Site Logo
 
Текущее время: 15 июн 2024 21:50

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума

Часто задаваемые вопросы по работе форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 22:30 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6009
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 дней
Откуда: Бабурочка
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: сынуля Мишаня
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (2)
Умники и умницы (2) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1) Новогодний квест, 2 место (1)
Чудо-праздник озорной (1) Это любовь (1) Письмо моему малышу (1) Победитель фотоквеста (1)

Очки репутации: 282
Повысить репутациюПонизить репутацию
Ось і завершилася зимова казка... Це було неймовірно цікава, неймовірно насичена подорож! Сказати, що мені сподобався відпочинок - це нічого не сказати!
Доки ми їхали до Ясинів весь час йшов дощ... ми були дуже засмучені та весь час дороги до готелю вся група ледь не плакала...
Наші пригоди почалися після того, як на станції ми пересіли до воєнних машин, які мали довезти до готелю... Дорога повинна була тривати близько 40 хвилин... Спочатку все йшло так як треба, якщо не зважати на те як трусило в машині та кидало зі сторони в сторону, дощ який, здавалося, і не збирався вщухати та вузенької дороги вверх у гори... Десь на половині шляху якраз на крутому підйомі з поворотом машина різко гальмує, а з лівого боку ми бачимо, що щось вибухнуло -obmorok- Всі в шоці... сидимо ледь дихаємо... Але водій заспокоїв і сказав залишатися в машині... Хвилин 30 ми стояли, до машини з селища приїхали на допомогу, але так вирішити проблеми і не вдалося, тому нас пересадили до іншої машини... Тільки-но побачивши водія ми з чоловіком впали в ступор - "він дуже п'яний" пронеслося в наших головах crazy Але ж вибирати звісно не приходилося, тому ми сіли поруч із водієм (пересіли в машину таку як раніше були швидкі допомоги), про що ми потім трохи пожалкували, бо бачити, те як ми їхали було дуже страшно.. Цю поїздку ми запам'ятаємо надовго! Водій постійно шуткував на своєму западенському гОворі, тому розібрати майже не виходило, але найбільш вживані репліки ми ніколи не забудемо - він розповідав, що ніколи не сідає за кермо тверезий, що машина у нього ракета (а воно і видно... він нісся по горах із неймовірною швидкістю... а коли хтось траплявся на дорозі, то не гальмуючи починав сигналити і їхав до упору, поки водії попереду не заїжджали в кучугури та не звільняли дорогу crazy ), що ця ракета розвиває швидкість "бєшеної черіпахи", а також, що цю машину йому подарувала теща на 8 березня ha-ha При цьому він встигав ще повертатися до дівчат, що сиділи в машині та кричав, щоб вони розслабилися та наливали)) Зараз згадувати дуже смішно, а тоді все життя пронеслося перед очима)) Єдине, що нас приємно вразило під час цієї поїздки це те як вмить дощ перетворився на густий-густий сніг! Так, десь о дванадцятій ночі, ми добралися до готелю... Ранок завжди починався о 8й годині... Ми прокидалися, визирали у вікно, телефонували до синочка, приводили себе до ладу і спускалися до столової, де нас смачно годували... Потім ми спустилися до кімнати, де нам підібрали лижи і поїхали вчитися на них кататись...
Інструктор привів нас на невеличкий схил... Показавши і розказавши основи поводження на лижах, ми почали все відпрацьовувати... Вийшло не одразу, але десь близько обіду ми отримали останні настанови та дозвіл йти на учнівську гору... Ми з коханим каталися на цій маленькій 250 метровій гірці та відпрацьовували повороти і гальмування... Згодом трохи осмілівши (адже виходить) ми полізли на 900м crazy Це було даремно)) Стільки разів, скільки я впала за той єдиний спуск, я більше не падала ha-ha ми вирішили, що ця гора для нас ще зарано і поки що туди лізти нам зарано).
Після смачної вечері інструктор показав нам де знаходиться чудовий місцевий "ресторан".. Ми замовляли глінтвейн та танцювали...
Наступного дня прокинувшись ми зрозуміли, що встати на ноги ми просто не в силі :vaco: м'язи боліли тааак... але кататися бажання було сильніше, тому взувши важкі лижні чоботи та взявши лижі ми поїхали на гору... Та погода розпорядилася інакше... Це був найнеприємніший день за весь час - метелиця, вітер, колючий сніг... не було видно, що коїться перед носом, не кажучи вже про видимість схилу...

Изображение

Изображение

Хто вже вмів кататися, той залишився, а той хто приїхав перший раз вирішили не ризикувати та повернутися до готелю... Ми з коханим вирішили сходити пофотографуватися в снігу поблизу помешкання, а потім пограти в більярд..

Изображение

Ввечері нас відвели до першої національної гуцульсько-горянської колиби.. розповіли історію Драгобрата та цієї колиби..

Изображение

Ми знову замовили гарячий глінтвейн, щось зігрітися та слухали національну музику...
На третій день ми вирішили за будь-якої погоди їхати кататися... Хоча вітер зі снігом так і не вщухли, та все одно було більш реально триматися на лижах... Нам показали нові вправи і ми відпрацьовували їх на учнівській гірці...
Прокинувшись четвертого дня ми зраділи, бо у вікно вперше побачили навкруги гори! ()()()() Це така краса!.. Тому інструктор запропонував невеличку екскурсію на кресельному підйомнику... Всі залюбки погодилися! Піднявшись на висоту 1660м нам відкрилися багато сніжних вершин справжніх Карпатських гір, серед яких були Говерла, Петрос, Стог, Блізниця та інші...

Изображение

Изображение

А ми знаходилися саме на хребті-перевалі, що з'єднує Стог та Блізницю, а для відпочивальників цей схил назвали Карпатською Чайкою... Інструктор запропонував разом з ним спустися з Чайки на гору Оаза, на якій ми весь час каталися.. Це було ризиково, але я відчувала в собі сили, тому ми поїхали за ним... Що я можу сказати... майже всю дорогу я з'їхала на попі ha-ha2 Ще трохи покатавшись на маленькій гірці нам з чоловіком інструктор запропонував поїхати разом кататися на більшу гору... Ми погодилися, бо нам самим вже хотілось навчитися чогось більшого! З нами працювали так наче ми найняли особистого інструктора... І вже після двох спусків з ним, ми вже самі могли кататися на справжній гірськолижній трасі :D Приїхавши додому ми швиденько зібралися до бані! Це справжній рай попарити втомлені м'язи dreams З бані ми вибігали на вулицю прямо в кучугур, це було дуже весело! А ще стрибали в басейн з крижаною джерельною водою! Чесно кажучи, я вперше була в бані )))))
Прокинувшись п'ятого дня ми були зачаровані видом, що відкрився нам з вікна... Навколо гори... А у їх підніжжя та між ними лежать хмаринки... така краса... :pinkglas: Це був сонячний день...

Изображение

Изображение

Цього дня ми вже, як справжні знавці, каталися на 900 метровій гірці... А потім інструктор запропонував нам проїхатись разом серед смерек та ялинок по цілині...
Одним словом нам неймовірно сподобався відпочинок! Це найкращий активний відпочинок для зими! Ми сподіваємося, що зможемо повторити цю зимову казку наступного року, а потім ще наступного року, а потім ще наступного і ще, і ще... ha-ha
На зворотній дорозі між потягами ми попали на екскурсію до Львова... Екскурсовод розповідав дуже цікаво, та за півтори години встиг показати багато історичних місць..

трохи міста Лева :-)
Изображение

Изображение Изображение

Вулиця, що має 5 назв та не має справжньої crazy
Изображение

Вид з Ратуші
Изображение

Изображение


А також за його рекомендаціями ми побували в львівському МВФ (міжнародний вареничний фонд), де скуштували дуже смачні вареники та пельмені, а потім зайшли до кав'ярні та випили традиційну львівську каву з сирником! -sluny- А по дорозі на вокзал ще завітали до майстерні шоколаду та придбали солодкі гостинці...
А ще дуже сподобалось весь тиждень спілкуватися українською мовою!

_______________________________
Изображение
Чекати - болісно. Забувати - боляче. Але найгірше зі страждань - не знати, яке рішення прийняти...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 23:06 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12834
ЗЖФ-зависима: 14 лет 4 дня
Имя: Юлия
Детки: Сладкая парочка
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1)
Активный участник аукциона (1) К 10-летию форума (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 462
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка, вау, классный рассказик, такое впечатление, что сама там побывала dreams
Конечно с водителем вам "повезло" :nails:
Марин, а сколько обошлась поездка? )))))

_______________________________
Чудеса случаются, главное верить и ждать
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 23:12 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6009
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 дней
Откуда: Бабурочка
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: сынуля Мишаня
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (2)
Умники и умницы (2) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1) Новогодний квест, 2 место (1)
Чудо-праздник озорной (1) Это любовь (1) Письмо моему малышу (1) Победитель фотоквеста (1)

Очки репутации: 282
Повысить репутациюПонизить репутацию
YLIA писал(а):
Конечно с водителем вам "повезло"
а сейчас даже весело -D вспоминаем как отдельное приключение ha-ha
YLIA писал(а):
сколько обошлась поездка?
если считать все-все затраты, то где-то 6 тысяч :-)

_______________________________
Изображение
Чекати - болісно. Забувати - боляче. Але найгірше зі страждань - не знати, яке рішення прийняти...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 23:47 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12834
ЗЖФ-зависима: 14 лет 4 дня
Имя: Юлия
Детки: Сладкая парочка
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1)
Активный участник аукциона (1) К 10-летию форума (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 462
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка писал(а):
вспоминаем как отдельное приключение

Это хорошо, что хорошо закончилось yesss
Маришка писал(а):
если считать все-все затраты, то где-то 6 тысяч

Это на 2-х?

_______________________________
Чудеса случаются, главное верить и ждать
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 23:55 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1218
ЗЖФ-зависима: 13 лет 1 месяц 16 дней
Имя: Катя
Детки: есть

Очки репутации: 60
Повысить репутациюПонизить репутацию
Класс, хорошая заочная экскурсия, фотки супер)))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 17 фев 2013 23:57 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6009
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 дней
Откуда: Бабурочка
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: сынуля Мишаня
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (2)
Умники и умницы (2) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1) Новогодний квест, 2 место (1)
Чудо-праздник озорной (1) Это любовь (1) Письмо моему малышу (1) Победитель фотоквеста (1)

Очки репутации: 282
Повысить репутациюПонизить репутацию
YLIA писал(а):
Это на 2-х?
да, Юль yesss

kisulya, спасибо -flo-

_______________________________
Изображение
Чекати - болісно. Забувати - боляче. Але найгірше зі страждань - не знати, яке рішення прийняти...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 19 мар 2013 09:08 
Не в сети
Общительная Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 195
ЗЖФ-зависима: 13 лет 7 месяцев 6 дней
Откуда: baburka ^^
Имя: Даша
Медали: 2
Путешественница (1) Мисс Осень ЗЖФ (1)

Очки репутации: 12
Повысить репутациюПонизить репутацию
классный рассказик! -super-
все очень живо) замечательная поездочка получилась!
надеюсь, съездим как-нибудь вместе! - glas-

_______________________________
Изображение
over the moon...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 19 мар 2013 10:13 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 16761
ЗЖФ-зависима: 13 лет 3 месяца
Откуда: БШ
Имя: Татьяна
Медали: 53
Сокровище форума (1) Я люблю ЗЖФ (1) Особые заслуги (1) Сердце форума (1)
Автор статьи (11) Путешественница (3) KinoLady (1) Книголюб форума (6)
Активный участник аукциона (2) Fashion battle ЗЖФ (4) Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (4)
I'm lady (1) Марафон постройнения (2) "Свято наближається" (1) Бомба форума (1)
Самый справедливый модератор (1) Главная похудейка форума (1) СпортЛеди ЗЖФ (2) Леди Фортуна (1)
Тусовщица форума (1) К 10-летию форума (1) В гостях у сказки (1) Мисс Весна ЗЖФ (1)
To Be A Woman (1) Онлайн квест (1) Онлайн квест (1)

Очки репутации: 1177
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка, яка чудова розповідь і чудовий відпочинок -super-
Дякую за те, що поділилась з нами зимовою казкою dreams
Поїздка до готелю з нетверезим водієм - це щось -obmorok- я б скоріше пішки пішла ehh
Фото чудові, краса...окреме дякую за шматочок міста Лева :pinkglas:
Бажаю, щоб ви поїхали у Карпати ще наступного року, а потім ще наступного і ще, і ще... -D

_______________________________
А над ними розстелилося небо, ся полонина небесна, де випасаються зорі, як білі овечки...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 19 мар 2013 12:52 
Не в сети
Кароока черноброва...
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 14354
ЗЖФ-зависима: 11 лет 7 месяцев 9 дней
Семья: любимая
Медали: 13
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) KinoLady (2) Благотворительная ярмарка (2)
"Свято наближається" (2) Лучший рецензент (1) Marvel movies (1) Новогоднее настроение (1)
К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 920
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка, позитивный рассказ! Расскажи пожалуйста подробней по ценам и местам где/почем жили, почем питание, прокат лыж, подъемы, инструктор, все все все

_______________________________
То, что Петр говорит о Павле, характеризует не Павла, а Петра


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 19 мар 2013 23:16 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6009
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 дней
Откуда: Бабурочка
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: сынуля Мишаня
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (2)
Умники и умницы (2) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1) Новогодний квест, 2 место (1)
Чудо-праздник озорной (1) Это любовь (1) Письмо моему малышу (1) Победитель фотоквеста (1)

Очки репутации: 282
Повысить репутациюПонизить репутацию
NEZABUDKA писал(а):
съездим как-нибудь вместе!
я тоже на это надеюсь dreams с классной компанией куда веселее - glas-
Kapriz писал(а):
Поїздка до готелю з нетверезим водієм - це щось
Танюш, он не был пьяным -/no/- это у них менталитет такой - веселючий crazy
Рябинка писал(а):
по ценам и местам где/почем жили, почем питание, прокат лыж, подъемы, инструктор
жили мы в гостинице "У Роберта", питание было включено в стоимость (200грн/сутки с чел), прокат лыж - 50грн/сутки (для нашей группы в этой же гостинице, для остальных - от 70. Прокат очков - 30грн... лучше и дешевле купить в Зп за 150-200грн yesss )... Подъемы - в зависимости от горы... мы катались на Оазе на ученической горке - 3грн (в среднем 15 подъемов за день), на 900м Оазе - 8грн (в среднем 10-12 подъемов, когда уже уверенно катались). Один раз спустились по Карпатской Чайке на креселке - 20грн подъем (а дальше от количества идет скидка), но для первого раза она нам оказалась не под силу) поэтому на одном разе остановились.. На Стог мы даже и не смотрели))
Инструктор для нашей группы бесплатный -super- но на обучении это никак не отразилось... Кто хотел - тот научился yesss
что еще.... по кафешкам... мы брали только глинтвейн - от 10 до 18грн... но вообще цены довольно доступные... на 50-100грн можно вечером посидеть...
Еще один важный момент - для нашей группы были выделены бесплатные машины, которые возили нас от гостиницы на гору и обратно (минут 10 езды)... В принципе, говорят что и пешком можно за 15 минут добраться, но в лыжных ботинках я этого не представляю -obmorok-
Вроде всё... если еще что-то интересно или я упустила спрашивай ;)

_______________________________
Изображение
Чекати - болісно. Забувати - боляче. Але найгірше зі страждань - не знати, яке рішення прийняти...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 20 мар 2013 14:14 
Не в сети
Кароока черноброва...
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 14354
ЗЖФ-зависима: 11 лет 7 месяцев 9 дней
Семья: любимая
Медали: 13
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) KinoLady (2) Благотворительная ярмарка (2)
"Свято наближається" (2) Лучший рецензент (1) Marvel movies (1) Новогоднее настроение (1)
К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 920
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка, нормальные цены yesss спасибо

_______________________________
То, что Петр говорит о Павле, характеризует не Павла, а Петра


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 20 мар 2013 14:20 
Не в сети
Я не подарок.Я - сюрприз!
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 33755
ЗЖФ-зависима: 13 лет 1 месяц 20 дней
Откуда: Мелитополь
Имя: Даша
Семья: Царь и царица
Детки: Царевны
Медали: 14
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (2)
Автор статьи (1) Путешественница (1) KinoLady (1) Квест. Участник. (1)
Умники и умницы (1) I'm lady (1) "Свято наближається" (1) К 10-летию форума (1)
To Be A Woman (1)

Очки репутации: 998
Повысить репутациюПонизить репутацию
Маришка,
какой рассказик на родном языке, какие фото ()()()()

_______________________________
Изображение

♥ ¡ иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ ♥


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Зимова казка у Карпатах... Драгобрат
СообщениеДобавлено: 20 мар 2013 21:06 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6009
ЗЖФ-зависима: 14 лет 7 дней
Откуда: Бабурочка
Имя: Марина
Семья: счастливая
Детки: сынуля Мишаня
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (2)
Умники и умницы (2) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1) Новогодний квест, 2 место (1)
Чудо-праздник озорной (1) Это любовь (1) Письмо моему малышу (1) Победитель фотоквеста (1)

Очки репутации: 282
Повысить репутациюПонизить репутацию
Рябинка, ага yesss
Capriz, -flo- спасибо Дашуль

_______________________________
Изображение
Чекати - болісно. Забувати - боляче. Але найгірше зі страждань - не знати, яке рішення прийняти...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: