склонности, при чем здесь советский союз вообще. Я знаю, что сейчас родители не парятся, они говорят - учительница тупая, не может объяснить, а ты у меня самый лучший, и честно говоря, вообще настолько пофиг, вот просто, нам тут пару лет и до побачення, а вы уже там разбирайтесь со своими «квіточками")))
Юлька85, У нас есть доп уроки, но дело в том, что дети и на обычные не ходят, им родители разрешают не ходить, а тем, кто ходят, как правило, все понятно и в принципе учитывая количество, то практически индивидуальное обучение, все отвечают и вопросы задают, потому что из 24 ходят от силы 8-10.

-- Пользователь добавил некоторое время спустя --

zuzunka, за границей же есть будущее и весьма неплохое и уровень жизни нормальный, а образовательный процесс именно такой - родители полностью в ответе за успехи своих детей, учитель дает знания - хотите берите, не хотите не надо. Про заслужить повагу очень смешно, ага)))
Лариса, а теперь посчитай сколько внимания получает конкретный ребено на онлайн и оффлайн,, математика простая, например было оффлайн 3 урока в неделю- это 120 минут, в классе пусть 20 человек - условно говоря индивидуально каждому ученику за эти 3 урока можно выделить 6 минут, понятно что есть групповая работа, фронтальная , но вот если конкретно на индивидуальную, чтоб спросить ребенка за 3 урока я могу выделить ему аж 6 минут. Теперь смотрим онлайн - из трех синхронно проводим два - 80 минут, на онлайне из 20 максимум 10 , и теперь посчитай сколько минут индива. По сути даже больше, но вопрос еще в другом -не все дети способны нормально сосредоточиться, и поэтому у каждого по-разному происходит этот процесс

_______________________________
Если женщина ради мужчины готова на все - она его родила


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 21:40 
Не в сети
403 Forbidden
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 7527
ЗЖФ-зависима: 12 лет 5 месяцев 7 дней
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 693
Повысить репутациюПонизить репутацию
Писали діти якось оцей диктант... В мене питання до вчителів української мови - тут все вірно? І відмінювання числівників (+78, +50), і кома між ними? Ще вчителька від себе наказала дітям добавити кому після Червоного моря, а коли дитина замість "дощів не буває" написала "дощів немає", обґрунтувала помилку не як описку, а як "не з дієсловами пишеться окремо"... У мене всьо ;)

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Школьное обучение. Болталка для мам школьников
СообщениеДобавлено: 03 май 2024 21:44 
Не в сети
Лучик Света
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12685
ЗЖФ-зависима: 15 лет 6 месяцев 30 дней
Откуда: BABURWOOD
Имя: Світлана
Семья: чудова!
Детки: Олеся
Медали: 10
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (6)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 830
Повысить репутациюПонизить репутацию
Leno4ka писал(а):
знаю, что сейчас родители не парятся, они говорят - учительница тупая, не может объяснить, а ты у меня самый лучший, и честно говоря, вообще настолько пофиг, вот просто, нам тут пару лет и до побачення, а вы уже там разбирайтесь со своими «квіточками")))

ha-ha вы видите то, что хотите видеть ha-ha
я до последнего поддерживаю "светлый" образ учителя в глазах ребенка. а подростку уже и не нужна оценка родителя, он "сам все знает". я оправдываю разные чудеса. я не говорю таких слов по определению и в адрес учителя тоже. максимум, я могу сказать: "согласна, это очень странно. сделай все, что можешь, и не волнуйся".
но вы, конечно, все за меня решили.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16011 ]  На страницу Пред.  1 ... 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064 ... 1068  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: