Site Logo
 
 

 
Текущее время: 26 май 2020 04:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2814 ]  На страницу Пред.  1 ... 184, 185, 186, 187, 188  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2011 17:11 
Не в сети
Начинающая Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 81
ЗЖФ-зависима: 10 лет 1 месяц 22 дня
Откуда: Запорожье
Семья: замужем
Детки: сыночек

Очки репутации: 1
Повысить репутациюПонизить репутацию
На сайте электронной регистрации предоставлена ​​возможность подачи заявления для постановки на учет в отделе образования администрации района (по месту жительства) ребенка, нуждающегося в месте в детском саду.

Для этого необходимо заполнить форму в разделе ЭЛЕКТРОННАЯ РЕГИСТРАЦИЯ на данном сайте.

Далее можно отслеживать статус поданной заявки и следить за продвижением очереди. Для успешной регистрации Вашего ребенка в электронной очереди при заполнении формы заявления, Вам необходимо указать достоверную информацию. Подавать заявку можно только в одно дошкольное учебное заведение. Подача в электронном виде заявления обеспечивает предварительную регистрацию ребенка в электронной очереди с определением даты постановки на учет, которая является основой формирования очередности.


Про електронну реєстрацію
Про електронну реєстрацію

дітей для зарахування

в дошкільні навчальні заклади м. Запоріжжя

Для самостійного подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в дошкільний навчальний заклад (далі - ДНЗ)

м.Запоріжжя Вам необхідно:

1. Зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/.

2. Ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

3. Після внесення відомостей про дитину із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти завантажте електронну копію Свідоцтва про народження та документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ. Якщо внесені Вами дані та дані електронних копій документів співпадають, то заявка отримує постійну реєстрацію за датою її подання, про що буде надіслано повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

Якщо Ви не маєте можливості завантажити електронні копії вищевказаних документів, то впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних в заяві документів завідувачу обраного ДНЗ або територіальному реєстратору, який знаходиться у територіальному відділі освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту (69027, м.Запоріжжя, вул. Степова,17, тел.222-30-65, години прийому: 9.00 - 12.00 (пн.), 15.00 - 17.00 (вівт.), або адміністратору Реєстру, який знаходиться в управлінні освіти і науки департаменту (просп. Леніна, 214, тел. 224-38-12).

У разі відсутності можливості самостійно подати електронну заявку, Вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження/ документи, що підтверджують встановлені для влаштування в ДНЗ пільги) до завідувача обраного ДНЗ або до територіального реєстратора, або до адміністратора Реєстру. Відповідальна особа виконає заповнення заявки у Вашій присутності.

Звертаємо Вашу увагу: для реєстрації своєї дитини Ви маєте можливість подати заявку лише в один ДНЗ.

Довідки за телефоном: 224-38-12.

Додаток до наказу департаменту

від 16.12.2014 №551р_____

Положення про електронну реєстрацію дітей для зарахування

в дошкільні навчальні заклади м.Запоріжжя

(нова редакція)

1. Загальні положення

1.1. Положення про електронну реєстрацію дітей для зарахування до дошкільних навчальних закладів м. Запоріжжя (далі - Положення) розроблене відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», Положення про дошкільний навчальний заклад та визначає порядок електронної реєстрації дітей, які зареєстровані та проживають у м. Запоріжжя, для їх прийому до дошкільних навчальних закладів міста (далі – ДНЗ).

1.2. У цьому Положенні основні поняття мають таке значення:

 єдиний міський електронний реєстр дітей для зарахування в ДНЗ (далі - Реєстр) – єдина електронна база даних, що містить відомості про дітей, які потребують забезпечення місцями в ДНЗ міста. Реєстр передбачає обробку внесених до нього даних та забезпечує їх захист від несанкціонованого доступу;

 володілець Реєстру – департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради (далі - Департамент), який спільно з розробником програмного комплексу «КУРС: Дошкілля» («Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади») відповідає за технічне, технологічне та програмне забезпечення, надання різнорівневого доступу до нього, забезпечує збереження та захист інформації;

 розпорядники Реєстру – управління освіти і науки Департаменту; територіальні відділи освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту; дошкільні навчальні заклади всіх типів і форм власності м.Запоріжжя;

 адміністратор Реєстру – особа, уповноважена Департаментом, яка здійснює організаційне, консультативно-інформаційне, аналітичне забезпечення роботи Реєстру; розглядає звернення з питань роботи Реєстру; відповідає за збереження та захист баз даних; забезпечує інформування громадськості про порядок електронної реєстрації дітей у ДНЗ; здійснює контроль за забезпеченням актуальності та достовірності інформації в електронній базі даних; здійснює внесення відомостей до Реєстру та розгляд електронних заявок, вживає заходів щодо усунення причин затримки розгляду заявки у Реєстрі; видає відповідно до Реєстру направлення в дошкільні підрозділи навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти і науки Департаменту; здійснює внесення (зміну, виключення) відомостей до Реєстру (у т.ч. вносить зміни у Реєстрі, якщо батьки або особи, які їх замінюють, обирають (за заявою) інший ДНЗ у межах району/міста); надає інформацію з Реєстру та виконує інші функції, передбачені цим Положенням;

 територіальний реєстратор – особа, уповноважена Департаментом, яка відповідає за збереження та захист баз даних; забезпечує інформування громадськості про порядок електронної реєстрації дітей у ДНЗ; здійснює контроль за забезпеченням актуальності та достовірності інформації в електронній базі даних; здійснює внесення відомостей до Реєстру та розгляд електронних заявок, вживає заходів щодо усунення причин затримки розгляду заявки до Реєстру; видає відповідно до Реєстру направлення в ДНЗ, підпорядковані територіальному відділу освіти, молоді та спорту; здійснює внесення (зміну, виключення) відомостей до Реєстру (у т.ч. вносить зміни у Реєстрі, якщо батьки або особи, які їх замінюють, обирають (за заявою) інший ДНЗ у межах району/міста); надає інформацію з Реєстру та виконує інші функції, передбачені цим Положенням;

 реєстратор ДНЗ – особа, уповноважена розпорядником Реєстру, яка відповідає за збереження та захист баз даних; забезпечує інформування громадськості про порядок електронної реєстрації дітей у ДНЗ; здійснює внесення відомостей до Реєстру; надає інформацію з Реєстру та виконує інші функції, передбачені цим Положенням;

 заявник – особа (з батьків або осіб, які їх замінюють), що виявила бажання внести дані її дитини до Реєстру.

1.3. Електронна реєстрація дітей до ДНЗ м. Запоріжжя здійснюється з метою:

 забезпечення права дітей на доступність здобуття дошкільної освіти у ДНЗ м.Запоріжжя;

 здійснення обліку дітей, які потребують місця у ДНЗ м. Запоріжжя;

 забезпечення рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;

 забезпечення публічного доступу до інформації про ДНЗ усіх типів і форм власності м. Запоріжжя;

 запровадження єдиного підходу до зарахування дітей до ДНЗ м.Запоріжжя.

2. Порядок реєстрації дітей в Реєстрі

2.1. Адміністрація ДНЗ усіх типів і форм власності м. Запоріжжя, зобов’язана внести (та корегувати у разі змін) до Реєстру наступну публічну інформацію про ДНЗ:

2.1.1. Повна назва навчального закладу.

2.1.2. Тип ДНЗ.

2.1.3. Площа ДНЗ.

2.1.4. Форма власності.

2.1.5. Поштова адреса.

2.1.6. Відомості про завідувача (П І по Б).

2.1.7. Кількість персоналу.

2.1.8. Чисельність дітей.

2.1.9. Кількість груп.

2.1.10. Мова навчання і виховання у групах.

2.1.11. Відомості про цілодобові групи.

2.1.12. Контакти (телефони, адреси електронної пошти).

2.1.13. Нормативна наповнюваність.

2.1.14. Прогнозована кількість місць на 1 вересня поточного року.

2.1.15. Кількість прийнятих заявок.

2.1.16. Кількість виданих направлень.

2.1.17. Кількість місць, що залишились на зарахування на 01 вересня поточного року.

2.1.18. Кількість заявок для пільговиків (громадян, які мають пільги згідно із законодавством України та цим Положенням).

2.1.19. Відомості про відповідальну особу, яка забезпечує внесення даних до Реєстру, обробку внесених до нього даних та їх захист від несанкціонованого доступу.

2.2. Обов’язковою умовою для зарахування дитини до ДНЗ є наявність відомостей про неї в Реєстрі.

2.3. Для реєстрації дитини в Реєстрі заявником мають бути надані наступні відомості (у тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України).

2.3.1. Про дитину:

2.3.1.1. Прізвище, ім’я, по-батькові.

2.3.1.2. Дата народження.

2.3.1.3. ДНЗ, який обрали батьки або особи, які їх замінюють, для здобуття дошкільної освіти.

2.3.1.4. Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.

2.3.1.5. Адреса проживання.

2.3.1.6. Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.

2.3.1.7. Інформація про наявність встановлених пільг (категорія, тип/номер/дата видачі, електронна копія відповідного документа).

2.3.2. Про батьків:

2.3.2.1. Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.

2.3.2.2. Адреса проживання.

2.3.2.3. Контактні дані (телефони – міський, мобільні, електронна адреса).

2.4. Внесення на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/ до Реєстру відомостей про дітей здійснюється у такий спосіб:

2.4.1. батьками або особами, які їх замінюють:

2.4.1.1. батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості до Реєстру й прикріплюють скан-копію Свідоцтва про народження дитини (у випадку, якщо є пільги щодо влаштування до ДНЗ – скан-копію документа, що підтверджує пільги). За умови внесення всіх необхідних даних та відповідності їх прикріпленим скан-копіям заявка отримує постійну реєстрацію за первинною датою подання заявки.

2.4.1.2. батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості до Реєстру без скан-копії Свідоцтва про народження дитини (без скан-копії документа, що підтверджує пільги), протягом 10 днів з дня подання заявки звертаються до реєстратора ДНЗ або до територіального реєстратора, або до адміністратора Реєстру для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.

2.4.2. реєстратором ДНЗ або територіальним реєстратором, або адміністратором Реєстру (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють) із заповненням заявки в присутності заявника за встановленою формою;

2.5. Реєстратор ДНЗ/територіальний реєстратор/адміністратор Реєстру зобов’язаний надати всю необхідну допомогу, пов’язану із заповненням заявки, а також надати доступ до інформації, яка міститься в Реєстрі, згідно з чинним законодавством України.

Реєстратор ДНЗ/територіальний реєстратор/адміністратор Реєстру при збереженні даних для отримання постійної реєстрації враховує наявність відповідно до заявки вікової групи у ДНЗ.

2.6. Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).

Якщо відомості, зазначені у заявці, відповідають оригіналам документів, то заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання електронної заявки.

Заявка буде відхилена з Реєстру у випадках, якщо:

– відомості вказані не державною мовою або відмінні від даних у документах;

– дані в обов’язкових для заповнення полях відсутні;

– протягом 10 днів з дня самостійного подання заявки батьки не звернулись до реєстратора ДНЗ/територіального реєстратора/адміністратора Реєстру для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.

2.7. Заявник має можливість обрати лише один ДНЗ для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі, відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

2.8. Заявник (особа, яка здійснює внесення відомостей до Реєстру за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють) несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

2.9. Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 01 вересня року, обраного в заявці.

2.10. Вилучення відомостей про дитину здійснюється:

2.10.1. Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».

2.10.2. Реєстратором ДНЗ на підставі наказу про зарахування дитини до ДНЗ шляхом зміни «Отримано направлення» на «Зараховано».

2.10.3. Територіальним реєстратором / адміністратором Реєстру за поданням завідувача ДНЗ у разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до ДНЗ та переліку документів, визначених цим Положенням.

2.10.4. Територіальним реєстратором / адміністратором Реєстру у разі відсутності документів, які підтверджують пільги та при виявленні фальсифікації персональних даних в заявці (ПІпоБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження), яка самостійно подавалась батьками або особами, які їх замінюють.

2.11. Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

2.12. У випадку, якщо діти не зараховані до ДНЗ у бажаному році через недостатню кількість місць, відомості про них, які містяться в Реєстрі, автоматично переносяться на наступний рік.

2.13. При вивільненні місць територіальний реєстратор (адміністратор Реєстру – для навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти і науки) видає Направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього ДНЗ та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу.

2.14. По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 10 робочих днів звернутись до територіального реєстратора/реєстратора ДНЗ (для влаштування у дошкільний підрозділ навчального закладу, підпорядкованого управлінню освіти і науки Департаменту – до адміністратора Реєстру). Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, територіальний реєстратор (для влаштування у дошкільний підрозділ навчального закладу, підпорядкованого управлінню освіти і науки Департаменту - адміністратор Реєстру) змінює статус заявки на «Отримано направлення».

При наявності встановлених для влаштування у ДНЗ пільг заявник (батьки або особи, які їх замінюють) після зміни статусу заявки на «Видано направлення» повинен упродовж 10 робочих днів надати територіальному реєстратору (для влаштування у дошкільний підрозділ навчального закладу, підпорядкованого управлінню освіти і науки Департаменту - адміністратору Реєстру) оригінали та копії документів, що підтверджують встановлені пільги.

3. Порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів

3.1. ДНЗ державної, приватної форм власності здійснюють зарахування дітей у порядку, визначеному їх засновниками.

3.2. Зарахування дитини до комунального ДНЗ здійснюється завідувачем ДНЗ відповідно до отриманого батьками або особами, які їх замінюють, Направлення (з обов’язковим визначенням номера заявки), упродовж періоду комплектації новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень) поточного року та упродовж календарного року у разі вивільнення місць у відповідному ДНЗ.

3.3. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу на електронну адресу заявника надходить електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3.4. У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу ДНЗ окрім Направлення, виданого територіальним відділом освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту/управлінням освіти і науки Департаменту, документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

3.4.1. Заява батьків або особи, яка їх замінює.

3.4.2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.

3.4.3. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

3.4.4. Свідоцтво про народження дитини.

3.5. Прийом дітей до комунальних ДНЗ (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності відповідного Направлення територіального відділу освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту/управління освіти і науки Департаменту, висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичного висновку лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру та всіх документів, передбачених п. 3.3 цього Положення, за умови попереднього внесення дитини до Реєстру.

3.6. За наявності вільних місць у ДНЗ та відсутності заявок у відповідній віковій категорії в ці заклади, територіальні реєстратори/адміністратор Реєстру можуть запропонувати заявникам інших ДНЗ із найбільшою кількістю записів у Реєстрі можливість бути зарахованими на вільні місця на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, до територіального відділу освіти, молоді та спорту або до управління освіти і науки Департаменту.

3.7. У разі відсутності вільних місць в обраному ДНЗ та відмови батьків або осіб, які їх замінюють, від іншого запропонованого ДНЗ, заявка залишається в Реєстрі до моменту вивільнення місця.

3.8. Завідувачі комунальних ДНЗ проводять прийом документів для зарахування дитини у відповідний ДНЗ лише за наявності Направлення, виданого територіальним реєстратором (у дошкільний підрозділ навчального закладу, підпорядкованого управлінню освіти і науки Департаменту - адміністратором Реєстру), яке у подальшому зберігається в ДНЗ в особовій справі дитини.

3.9. При влаштуванні в ДНЗ гарантується надання пільг згідно із законодавством України.

3.10. Батьки дітей або особи, які їх замінюють, у разі отримання упродовж поточного року статусу заявки «Видано направлення» мають право (за заявою) відмовитися від отримання Направлення до 01 вересня наступного року, за ними залишається їх поточний номер в Реєстрі зі зміною статусу заявки на «Відкладено» і зазначенням терміну, до якого заявку відкладено. Наявні вільні місця для проходження адаптації пропонуються наступним за реєстрацією заявникам в межах кількості дітей, які будуть зараховані до груп в поточному році.

Заявка отримує статус «Відкладено», якщо батьки або особи, які їх замінюють, після встановлення статусу «Видано направлення» у період більше ніж 30 календарних днів не звернулись до територіального реєстратора/реєстратора ДНЗ (для влаштування у дошкільний підрозділ навчального закладу, підпорядкованого управлінню освіти і науки Департаменту - адміністратора Реєстру). При цьому заявка залишається в Реєстрі до наступного звернення батьків або осіб, які їх замінюють.

3.11. Зміна статусу «Відкладено» в заявці, здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, на ім’я розпорядника Реєстру –територіальний відділ освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту/ управління освіти і науки Департаменту.

3.12. Дані про зарахування дитини до ДНЗ вносить до Реєстру завідувач, при цьому статус заявки змінюється на «Зараховано».

3.13. Завідувачі комунальних ДНЗ міста щомісяця (30 числа поточного місяця) подають звіт про наповнюваність груп за звітний період до відповідного територіального відділу освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту. Отримані дані обробляються територіальними реєстраторами (для навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти і науки Департаменту – адміністратором Реєстру) та вносяться відповідні зміни в Реєстрі.

3.14. Завідувачі комунальних ДНЗ міста у день вибуття будь-якої дитини вносять дані про наявність вільних місць у форму Google (за активним посиланням).

4. Забезпечення доступу до Реєстру

4.1. Доступ до всіх персональних даних заявника відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мають лише адміністратор Реєстру (від володільця Реєстру), територіальні реєстратори (від розпорядників Реєстру), реєстратори ДНЗ, які використовують персональні дані заявника виключно в межах виконання своїх повноважень.

Територіальний реєстратор, адміністратор Реєстру, реєстратори ДНЗ несуть відповідальність за внесення, збереження та захист персональних даних заявників.

4.2. Публічний доступ до Реєстру містить виключно наступну публічну інформацію: реєстраційний номер заявки, дату та час реєстрації, вибір ДНЗ (приналежність до пільгової категорії), вікову групу та рік вступу.

5. Контроль за дотриманням цього Положення

5.1. Контроль за зарахуванням дітей до ДНЗ відповідно до Реєстру покладається на керівників ДНЗ, територіальних реєстраторів, адміністратора Реєстру (у навчальних закладах, підпорядкованих управлінню освіти і науки Департаменту).

5.2. Контроль за дотриманням вимог цього Положення здійснює Департамент, управління освіти і науки Департаменту, територіальні відділи освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту.

6. Прикінцеві положення

6.1. Внесення відомостей до Реєстру, доступ до інформації Реєстру відбувається на безоплатній основі.

6.2. Особи, винні в порушенні порядку внесення інформації до Реєстру та порядку зарахування дітей до ДНЗ м.Запоріжжя, несуть відповідальність згідно із законодавством України.

6.3. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться у порядку, встановленому для його прийняття.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 03 апр 2019 20:15 
Не в сети
Модератор
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12472
ЗЖФ-зависима: 7 лет 8 месяцев 23 дня
Откуда: Запорожье, Космос
Имя: Юлия
Семья: +
Детки: Пирожок и Мурочка =^_^=
Медали: 24
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Автор статьи (1) Квест. Победитель. (1)
Квест. Участник. (2) Fashion battle ЗЖФ (1) Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (5)
I'm lady (1) "Свято наближається" (3) Новогоднее настроение (1) К 10-летию форума (1)
Зоосмайл (1) Я - мама (1) Весенний шабаш. Участник. (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (1)
Я буду мамою!!! (1)

Очки репутации: 417
Повысить репутациюПонизить репутацию
Нам не звонили, но хочу сходить в апреле пообщаться с заведующей.

_______________________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 03 апр 2019 20:45 
Не в сети
Истинная Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 860
ЗЖФ-зависима: 7 лет 6 месяцев
Откуда: БШ, Победа
Имя: Вита
Детки: Андрюшка и Аришка
Медали: 2
Книголюб форума (1) Книжный клуб (1)

Очки репутации: 52
Повысить репутациюПонизить репутацию
Мне звонили 2 недели назад приглашали на собрание 4 апреля(завтра), сегодня позвонили, что собрания пока не будет- у них карантин по ветрянке

_______________________________
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 03 апр 2019 21:07 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6304
ЗЖФ-зависима: 8 лет 9 месяцев
Имя: Ирина
Медали: 18
Я люблю ЗЖФ (1) Умники и умницы (3) Вышивальный конкурс (6) Fashion battle (1)
Благотворительная ярмарка (3) "Свято наближається" (1) К 10-летию форума (1) Пасхальный конкурс (1)
Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 385
Повысить репутациюПонизить репутацию
_Снежана_, на то время оказалось, что как то привязывали или просто сделали вид , что есть -D

_______________________________
Скрытый текст. Необходимо зарегистрироваться.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 04 апр 2019 00:13 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 30137
ЗЖФ-зависима: 9 лет 5 месяцев 6 дней
Откуда: Космос
Имя: Елена
Семья: есть
Детки: 2 товарища+2 кота
Медали: 9
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Активный участник аукциона (4) Благотворительная ярмарка (2)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1530
Повысить репутациюПонизить репутацию
Нам еще.тоже не звонили


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 15 апр 2019 18:07 
Не в сети
Леди форума
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 374
ЗЖФ-зависима: 10 лет 6 месяцев 17 дней

Очки репутации: 11
Повысить репутациюПонизить репутацию
Мне на прошлой неделе пришло на эл.почту сообщение о зачислении в сад. Звонка не было.
А подруге (они в другой сад идут) позвонили и пригласили

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 15 апр 2019 18:49 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 3221
ЗЖФ-зависима: 8 лет 9 месяцев 8 дней
Откуда: планета Земля
Семья: счастливы вместе
Детки: две дочки
Медали: 1
Я люблю ЗЖФ (1)

Очки репутации: 199
Повысить репутациюПонизить репутацию
Мне не звонили, сама заведующую поймала. С девочкой из этой же группы уже *беседу* провели.

_______________________________
В последнее время вокруг стало столько вечно раздражённых людей, что даже как-то неловко при них радоваться жизни..))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 24 апр 2019 15:34 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 12512
ЗЖФ-зависима: 9 лет 11 месяцев 15 дней
Имя: Юлия
Детки: Сладкая парочка
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1)
Активный участник аукциона (1) К 10-летию форума (1) Свадебный конкурс (1)

Очки репутации: 449
Повысить репутациюПонизить репутацию
Нам неделю назад позвонили. Собрание 7 мая

_______________________________
Чудеса случаются, главное верить и ждать
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 30 апр 2019 03:31 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 1572
ЗЖФ-зависима: 8 лет 6 месяцев 12 дней
Имя: Юля
Семья: Есть
Детки: Мальчуган

Очки репутации: 64
Повысить репутациюПонизить репутацию
Девочки а что делать если регистрировала ребенка в один сад а теперь хочу в другой.

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 30 апр 2019 08:04 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 30137
ЗЖФ-зависима: 9 лет 5 месяцев 6 дней
Откуда: Космос
Имя: Елена
Семья: есть
Детки: 2 товарища+2 кота
Медали: 9
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Активный участник аукциона (4) Благотворительная ярмарка (2)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1530
Повысить репутациюПонизить репутацию
orange,выше писали-переводиться через районо


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 13 май 2019 14:36 
Не в сети
Истинная Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 847
ЗЖФ-зависима: 7 лет 8 месяцев 23 дня
Откуда: Шевчик
Имя: Татьяна
Семья: замечательная
Детки: Две доченьки красотки

Очки репутации: 22
Повысить репутациюПонизить репутацию
Девочки, а есть такие которым и не звонили и письмо не пришло? Куда идти или звонить чтоб узнать информацию в первую очередь?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 13 май 2019 14:45 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 30137
ЗЖФ-зависима: 9 лет 5 месяцев 6 дней
Откуда: Космос
Имя: Елена
Семья: есть
Детки: 2 товарища+2 кота
Медали: 9
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Активный участник аукциона (4) Благотворительная ярмарка (2)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1530
Повысить репутациюПонизить репутацию
Танюшка 1988,звоните в районо, номер и оиветсвенный указаны в заявке внизу


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 13 май 2019 15:02 
Не в сети
Истинная Леди
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 847
ЗЖФ-зависима: 7 лет 8 месяцев 23 дня
Откуда: Шевчик
Имя: Татьяна
Семья: замечательная
Детки: Две доченьки красотки

Очки репутации: 22
Повысить репутациюПонизить репутацию
helena123 писал(а):
Танюшка 1988,звоните в районо, номер и оиветсвенный указаны в заявке внизу

Спасибо большое!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 18 июл 2019 08:22 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9960
ЗЖФ-зависима: 9 лет 1 месяц 1 день
Откуда: Це Запоріжжя, це Україна, а не якась інша країна!
Медали: 15
Я люблю ЗЖФ (1) Почетная невеста форума (1) Путешественница (1) Квест. Победитель. (2)
Квест. Участник. (1) Благотворительная ярмарка (5) "Свято наближається" (1) Ресайклинг (1)
К 10-летию форума (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)

Очки репутации: 418
Повысить репутациюПонизить репутацию
Ребёнок рождён в октябре 2018г. В садик записалась на 2021 год, чтоб в 3 года выходить на работу. Но уже знаю, что в 2 года нужно будет выходить, т.е. в 2020 году. Но на 1 сентября 2020 года дочке не будет 2х лет, ей будет 1г 10мес. Ходила вчера в отдел образования Шевченковского района, сказали, что не возьмут в сад в таком возрасте. В нашем саду ясли с 2х лет.
Специалист подсказала, что на 3м Шевчике есть сад #280 с "младшими" яслями (не помню с какого возраста, но раньше 2х). Я спросила, можно ли будет пойти в 2020м году в него, а на 2021 год перевестись в свой садик, но внятного ответа не получила, наверное из-за того, что опять таки, 3х лет полных не будет для перехода в основную группу нашего сада.
Но не знаю, не очень мне нравится этот вариант с переходами из сада в сад. Адаптация дважды...
Вобщем сказали мне, что другую заявку создавать мне не надо.
Короче надо будет идти напрямую общаться с директором нашего садика. Надеюсь на 2 варианта развития событий:
-Либо они смогут закрыть глаза на то, что ребёнку на 1,5 месяца меньше))
-Или может можно попасть в группу в октябре, когда исполнится 2 года

_______________________________
Скрытый текст. Нужно быть зарегистрированным и иметь 1000 сообщений(я)(е).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 18 июл 2019 08:58 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 14735
ЗЖФ-зависима: 7 лет 8 месяцев 27 дней
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 763
Повысить репутациюПонизить репутацию
witch,переход возможен при наличии мест. А мест не будет 100%. Так что я б не рисковала и попробовала бы уговорить заву вас взять. Но это надо после Нового года идти. Не раньше. Февраль где то. Когда начинают обрабатывать списки.
У нас в саду до 2х не берут.... как бы не просили.

_______________________________
Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Электронная очередь в детский сад.
СообщениеДобавлено: 18 июл 2019 10:38 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 9534
ЗЖФ-зависима: 5 лет 5 месяцев 11 дней
Откуда: П-Кичкас
Имя: Саша
Семья: ЖМЖ
Детки: 3
Медали: 24
Я люблю ЗЖФ (1) СуперМама (1) Почетная мамочка форума (1) KinoLady (2)
Умники и умницы (2) Книголюб форума (4) Благотворительная ярмарка (4) I'm lady (1)
"Свято наближається" (3) Вязальная игра (1) Книжный клуб (1) К 10-летию форума (1)
Новогодний квест (1) "Halloween на ЗЖФ"! (1)

Очки репутации: 345
Повысить репутациюПонизить репутацию
witch, попробуйте договориться с заведующей, чтоб взяли в октябре, когда будет полных 2 года. Но нужно заранее, чтоб вас внесли в список. Не все же детки идут в сентябре. У нас разбивали на адаптационные группы, каждый месяц по чуть-чуть детей добавляли в группу.

_______________________________
Нет любви искренней, чем любовь к еде (с)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2814 ]  На страницу Пред.  1 ... 184, 185, 186, 187, 188  След.

 
formula   artdiet
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: