Site Logo
 
Текущее время: 26 апр 2024 10:38

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]





Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 167 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 02 сен 2018 21:58 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 17965
ЗЖФ-зависима: 15 лет 3 месяца 8 дней
Медали: 18
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Книголюб форума (2) Mafia for Ladies (3)
Благотворительная ярмарка (5) "Свято наближається" (1) Загадка форума (2) К 10-летию форума (1)
Новогодний квест, 1 место (1) Мафия по-украински (1)

Очки репутации: 1418
Повысить репутациюПонизить репутацию
mangust,
зараз на зміну киту прийшла Момо((

_______________________________
Inside my heart is breaking, my make-up may be flaking,
but my smile...still stays on.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 02 сен 2018 22:11 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата

Сообщений: 11943
ЗЖФ-зависима: 12 лет 11 месяцев 22 дня
Откуда: Запорожье
Медали: 4
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) К 10-летию форума (1) Конкурс стишков-пирожков (1)

Очки репутации: 1160
Повысить репутациюПонизить репутацию
Страшная морда на курьих ножках? Кошмар. До этого я только знала куклу Момоко. Вполне симпатичную.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 02 сен 2018 22:27 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 8949
ЗЖФ-зависима: 11 лет 8 месяцев 9 дней
Откуда: ЗП, Пески, Фестивальная.
Имя: Юлия
Семья: Есть
Детки: есть
Медали: 5
Я люблю ЗЖФ (1) Путешественница (1) Квест. Участник. (1) Mafia for Ladies (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 475
Повысить репутациюПонизить репутацию
Расспросила детей про Момо , оказывается они все это знают , и про синего кита и про его задания . Ещё мне какую-то игру назвали красная сова -obmorok-

_______________________________
На правах рекламы:
Контактные линзы и растворы к ним.

СП косметики из Франции: Avene, Bioderma, Weleda, Topicrem, Etiaxil, Caudalie, Lierac, Nuxe и др.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 13:50 
Не в сети
админ в отставке
Цитата

Сообщений: 24796
ЗЖФ-зависима: 10 лет 9 месяцев 6 дней
Имя: Юлия
Медали: 41
Мастер ФШ форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (3)
KinoLady (7) Квест. Участник. (2) Книголюб форума (5) Fashion battle ЗЖФ (5)
Fashion battle (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (1) Лучший рецензент (1)
Стиль форума (1) Творческая личность (2) Бомба форума (1) К 10-летию форума (1)
Участник фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 1876
Повысить репутациюПонизить репутацию
Моторошна гра МОМО
Цитата:
України дісталась Інтернет-страшилка на прізвисько Момо. Її зображення надходить Мережею зненацька вночі.

Із нею вже мала справу поліція в Аргентині, а в середині серпня у Кривому Розі з шостого поверху стрибнула дівчинка. На щастя, вона  вижила, але перебуває в критичному стані. В її телефоні знайшли слід цього монстра Момо, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Як розповіла школярка Дар'я Станіковська, найпопулярніша фраза - та за чотири дні помреш. "Я спочатку реально злякалась. Думаю, все зараз батьків знайду. Ще при мамі бігала з телефоном: "Мамо, мені подзвонив Момо", - розповіла вона.

15-річній Даші Момо зателефонувала зненацька. Від жаху дівчина кинула слухавку, але прийшовши до тями, вирішила відповісти лялькоподібній істоті. "Я вирішила написати, хоча радити не писати - це страшно, вас знайдуть. Я вирішила написати і все", - повідомила вона. 

Дивні ляльки-монстри малює японська художниця Мідорі Хаяші. Моторошна аватарка, за якою ховається реальний користувач, надсилає підліткам у мессенджері WhatsApp шокувальні зображення і підбиває їх на агресію до друзів і знайомих, а найголовніше підштовхує до самогубства. Наприклад, зіскочити з даху багатоповерхівки. "Синій кит" - уже минуле. Та пошесть заманювала дітей містикою. Момо діє грубіше - одразу переходить до погроз. Врешті  фінал то й же, наприклад, вистрибнути з даху будинку. "Там йдуть реальні прямі погрози фізичної розправи безпосередньо з дитиною - підлітком або щодо родини. Тобто категорії такі: я знаю, де ти живеш, де мешкають твої батьки тощо", - розповіла експерт з безпеки дітей Олена Лізвінська.

Даша знайшла три найпопулярніші номери телефонів в Інтернеті. Всі вони - іноземні. Але це не перешкода, бо кажуть, що Момо спілкується усіма мовами. "Це тільки Японія, Колумбія, Мексика. Мені насправді всі ці номери не відповіли, хоча я писала, дзвонила два дні туди. Ніхто мені не відповідав. Але це не справжній користувач, тому що справжнього користувача заблокували, напевно, ще у липні цього року", - додала школярка.

Саме в липні цього року сталась перша дитяча смерть, яку пов’язують з Момо. В Аргентині 12-річна дівчинка вкоротила собі віку. За місяць цей телефонний терор перетнув океан і дістався до нас.

З 14 серпня реаніматологи відчайдушно борються за життя 13-річної дівчинки. Те, що вона вижила - диво, адже неушкодженого місця на маленькому тілі немає. Травми такі серйозні, що у комі медлітаком її доставили з Кривого Рогу до Дніпра. "Закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку в тім'яній, потиличній, скроневій частинах. Перелом трьох хребців поперекового відділу хребта, забій органів грудної клітки, легенів з обох сторін, розрив головного бронха, пневмоторекс", - зазначив завідувач реанімації Обласної дитячої лікарні м. Дніпро Олександр Лацинський.

Шокована та налякана досі жінка на власні очі бачила, як мала стрибнула з балкона: "Я як подивилась - ніжки опущені і вона сидить. Мені стало, звичайно, зле. Я вийшла на балкон, взяла свій телефон і я їй кричала: "Дівчинко, що ти робиш". Але мене ж не чути було. Я взяла і зробила дві фотографії. Назад повернулася на кухню. І тільки побачила ніжки - вже вона падала, але побачила ніжки і чую такий звук - вона впала", - сказала сусідка Ніна Номіровська.

Відмінниця, спортсменка - кандидат у майстри спорту, чемпіонка Європи з дзюдо, мамина гордість. Чому зразкова дитина відважилась на таке? За словами сусідки, дівчина була учасницею груп "Синій кит", "Червона сова".

Та сліди в телефоні виявили спілкування з Момо. Хто й навіщо створив цю штуку? А головне, як же захистити дитину від агресивного бота? Особливо тепер, з початком навчального року, коли будь-яка дивовижа поширюється серед школярів зі швидкістю епідемії.

"Діти розуміють це як керівництво до дії. По-перше, що варто зробити, це заблокувати всі повідомлення від незнайомих контактів. По-друге, обмежити взагалі доступ до соціальних мереж", - порадив Максим Самойленко, системний адміністратор.

Але така тотальна заборона соцмереж навряд чи можлива на практиці. Є інші технічні можливості. IT-спеціаліст Євген Рижков вважає, що слід поставити програму для віддаленого керування та контролювати повністю контент телефону. 

Треба зрозуміти, що ви маєте справу не просто з маніяками, які залякують дітей. Річ у тому, що  дитині  присилають цілком реальні фото її вікон чи вхідних дверей зі словами: я знаю, де ти живеш. Ба більше, бот Момо називає імена друзів і місце роботи батьків.

Все це може свідчити про цілеспрямований збір даних, зашитий в тіло програми. Достатньо прислати в повідомленні замаскований вірус.

Гроші - ще одна можлива мета бота. Діти - найслабший ланцюжок у сімейних фінансових таємницях. "Перший момент - це викрадення готівки, грошових коштів з особових рахунків телефонів. Другий варіант - конкурентні розбірки, третій варіант - це просто збір інформації, збір даних для подальшого використання для якихось своїх цілей", - переконує Олена Лізвінська.

У групі ризику абсолютно всі підлітки із власним смартфоном, підключеним до інтернету. Ті, хто стоять за Момо, експлуатують природний потяг дітей до жахачок. Згадайте як легко і як надовго у голові вашої дитини поселявся бабай. Якщо бабай жив у темних закутках квартири і від нього можна було втекти в іншу кімнату, то його просунутий Інтернет-нащадок тепер живе у телефоні. Від нього не втечеш, бо він весь час у руках. 

Ситуацію підігрівають й самі школярі. Підхопивши популярний і такий доступний бренд, діти від імені Момо почали лякати одне одного. Азарт тягне їх дзвонити і на випадкові номери. Днями до столичної поліції звернулась шокована киянка, якій на телефон надходили повідомлення такого змісту: "Знаєш хто така Момо? Це вбивця і тобі не пощастило".

Момо таки розшукали - ним виявився школяр з Полтави. Наразі він відбувся вибаченням, але батьків і підлітків -  за телефонний терор уже можна притягати до відповідальності.

У Росії близько 130 дитячих смертей пов’язують з так званими групами смерті. В українській поліції заспокоюють. "Наразі таких фактів стосовно Момо в Україні не зафіксовано жодного. Жодного звернення до правоохоронних органів не було. Ті факти, які є в ЗМІ про нібито скоєння суїцидальних дій певними дітьми з використанням даного гри, неправда. Всі перевірки показали, що ці діти жодного відношення до цих ігор не мали", - сказав начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк.

Тим часом в США, Німеччині, Франції розгорнули інформаційні кампанії з попередження батьків та молоді - легковажити з такими іграми там не збираються.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 14:07 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 13193
ЗЖФ-зависима: 14 лет 1 месяц 14 дней
Откуда: Правый берег
Имя: Инна
Семья: муж
Детки: малыши-карандаши
Медали: 11
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Умники и умницы (1) Книголюб форума (4)
Благотворительная ярмарка (1) I'm lady (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 612
Повысить репутациюПонизить репутацию
Не знаю что там с игрой (сын без планшета), но видела момо в мультике, мои дети по-другому это воспринимают, не боятся :dntknow: Есть еще игра с бабкой Гренни, я б сама испугалась, а они смеются :vaco:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 14:24 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 17965
ЗЖФ-зависима: 15 лет 3 месяца 8 дней
Медали: 18
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Книголюб форума (2) Mafia for Ladies (3)
Благотворительная ярмарка (5) "Свято наближається" (1) Загадка форума (2) К 10-летию форума (1)
Новогодний квест, 1 место (1) Мафия по-украински (1)

Очки репутации: 1418
Повысить репутациюПонизить репутацию
син зі зборів привіз звістку про Момо, тобто просто ім*я почув, а що воно таке
не знав. Розповіла. Але каже, що не стикався. у нього ще кнопковий телефон
без інтернету, то і не кваплюся йому купувати смартфон.
КЛЮЧИК писал(а):
У Росії близько 130 дитячих смертей пов’язують з так званими групами смерті.

ВК. добре, що в нас таки закрили ту клоаку бруду, хоч менше наших дітей
все таки з тим буде мати справу.

_______________________________
Inside my heart is breaking, my make-up may be flaking,
but my smile...still stays on.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 14:30 
Не в сети
Live Easily
Цитата

Сообщений: 27997
ЗЖФ-зависима: 15 лет 9 дней
Медали: 4
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Перчинка форума (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1491
Повысить репутациюПонизить репутацию
КЛЮЧИК писал(а):
художниця Мідорі Хаяші

гогуглила. У нее точно что-то с психикой .. у нее все творения ..не то чтобы страшные, а деструктивные и от этого по психике долбят ... особенно детской .


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 15:27 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 8949
ЗЖФ-зависима: 11 лет 8 месяцев 9 дней
Откуда: ЗП, Пески, Фестивальная.
Имя: Юлия
Семья: Есть
Детки: есть
Медали: 5
Я люблю ЗЖФ (1) Путешественница (1) Квест. Участник. (1) Mafia for Ladies (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 475
Повысить репутациюПонизить репутацию
inn4ik писал(а):
Есть еще игра с бабкой Гренни
мои ее постоянно смотрят B-( меня эти игры чужие ( когда за кадром голос рассказует как он играет и показывает на экране) выводят из себя. Без толку, все равно смотрят -((((

_______________________________
На правах рекламы:
Контактные линзы и растворы к ним.

СП косметики из Франции: Avene, Bioderma, Weleda, Topicrem, Etiaxil, Caudalie, Lierac, Nuxe и др.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Происшествия в Запорожье и в Украине
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 15:52 
Не в сети
Жизнь прекрасна
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 4590
ЗЖФ-зависима: 13 лет 6 месяцев 25 дней
Имя: Александра
Медали: 2
Я люблю ЗЖФ (1) Благотворительная ярмарка (1)

Очки репутации: 423
Повысить репутациюПонизить репутацию
mangust писал(а):
Dijona, я именно про синего кита. Причин самоубийства может быть куча. Но неужели эта дурь еще действует? Игра эта?


Смерти этих 2х подростков связывают с синим китом. Я поэтому и написала про это.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида
СообщениеДобавлено: 03 сен 2018 15:59 
Не в сети
Начинающая Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 53
ЗЖФ-зависима: 5 лет 7 месяцев 27 дней
Имя: Екатерина

Очки репутации: 1
Повысить репутациюПонизить репутацию
Вылазит постоянно дрянь какая-то из соцсетей (


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида. Опасные игры.
СообщениеДобавлено: 15 июл 2019 15:05 
Не в сети
админ в отставке
Цитата

Сообщений: 24796
ЗЖФ-зависима: 10 лет 9 месяцев 6 дней
Имя: Юлия
Медали: 41
Мастер ФШ форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (3)
KinoLady (7) Квест. Участник. (2) Книголюб форума (5) Fashion battle ЗЖФ (5)
Fashion battle (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (1) Лучший рецензент (1)
Стиль форума (1) Творческая личность (2) Бомба форума (1) К 10-летию форума (1)
Участник фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 1876
Повысить репутациюПонизить репутацию
Цитата:
Игра "Исчезнуть на 24 часа" набирает обороты в странах ЕС.

Зафиксирована новая опасная игра "Исчезнуть на 24 часа", которая нацелена на детей. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Министерства внутренних дел Украины.

Как сообщается, опасная игра "Исчезнуть на 24 часа" - аналог игры "Синий кит", начинает набирать обороты на территории стран Европейского Союза. Суть игры - ребенок должен исчезнуть на 24 часа, чтобы родители и друзья не могли его найти, в правилах игры запрещается использовать любые средства связи.

“В случае исчезновения вашего ребенка - сразу звоните в полицию”, - говорится в сообщении.

Как сообщал OBOZREVATEL, в июне в селе на Львовщине нашли повешенным 11-летнего мальчика, который играл в игру, похожую на скандальный "Синий кит".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Доведение детей до суицида. Опасные игры.
СообщениеДобавлено: 01 окт 2019 07:03 
Не в сети
админ в отставке
Цитата

Сообщений: 24796
ЗЖФ-зависима: 10 лет 9 месяцев 6 дней
Имя: Юлия
Медали: 41
Мастер ФШ форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (3)
KinoLady (7) Квест. Участник. (2) Книголюб форума (5) Fashion battle ЗЖФ (5)
Fashion battle (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (1) Лучший рецензент (1)
Стиль форума (1) Творческая личность (2) Бомба форума (1) К 10-летию форума (1)
Участник фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 1876
Повысить репутациюПонизить репутацию
Цитата:
На Черкащині 11-річна дівчинка отримала опіки після того, як її підпалив молодший брат - нібито це було частиною гри.
Як повідомляє ДСНС в області, дівчинку госпіталізували в суботу, 28 вересня.

"До опікового відділення 1-ої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба було госпіталізовано 11-річну дівчинку. Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив її 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру "Підпали друга", - сказано у повідомленні.

У ДСНС попереджають, що йдеться про #FireChallenge - небезпечний флешмоб, в рамках якого користувачі соцмереж - часто підлітки - виливають на одну з частин тіла легкозаймисту речовину і підпалюють її, щоб потім викласти відео у Facebook чи Instagram.

Учасники думають, що після займання речовини вони зможуть швидко загасити вогонь водою, проте вдається це не завжди.

Упродовж останніх років західні ЗМІ повідомляли про кілька трагічних випадків, які сталися, коли неповнолітні намагалися взяти участь у флешмобі.

Приміром, у серпні 2014 року CBS News писало, що так постраждав 16-річний житель штату Каліфорнія. Він отримав опіки першого та другого ступеня, коли змазав свою грудну клітину рідиною для зняття лаку і підпалив її.

У серпні 2018 року про аналогічну історію повідомляло видання Time: тоді в лікарні опинилася 12-річна дівчинка з Детройта, яка нібито так само спробувала підпалити себе в рамках #FireChallenge.

В українському ДСНС #FireChallenge поставили в один ряд із онлайн-грою "Синій кит", жертвами якої свого часу, за деякими даними, стали щонайменше 15 підлітків, за іншими - понад 100.

Повідомлялося, що в рамках гри "Синій кит" створювалися закриті групи, після вступу до яких діти отримували від "кураторів" різноманітні завдання - їх виконання нібито і призводило до самогубств підлітків. Такі групи отримали у ЗМІ назву "групи смерті".

Схожа історія - із "онлайн-монстром" Момо. Це вигаданий персонаж, який нібито писав неповнолітнім у месенджери і так само давав їм завдання, які й призводили до того, що діти накладали на себе руки. Історію про Момо минулого року поширювали численні ЗМІ в різних країнах, проте згодом з'явилася інформація, що це містифікація.



Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Опасные для здоровья и жизни игры школьников
СообщениеДобавлено: 22 фев 2020 09:00 
Не в сети
админ в отставке
Цитата

Сообщений: 24796
ЗЖФ-зависима: 10 лет 9 месяцев 6 дней
Имя: Юлия
Медали: 41
Мастер ФШ форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (3)
KinoLady (7) Квест. Участник. (2) Книголюб форума (5) Fashion battle ЗЖФ (5)
Fashion battle (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (1) Лучший рецензент (1)
Стиль форума (1) Творческая личность (2) Бомба форума (1) К 10-летию форума (1)
Участник фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 1876
Повысить репутациюПонизить репутацию
Цитата:
В Украине родители школьников обеспокоены распространением среди подростков опасной игры «вызов прыжка», которая может быть смертельной

Очень опасная игра: в сети появилось предупреждение для родителей подростков.

В мире начала распространяться новая опасная игра среди детей и подростков. Она ведет к повышенному травматизму и может стать причиной трагедии. В сети появились видео новой игры и предупреждения для родителей.

Первыми от этой игры пострадали подростки в Израиле, а потом начали появляться сообщения из других стран. Школьники получают тяжелые травмы головы и позвоночника. Видео стали передавать в родительских чатах. Суть игры: трое подростков становятся рядом друг с другом, а посредине становится кто-то помладше, обычно это ребенок, который даже не подозревает об опасности.

Сначала прыжок совершают те дети, которые постарше, а потом призывают это сделать младшего. Когда он подпрыгивает, старшие делают подножку, и он падает на пол.

Такое падение ведет к травмам спины, позвоночника, а также к серьезным травмам головы.

В социальных сетях начали распространять видео этой игры и призывают родителей поговорить с детьми и объяснить все катастрофические последствия таких забав.

Отмечается, что зафиксировано уже несколько летальных случаев после таких игр, а также множество пострадавших, которым теперь предстоит дорогостоящее лечение и реабилитация после серьезных травм позвоночника.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Опасные для здоровья и жизни игры школьников
СообщениеДобавлено: 26 фев 2020 12:21 
Не в сети
админ в отставке
Цитата

Сообщений: 24796
ЗЖФ-зависима: 10 лет 9 месяцев 6 дней
Имя: Юлия
Медали: 41
Мастер ФШ форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (3)
KinoLady (7) Квест. Участник. (2) Книголюб форума (5) Fashion battle ЗЖФ (5)
Fashion battle (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (1) Лучший рецензент (1)
Стиль форума (1) Творческая личность (2) Бомба форума (1) К 10-летию форума (1)
Участник фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 1876
Повысить репутациюПонизить репутацию


такие игры странные. я не понимаю, что в них весёлого или интересного :dntknow: сыну показала - он тоже не понимает какой смысл в этой игре. но он ещё не подросток, может именно они в этом прикол какой-то находят -fuu-


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Опасные для здоровья и жизни игры школьников
СообщениеДобавлено: 26 фев 2020 13:18 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата

Сообщений: 1161
ЗЖФ-зависима: 10 лет 10 месяцев 14 дней
Имя: Елена
Семья: большая
Медали: 1
СуперМама (1)

Очки репутации: 170
Повысить репутациюПонизить репутацию
КЛЮЧИК писал(а):
такие игры странные. я не понимаю, что в них весёлого или интересного :dntknow: сыну показала - он тоже не понимает какой смысл в этой игре. но он ещё не подросток, может именно они в этом прикол какой-то находят -fuu-

А помните была игра "собачий кайф" ? Многие тогда этим занимались, а потом как-то поутихло.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 167 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: