Site Logo
 
Текущее время: 25 апр 2024 11:17

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]





Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 186 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 30 мар 2020 18:38 
Не в сети
Липнева Намистина
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9236
ЗЖФ-зависима: 12 лет 2 месяца 13 дней
Откуда: Запорожье
Медали: 61
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (5) Путешественница (1) KinoLady (7)
Квест. Победитель. (1) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (7) Mafia for Ladies (11)
Вышивальный конкурс (1) Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (2)
"Свято наближається" (3) Marvel movies (1) Новогоднее настроение (1) Книжный клуб (1)
Позитив форума (1) Перчинка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Победитель фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Онлайн квест (1) Я - мама (1)
Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1) Марафон английского (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 722
Повысить репутациюПонизить репутацию
Адміністрація Запорізького жіночого форуму оголошує

Бліц-гру Mafia for Ladies-39 «Одного разу у криївці»


Изображение

Пам'ятка

- Перший ігровий день триває один день, так само, як всі інші ігрові дні;
- У перший день всі обов'язково повинні відрекомендуватися і трохи розповісти про себе;
- В кінці першого ігрового дня лінчування не буде. Але я чекаю у ПП заявки від статусних гравців (Комісар, Маніяк, Лікар) і від Мафії на вбивство;
- Заявки на полювання можуть надсилатися в будь-який час, починаючи з 12.00 дня;
- Заявки на Лінч, а також статусні заявки надсилаються до 21-00. Обов'язково в темі ПП пишемо «Суд Лінча 1, 2» і т.д. або «Вбивство мафії 1, 2» і т.д.;
- В темі гри пишемо тільки під анонімними акаунтами. Використання цих акаунтів де завгодно, окрім теми гри, заборонено;
- Всі питання по грі можна задавати в темі обговорення або мені в ПП. (Пишемо під своїми основними акаунтами);
- Нагадую, що після кожного Суду Лінча, всі повинні аргументувати, чому проголосували саме так;
- Голосуємо під своїми основними акаунтами, ПП в ігрових акаунтах закриті;
- Линійочки цупимо в ігровій темі та особисто завантажуємо в профіль ігрового аккаунта, аватарки також самостійно завантажуємо;
- Паролі на ігрових акаунтах не змінюємо!


Завдання і опис ігрових ролей

У грі мають місце такі персонажі:
- Мирні Жителі (далі МЖ)
- Мафіозний клан (далі мафія, 25% від загального числа гравців)
- Гравці-одинаки

Гру веде ведучий. Ролі гравцям призначаються випадковим чином. Попередньо відбувається запис бажаючих грати. Ролі розсилаються через ПП.
Ніхто з учасників форуму не знає: хто з них який персонаж. Тільки мафіозний клан точно знає один одного. Мафіозі можуть збивати з пантелику мирних жителів, прикидатися, що вони мирні, маскуватися. Завдання мирних: з'ясувати хто є хто. Для цього треба спілкуватися в темі гри. Але може бути й таке, що насправді ви спілкуєтесь з мафіозі.

ЗАВДАННЯ ГРИ:
Мирні перемагають, якщо вб'ють всіх мафіозі. Мафія перемагає, якщо їх залишається не менше, ніж мирних.

РОЛІ В ГРІ І ЩО ВОНИ МОЖУТЬ:

Мирні жителі
- Говорити, підозрювати, боятися, доводити, що вони насправді мирні, а не злобні мафіозі.
- Не просто можуть, а й повинні брати участь в спільному голосуванні щодо суду Лінча.
- Полювати.

Додаткові ролі мирних жителів
- Як і інші мирні, можуть полювати, але якщо вони полюють, то не використовують свої спецможливості.
- в суді Лінча беруть участь так само як і всі.

Комісар - перевіряє вночі статус. Якщо комісар досліджує персонажа, убитого тієї ж ночі, він дізнається також, хто і чим його вбив. Якщо вдень стратять Комісара (або вбивають вночі), він може "дістати пістолет" і вистрілити в будь-якого іншого персонажа, після чого той негайно вмирає разом з Комісаром.
Сержант - знає, хто комісар і знає статуси перевірених ним гравців. Сам перевіряти не може, але якщо комісара вб'ють, то сержант стає комісаром.
Лікар - робить все те ж саме, що і мирний житель, але при цьому кожен хід він може лікувати одного з жителів на вибір або себе. Якщо до жителя навідується мафія, або Маніяк, то вважається, що доктор виявився поруч і встиг відкачати жертву. Тому жертва не гине. Лікар не рятує від Суду Лінча, а також полювання. Лікарю не можна дві ночі поспіль лікувати одного і того ж гравця (навіть себе).
Один раз за гру Лікар може скористатися правом евтаназії: замість лікування зробити смертельний укол, від якого жертва миттєво гине незалежно від ролі і статусу.
Путана - мирний житель, який блокує здатності статусного гравця на одну ніч.
Підкидьок, позашлюбна дитина боса - Мафія не може вбити підкидька, хоча той і відноситься до чесних жителів. Підкидьок знати не знає про свій статус. Після смерті Боса стає мафіозі.
Мафія
- Мафіозі знає членів свого клану. Тобто інших мафіозі;
- Мафія як і інші бере участь в суді Лінча;
- Як і інші доводить що вони хороші, мирні і хочуть жити;
- Оскільки у нас тільки один мафіозний клан, мафія не полює;
- Мафія може і повинна вбивати. Під покровом ночі, мафія збирається і вибравши собі жертву йде її вбивати.
Відбувається це так:
Кожен мафіозі відправляє заявку кого він вбиває «Вбивство». Всі мафіозі повинні вказувати на одну й ту саму людину. Якщо частина членів клану вказує на одну людину, частина на іншу - це означає, що мафія не змогла організуватися і їх звірячий план вбивства провалився. Якщо один або більше число мафіозі взагалі не голосує - це значить, що він захворів, впав у летаргічний сон і на нього ніхто і не розраховував, тобто його думка до уваги не береться. Все буде залежати від інших учасників клану.
Кількість мафії. Не менш 25% від загальної кількості гравців.
Баламут обмовляє мирних жителів. Обмовленого баламутом жителя комісар бачить як мафіозі.
Маніяк-отруйник - грає сам за себе. Вночі вбиває одного гравця. Його жертва вмирає тільки на наступний день. Метою маніяка є вбити всіх інших. У Суді Лінча бере участь так само як і всі.

ПОЛЮВАННЯ
- Будь-який житель може надіслати заявку на полювання, а може цього і не робити. Задовольнятися буде тільки одна заявка (яка прийде першою);
- Якщо той, на кого житель полює, дійсно є мафією, то житель цю саму мафію вбиває;
- Якщо той, на кого житель полює виявляється таким же МЖ, комісаром або лікарем, то гине сам мисливець (на кого він полював відомо не стає). Загинути він може з різних причин. Вибухнув його гранатомет, жертва почала відстрілюватися, бог з неба блискавку жбурнув.

СУД ЛІНЧА
Кожен живий гравець надсилає ПП ведучому з повідомленням, за кого він голосує в загальному голосуванні щодо Суду Лінча. До кінця ночі буде обраний і публічно повішений (розтерзаний натовпом, закиданий чепчиками, зацарапаний дикими бубликами, замочений в сортирі) той, хто набрав найбільше голосів, але не менше 1/4 від загального числа.
Голоси загиблих в поточний хід враховуються. Тобто, якщо когось убила вночі мафія, то його голос на Суді Лінча зараховується, тому що голосував він раніше настання ночі.
Якщо однакову кількість голосів отримали кілька гравців, на Лінч відправляється той, голос за якого надійшов другим.
Результати Суду Лінча, тобто хто за кого голосував, оголошуються публічно.
Після смерті особа померлого викривається, тобто стає відомо ким він був насправді.
Загиблі гравці перетворюються в привидів і можуть літати серед живих в темі, веселитися і базікати. Якщо статусний гравець, який став духом, або невдалий мисливець натякатимуть гравцям хто є хто, мафія отримує право на подвійне вбивство.

ПЕРЕДСМЕРТНА ЗАПИСКА

Кожен учасник має право на передсмертну записку. У записці він може описати свої підозри і припущення, якими хотів би поділитися з іншим. Записка не розголошується. Учасник може адресувати записку будь-якому іншому учаснику. Одного разу за гру він посилає її ведучому для передачі адресату. Якщо цей гравець убитий (мафією, або на суді Лінча), записка передається ведучим адресату. Одного разу передану записку не можна змінити.

ЧЕРГОВІСТЬ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК
В ігрову ніч ведучому відправляють свої заявки мафіозі, лікар, комісар і маніяк. Черговість розгляду заявок така: мафія, комісар, маніяк, лікар.
Заявка комісара залишається без відповіді, якщо:
- до моменту ходу кандидатура мертва;
Лікар не лікує, якщо:
- до моменту ходу лікар мертвий і лікує не себе;
Заявка маніяка не працює, якщо:
- до моменту ходу маніяк мертвий;
- до моменту ходу жертва мертва;
Заявка мафії не розглядається, якщо:
- до моменту ходу жертва мертва;
- жертву вилікував лікар


Правила гри

1. Подаєте заявку на гру в ПП ведучій Пелена. Ролі і персонажі в цій грі вибираємо самостійно;
2. Після завершення подачі заявок на участь в ПП отримуєте свою роль. І пароль з ніком, під якими Ви будете брати участь в грі. Гра буде анонімна, так що відписуватися в темі гри можна буде тільки під отриманим ніком;
3. Заборонено будь-якого роду демонстрація повідомлень ведучого, що містять відомості про статус гравця або ігрову переписку ведучого з гравцем, іншим гравцям - приватно або публічно. Покарання за порушення - виключення з гри;
4. Публікація в ігровій темі приватного листування гравців заборонена. Покарання на розсуд ведучого від позбавлення голосу на один день, до виключення з гри;
5. Ведучий направляє зовнішню сюжетну лінію. Далі йдете на форум і представляєтеся. Треба позначити своє місце під сонцем. Тобто хто ви по життю. Вашу професію, якусь характеристику. Тобто, придумуєте хто ви є в нашому славному місті.
Приклад: Я всіма улюблений Людина-павучок. Звичайний, 15-річний підліток, який отримав надлюдські здібності після укусу генетично модифікованого павука. Кожен свій день я рятую місто. У перервах намагаюся клеїтися до дівчат і доводити своїм друзям, що я не придурок.
Безумовно, за зовнішньою маскою такого героя може приховуватися пропащий мафіозі або відставний комісар. Але, безумовно, ні той, ні інший цього афішувати не буде. А якщо хто і буде афішувати, то це зовсім не означає, що це правда.
6. По закінченню кожного ігрового ходу гравці надсилають в ПП ведучому всі заявки на можливе "полювання", на обов'язковий для всіх "Суд Лінча", на "перевірку" комісаром, на "лікування" лікарем, на "вбивство" мафією і т.д . Заявка повинна виглядати так:
Суд Лінча - Нік гравця, якого збираєтеся повісити (для всіх)
Полювання - Нік гравця, на якого полюєте (для всіх крім мафії)
А так же рольові заявки кожного персонажа.
7. У перший ігровий хід Суд Лінча відбуватися не буде. У перший ігровий хід приймаються тільки рольові заявки
8. На наступний день дізнаєтеся підсумки. Життя продовжується.
9. Кожен ігровий день всі персонажі в обов'язковому порядку повинні:
- пояснити (з аргументами) чому він проголосував саме так на Суді Лінча;
- задавати підступні запитання тим кого вони підозрюють.
10. У разі неучасті в обговоренні протягом будь-якого ходу (слід залишити хоча б одне повідомлення в топіку гри), гравець вважається зниклим без вести і залишає гру, незалежно від його ролі.
11. Учасник, який пропустив голосування два рази (підряд чи ні, не важливо) вибуває з гри, оскільки треба поважати інтереси інших гравців. Це стосується також гравців, які були на форумі, брали участь в обговоренні, але не прислали свій голос.
Якщо гравець надіслав ведучому тільки статусний голос, він не враховується, учасник вважається не голосувавшим.
Якщо гравець не надіслав ведучому статусний голос, вважається, що він від нього відмовився.
12. Коли відбувається позбавлення гравця права голосу, результати загального голосування по нікам не вказуються, щоб не було видно, яка команда або гравець позбавлені голосу, так як це вплине на хід гри, може дати підстави обчислити статус гравця. В даному випадку оголошується тільки результат загального голосування.
13. Ведучий не може розкривати статуси гравців іншим гравцям, за винятком статусного ходу комісара.
14. І останнє за списком, але не за значенням. Пам'ятайте, що ведучий - головна людина в грі pobeda, він вирішує всі спірні питання і стежить за дотриманням правил. Пам'ятайте, що ведучий витрачає свій особистий час для того, щоб зробити вам приємно. Поважайте його старання. Дякую!


Ролі
маніяк


Криївчане
Igrok1 - Лизавета - маф-баламут, отруєна маніяком, добита на полюванні
Изображение

Igrok2 - Руслана Писанка - мирна, вбита мафією, померла на полюванні, спроба отруїти - коротке, але таке яскраве життя ha-ha
Изображение

Igrok3 - Офиціантка Маруся - комісар, лінчована
Изображение

Igrok4 - Тормунд - бос Мафії, вбитий комісаром (останній постріл)
Изображение

Igrok5 - Гадалка Серафима - виплодок боса мафії, хотіла вбитися, але не встигла - лінчували...
Изображение

Igrok6 - Юрчик - мирний, втік в ліс... це майже офіційна версія ha-ha
Изображение

Іgrok7 - Профессиональная швея Людочка - сержант, вбита мафією
Изображение

Igrok8 - Ванька - маніяк, лишився живим... на самоті... зачинений у погребі...
Изображение

Igrok9 - бабка Параска - лікарка, вбита мафією
Изображение


Історія
Над світом нависла небезпека... Що робити? Куди сховатись? Як вберегти себе? Відповідь проста: заходьте до нашої криївки*. Захистимо, нагодуємо, підтримаємо!

*криївка - споруда, розташована під землею, у небезпечні часи слугувала прихистком для багатьох українців і не тільки (нашо вам гугл, коли є я ha-ha )

Всіх бажаючих чекаємо до 16:00 5 квітня 2020 року
Застілля Заселення з 6 квітня
;)

Слава Україні!

Звуть мене Оленка.
Мій батько колись побудував під стодолею хованку, щоб добрий люд оберігати. І ось, у годину криновіру… карітовайру…кріто… тьху ти… тяжку, вирішила я продовжити його добру справу. Просимо шановні гості до нашої криївки. І душі, і тіло, і думки продизенфікуємо, вбережемо від лиха лихого.
Гуртом жити значно веселіше


День перший
Оце сидимо ми з курками та гусаками у стодолі на сіні, як миші понабігли, хвостиком махнули і яйця майже всі побили... горе мені горе =-O а потім дивлюсь, найгарніше, писане, не розбилось :tancy: подумала, що, раз міцне, значить - якісне! Буде головою, поки нема мене поряд. Вітаю, Руслано, з почесним званням!!!
Та це ж не всьо... Пішла ж спати, як чую, що хтось горлане так, аж шкіра дибки... А це машинкою тричі навколо себе застрочена Людочка кров'ю зтікає... І нема їй порятунку... Та навіть якщо б вижила, то їй з таким писком в сержанти не можна, тіки в Геловін по вулицям бігати
Фух... Оце мені в ночі різне драння сниться буде... мати божа ehh
Та й ще чуйка не відпускає, що хтось завтра помре, бо стінку в біотуалеті (ну, в кущах) лизнув.. Не до добра це... не до добра


Голосування за мера
Igrok1 - Лизавета – Igrok2 - Руслана Писанка
Igrok2 - Руслана Писанка – Igrok2 - Руслана Писанка
Igrok3 - Офиціантка Маруся – Igrok4 - Тормунд
Igrok4 - Тормунд – Igrok4 - Тормунд
Igrok5 - Гадалка Серафима – Igrok1 - Лизавета
Igrok6 - Юрчик – Igrok6 - Юрчик
Іgrok7 - Профессиональная швея Людочка – Іgrok7 - Профессиональная швея Людочка
Igrok8 - Ванька – Igrok2 - Руслана Писанка
Igrok9 - бабка Параска – Igrok2 - Руслана Писанка


Дааааа…. Щось другий день від першого не набагато кращий. Всі кажуть, шо самоізоляція працює – дзуськи… Більше 10 темношкірих нагадує. Більш за все боюсь, що нас з вами тут десятеро, точніше вас ЗІ МНОЮ десятеро :nails:
День був довгий, насичений, голосний… Вже під вечір «ааа, єти ожидания меня убивают» почула я з-під люку… а шо я зроблю? Не лише очікування…. Криївськи падлюки теж… прощавай, Параско, мольфарко-лікувальниця… ми будемо тебе пам’ятати сильною і неупередженою… але це не точно...
От що точно, так це те, що стінки в біотуалєті облизувать не можна!!! Чи вас, ваше баламуто-вельможносте, в ЛондОні не навчили??? Один плюс, що є добрі люди, які ваших страждань Лизавето, не витримали і застрелили як на полюванні… А, може, це й було полювання??? - glas-
Ой, так засмутилась, що про найголовніше не сказала…. Коротше, шукала ж я, шукала, слухала, гадала хто вчора діл наворотив, а поки відвернулась, ви за мене все вирішили… обступили сердешного комісара Марусю, та давай замість сала її туалетним папером напихувати. А бумага добра, вологовпітувальна, от і стала правоохранітельніца бастурмою… Тіки от із зсушеної рученьки револьвер випав, та отакеннннну велетенську дірку в лобі мафіозного боса Тормунда зробив… але не думайте, що це кінець наших зборів…


Igrok1 - Лизавета – Igrok9 - бабка Параска
Igrok2 - Руслана Писанка – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok3 - Офиціантка Маруся – Igrok9 - бабка Параска
Igrok4 - Тормунд – Igrok2 - Руслана Писанка
Igrok5 - Гадалка Серафима – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok6 - Юрчик – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok8 - Ванька –
Igrok9 - бабка Параска – Igrok5 - Гадалка Серафима


Я тут подумала, що час вас вже мені піти... Ви то не можете ha-ha
Негативний досвід - теж досвід. З перепоховуванням з профілактичною метою в мене не склалось ehh

На останок, хочу посмертно нагородити наших сміливих бійців pobeda
Найкращий паскуда мафіозі – Тормунд
Найкращий мирний – Юрчик
Найкращий гравець – Руслана Писанка
Найкращий персонаж – Тормунд



Партизанські прізвиська носили:
Igrok1 - Лизавета – Daxa
Igrok2 - Руслана Писанка – Gloriya95
Igrok3 - Офиціантка Маруся – GriAlexa
Igrok4 - Тормунд – Меланья
Igrok5 - Гадалка Серафима – Nochenyka
Igrok6 - Юрчик – Alma
Іgrok7 - Профессиональная швея Людочка – juli 7
Igrok8 - Ванька – Minutka
Igrok9 - бабка Параска – -Маришка-


-flo-

_______________________________
Изображение

Как забыть — покажет время, как простить — покажет жизнь, как любить — покажет кто-то, кто забыл… простил… и жил…

Из всех наслаждений, отпущенных человеку, самое изысканное — шевелить мозгами. Б. Чхартишвили


Последний раз редактировалось Пелена 09 апр 2020 15:09, всего редактировалось 7 раз(а).

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 21:24 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
ааа, єти ожидания меня убивают ha-ha2

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 21:29 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1353
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 7
Повысить репутациюПонизить репутацию
Я вот неожидала, а меня грохнули ha-ha

-- 07 апр 2020 20:30 --

Ну давай ведущая, кого там сьогодні різали?

_______________________________
Изображение
igrok7--Профессиональная швея Людочка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 21:32 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
[quote="Igrok7"]Я вот неожидала, а меня грохнули ha-ha

єто всегда неожиданно ehh

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 21:54 
Не в сети
Липнева Намистина
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9236
ЗЖФ-зависима: 12 лет 2 месяца 13 дней
Откуда: Запорожье
Медали: 61
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (5) Путешественница (1) KinoLady (7)
Квест. Победитель. (1) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (7) Mafia for Ladies (11)
Вышивальный конкурс (1) Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (2)
"Свято наближається" (3) Marvel movies (1) Новогоднее настроение (1) Книжный клуб (1)
Позитив форума (1) Перчинка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Победитель фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Онлайн квест (1) Я - мама (1)
Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1) Марафон английского (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 722
Повысить репутациюПонизить репутацию
Дааааа…. Щось другий день від першого не набагато кращий. Всі кажуть, шо самоізоляція працює – дзуськи… Більше 10 темношкірих нагадує. Більш за все боюсь, що нас з вами тут десятеро, точніше вас ЗІ МНОЮ десятеро :nails:
День був довгий, насичений, голосний… Вже під вечір «ааа, єти ожидания меня убивают» почула я з-під люку… а шо я зроблю? Не лише очікування…. Криївськи падлюки теж… прощавай, Параско, мольфарко-лікувальниця… ми будемо тебе пам’ятати сильною і неупередженою… але це не точно...
От що точно, так це те, що стінки в біотуалєті облизувать не можна!!! Чи вас, ваше баламуто-вельможносте, в ЛондОні не навчили??? Один плюс, що є добрі люди, які ваших страждань Лизавето, не витримали і застрелили як на полюванні… А, може, це й було полювання??? - glas-
Ой, так засмутилась, що про найголовніше не сказала…. Коротше, шукала ж я, шукала, слухала, гадала хто вчора діл наворотив, а поки відвернулась, ви за мене все вирішили… обступили сердешного комісара Марусю, та давай замість сала її туалетним папером напихувати. А бумага добра, вологовпітувальна, от і стала правоохранітельніца бастурмою… Тіки от із зсушеної рученьки револьвер випав, та отакеннннну велетенську дірку в лобі мафіозного боса Тормунда зробив… але не думайте, що це кінець наших зборів…


Лінч
Igrok1 - Лизавета – Igrok9 - бабка Параска
Igrok2 - Руслана Писанка – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok3 - Офиціантка Маруся – Igrok9 - бабка Параска
Igrok4 - Тормунд – Igrok2 - Руслана Писанка
Igrok5 - Гадалка Серафима – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok6 - Юрчик – Igrok3 - Офиціантка Маруся –
Igrok8 - Ванька –
Igrok9 - бабка Параска – Igrok5 - Гадалка Серафима

_______________________________
Изображение

Как забыть — покажет время, как простить — покажет жизнь, как любить — покажет кто-то, кто забыл… простил… и жил…

Из всех наслаждений, отпущенных человеку, самое изысканное — шевелить мозгами. Б. Чхартишвили


Последний раз редактировалось Пелена 07 апр 2020 22:03, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 21:56 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1281
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Имя: Сера

Очки репутации: 4
Повысить репутациюПонизить репутацию
Ох, простите, человеки! Столько дел, столько дел целый день, все о кончине своей узнать пытаются.

Ох, как бы за мой ясный ум, да мои предсказания правдивые, меня ночью не удавил никто. Хотя чует мое сердце, не мне сегодня помирать. А Русланке. Не нравится она мне, потому не жаль.

Да и в целом женщин не люблю... Вот мужчины пускай побудут еще. Поживут. Хорошие они.

-- 07 апр 2020 21:58 --

Ох, боги, боги... Что ж такое происходит? Столько смертей сегодня! Ну смерть Лизавете я ванговала... а за других не подумала.

_______________________________
Изображение
Igrok5 - Гадалка Серафима


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 22:05 
Не в сети
Липнева Намистина
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9236
ЗЖФ-зависима: 12 лет 2 месяца 13 дней
Откуда: Запорожье
Медали: 61
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (5) Путешественница (1) KinoLady (7)
Квест. Победитель. (1) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (7) Mafia for Ladies (11)
Вышивальный конкурс (1) Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (2)
"Свято наближається" (3) Marvel movies (1) Новогоднее настроение (1) Книжный клуб (1)
Позитив форума (1) Перчинка форума (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Победитель фотоквеста (1) Я люблю Україну (1) Онлайн квест (1) Я - мама (1)
Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1) Марафон английского (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)

Очки репутации: 722
Повысить репутациюПонизить репутацию
може незрозуміло написала, пояснюю: вмерли: Тормунд, Маруся, Лизавета, Параска. Підкидьок переродився, тому гра не завершена

_______________________________
Изображение

Как забыть — покажет время, как простить — покажет жизнь, как любить — покажет кто-то, кто забыл… простил… и жил…

Из всех наслаждений, отпущенных человеку, самое изысканное — шевелить мозгами. Б. Чхартишвили


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 22:09 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1380
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Имя: Маруся

Очки репутации: 11
Повысить репутациюПонизить репутацию
Тормунд, Тормунд... хоч і проявляв ти до мене симпатію, та не повірила я тобі...
Изображение

Изображение

_______________________________
Изображение
Igrok3 - Офіціантка Маруся


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 22:16 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1373
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Откуда: От туда
Имя: Тормунд

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Мое дитя, отомсти за батю! Я в тебя верю!

_______________________________
Изображение
Igrok4 - Тормунд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 22:49 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1353
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 7
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok4 писал(а):
Мое дитя, отомсти за батю! Я в тебя верю!

Та горіти єму в пеклі як і вашій шайці всій _bita_

_______________________________
Изображение
igrok7--Профессиональная швея Людочка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 07 апр 2020 22:59 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1396
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Ото не зря я самоизолировался. Тут такие дела творятся.
Если что, в мой погреб дверь не выбивать, я вооружен и очень опасен

Изображение

_______________________________
igrok 8 - Сидоров Иван Петрович
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 08 апр 2020 01:19 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1268
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Зараза -obmorok-

_______________________________
Изображение
Igrok9 бабка Параска


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 08 апр 2020 08:01 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1278
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Имя: Руся

Очки репутации: 5
Повысить репутациюПонизить репутацию
Це страшний сон чи мої галюцинації?! о_О
Люди шо це воно таке коїться?! -(((( Моя довбана інтуїція забилася в куток і чекає, що я з нею буду щаз робить! :nails: Заодно і дико вибачається перед нашим комісаром. =-O
Але вчора Маруся казалася мені дуже підозрілою, навідь і подумати не могла, що вона ком. ehh
Но судя по вчорашнєму Лінчу, то прибить гада вчора не було жодних шанців.
Одне можу сказать, - наша пєсня хороша, начінай сначала, блін. ehh
Ванька, а шо ти не голосував вчора? А?! - glas-

_______________________________
Изображение
Igrok2 - МЕР - Руслана Писанка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 08 апр 2020 08:39 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1396
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней

Очки репутации: 6
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok2 писал(а):
Ванька, а шо ти не голосував вчора? А?!

Так я ж это, на самоизоляции в подвале был, ничего не слышал, ничего не видел, ни о каком голосовании знать не знаю

_______________________________
igrok 8 - Сидоров Иван Петрович
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 08 апр 2020 08:47 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1278
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Имя: Руся

Очки репутации: 5
Повысить репутациюПонизить репутацию
Igrok8 писал(а):
Igrok2 писал(а):
Ванька, а шо ти не голосував вчора? А?!

Так я ж это, на самоизоляции в подвале был, ничего не слышал, ничего не видел, ни о каком голосовании знать не знаю

Шота ти страннєнькій какой-то! - glas-
Значит, позавчера я тебе сказала, что надо голосовать за мєня, ти пошел, а вчера не напомніла, вот ти і не пошел. Не сурьезно ето! -fuu-

_______________________________
Изображение
Igrok2 - МЕР - Руслана Писанка


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Бліц-гра Mafia for Ladies-39 "Одного разу у криївці"
СообщениеДобавлено: 08 апр 2020 12:24 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1281
ЗЖФ-зависима: 12 лет 8 месяцев 25 дней
Имя: Сера

Очки репутации: 4
Повысить репутациюПонизить репутацию
Доброго всем дня! Времени, как и раньше, в обрез. Потому быстрый расклад на три карты и пойду себе дальше.

Вижу, что Юрчик наш точно товарищ хороший, потому как совпали его розказни и охота на королевишну была. Может и совпадение, конечно. Но не думаю. И он не может быть манияк, т.к. не пропускал бы ход ради охоты.
РуслОнонька, девочка наша, уж слишком активна все эти дни была, порчи моей не боялась даже, в мэры полезла, думаю, с активной ролью, то бишь манияк сексуальный. Если так, то очень даже хорошо, что так удачно к королевишне сходила.
Остаемся Ванька и я... Обое рябое. Не активны, да и странно до сегодняшнего утра нашу игру анализировать. То, что голосование пропустил Иван - так роль мирная никому не интересна, можно и забыться... А вот с утра мог сюрприз получится.
Ясно одно, я-то о себе знаю, что смерть я только вижу, но не несу. Потому за Ваньку голос пойдет.

Если ориентироваться на Линч. Вчера комиссар наехал на меня, ни за что ни про что кстати, потому мой голос был - обида на него. А вот бандиты могли и примазаться. Но шутка в том, что кроме меня голосовали те, кого я в мирные записала - Юрчик и Писанка. ha-ha1 А мафиози голосовали кто куда.
Пойму приму капли сердечные... До вечера попробую еще раз раскинуть карты.

_______________________________
Изображение
Igrok5 - Гадалка Серафима


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 186 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: