Скрытый текст. Нужно быть зарегистрированным и иметь 50 сообщений(я)(е).
Напоминаем об актуальном, в преддверии выборов, правиле на нашем форуме.
2.10 Запрещается переход на личные оскорбления. Не всегда можно определить грань между дружеской насмешкой и реальным оскорблением, поэтому просьба избегать любых резких высказываний в адрес других участников форума. Уважайте друг друга, не коверкайте "ники", не фамильярничайте и не употребляйте нецензурные слова. Не забывайте, что по ту сторону экрана находится живой человек! Запрещено провоцировать собеседников своими высказываниями на некорректные ответы, разжигать конфликты при обсуждении спорных вопросов в темах.
Каждый человек имеет право на свою точку зрения. Вы можете не понимать, не разделять, не поддерживать мнение других людей, но это не даёт вам право оскорблять их. За нарушение правил будут выдаваться предупреждения. Убедительно просим обсуждать тему политики корректно.
2.10.3. Любые косвенные оскорбления и оценочные характеристики чужих действий и убеждений ("дебилы", "придурки", "дауны" и т.п.) будут расцениваться как попытка задеть пользователей и спровоцировать конфликт. Администрация оставляет за собой право решать что является таковой, а что нет.
а говорили, что много. и можно было все порешать. а теперь мало. чет я не пойму
Победить коррупцию? Чтобы ее победить в нашем менталитете, должно смениться 3-4 поколения! И знаете почему? Каждый из нас в этом замешан лично. Это менталитет) халявщиков и решальщиков. Но надо не возглавлять ее как Порошенко сделал, а начинать искоренять) Просто у Порошенко было преимущество он с ВР на одном языке говорил. Зеленскому будет в разы труднее.
По каналу РАДА Юльку аж заслушалась - позавидовать её ораторству можно. Всё что президент распускает парламент - всё в рамках закона. А Гройсман не имеет право просто так уйти в отставку, за это должна проголосовать рада. И вообще интересненько слущать
Президент Украины Владимир Зеленский подписал свой второй президентский указ. В нем сказано о роспуске Парламента и назначении досрочных выборов в Раду на 21 июля.
Документ опубликован на сайте Главы государства.
"Прекратить досрочно полномочия Верховной Рады Украины восьмого созыва. Назначить внеочередные выборы в Верховную Раду Украины на 21 июля 2019 года", - сказано в указе.
_______________________________ «Нації вмирають не від інфаркту — спочатку їм відбирає мову» Ліна Костенко
Президент Украины Владимир Зеленский подписал свой второй президентский указ. В нем сказано о роспуске Парламента и назначении досрочных выборов в Раду на 21 июля.
Документ опубликован на сайте Главы государства.
"Прекратить досрочно полномочия Верховной Рады Украины восьмого созыва. Назначить внеочередные выборы в Верховную Раду Украины на 21 июля 2019 года", - сказано в указе.
Dianna, час покаже, що забажають друзі ВОЗ... він же те ж їх має...
Цитата:
Прекратить досрочно полномочия Верховной Рады Украины восьмого созыва.
А что так можно, да?
Уверена, много чего на самом деле можно. Было бы желание.
-- 21 май 2019 19:12 --
Вспомнилось, году в 14-15 были у нас здесь на форуме разговоры о свободном владении оружием. Только что новость увидела, таких новостей стало много. "ЖИТЕЛЬ ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ КИНУЛ ГРАНАТУ В КОМНАТУ БРАТА. За устроенный взрыв мужчину на днях судили. По его словам, он приобрел гранату Ф-1 в зоне АТО и привез ее домой в Мелитополь. С братом у него были натянутые отношения..."
Представьте, будут иметь оружие каждый желающий, при нашем культурном и социальном уровне. Мне кажется ато, оос, как не назови, экспериментально отлично все показали.
Один день пішов у президента Володимира Зеленського на те, щоб повністю розвалити стару систему влади. Один день.
В понеділок вранці під час інавгурації він зробив те, чого Юлія Тимошенко та інші опозиціонери домагались кілька років – оголосив перевибори парламенту.
Ввечері того ж дня Зеленський добився того, чого з різним азартом добивався Петро Порошенко останні два роки – прем’єр Володимир Гройсман оголосив про відставку.
У вівторок вранці президент зібрав у себе на Банковій керівництво парламенту та лідерів усіх фракцій.
Зеленський вирішив добитися ще більше змін. Новообраний президент хотів не просто переобрати Раду, але створити її за новими правилами – без мажоритарки.
Що говорив Зеленський депутатам, чи готові вони його послухати та як виборчі ініціативи нового президента можуть допомогти реалізувати заповітну мрію усіх його попередників про одноосібну більшість в парламенті, розбиралась "Українська правда".
У вівторок вранці на площі перед Адміністрацією президента було незвично людно. Вперше за кілька років кордони Нацгвардії з Банкової були зняті, а масивні ворота, які закривали вулицю для проходу – широко відкриті.
Тож серед звичної для Банкової тусовки політиків і журналістів траплялись якісь випадкові обивателі, бабуся з пакетом АТБ, молода пара, тато з маленькою дочкою.
Але не вони були головними дійовими персонажами.
На 10 ранку президент Зеленський скликав до себе усіх ключових гравців парламенту. Це була його перша зустріч у такому форматі й, судячи з теми розмови, вона ж мала стати останньою.
Новообраний президент уже на другий день своєї каденції зібрав представників парламенту, виключно щоб попрощатися з нинішнім складом Ради.
"Указ про розпуск уже готовий. Його видадуть уже зараз. А Рада проголосує за зміни, які запропонував Зеленський. Або не проголосує", – розповідає в розмові з УП радник новообраного президента Андрій Богдан. Йому, єдиному із членів Зе!команди, знайшлось місце поруч із президентом за столом переговорів.
Загалом, як розповіли УП учасники зустрічі, розмова відбулась досить стримана і конструктивна.
Єдиним "дестабілізуючим чинником" перед початком розмови був Олег Ляшко, який спочатку потролив "Слугу народу", приїхавши до АП на велосипеді, а потім пішов на закриту зустріч з телефоном в руках, ведучи пряму трансляцію у Facebook.
Зрозуміло, що його змусили забути на якийсь час про стрімерський талант і повернутись до ролі лідера парламентської фракції за столом переговорів.
А там розмова йшла виважена зовні, але дуже гаряча у суті. Зеленський не запитував у депутатів, чи розпускати стару Раду. Він зібрав усіх, щоб домовитись, за якими правилами обрати нову.
"Він поводився досить коректно. Було видно, що у нього уже все заготовано було. Зеленський дав спершу слово спікеру, потім віце-спікерам, далі главам фракцій від найбільшої до найменшої. Всі сказали свою позицію, але останнє слово було у Зе", – розповідає УП один із учасників зустрічі.
"Зеленський намагався поводитись як президент, тримати удар. Все сам говорив. Богдан майже нічого не казав, а коли починав, то його Ляшко постійно зацитькував. Але видно було, що дехто із учасників зустрічі, як Тимошенко, добре знали, про що говоритиме Зе, і були готові. Може, у них були якісь попередні домовленості, не знаю", – додає глава іншої фракції.
Юлія Тимошенко і справді після зустрічі була чи не головним адвокатом Зеленського. Її спіч в підтримку ініціатив президента був разів у чотири довший ніж виступ Богдана.
"Юля була найбільш конструктивною на зустрічі. Вона навіть Ляшка заспокоювала, коли він розходився. Так раз його ліктем під столом, типу, тихо Олег, не починай. Вони, правда, з Ляшком хотіли всучити всім, щоб в закон прописали жорсткий імперативний мандат, але більшість була проти. Та і нам це не треба", – зізнається УП один із членів команди Зеленського, який був присутній на переговорах.
У підсумку всі зійшлися на кількох пунктах.
По-перше, Зеленський ініціює позачергове засідання Ради, на якому запропонує змінити виборче законодавство.
По-друге, зміни виборчого закону складатимуться з двох простих пунктів – скасування мажоритарки і зниження прохідного бар’єру для партій до 3%. Фактично, країні пропонують повернутись у 2006 рік, коли вибори проходили саме за такою системою.
Чи врятує це від політичною корупції? Однозначно ні. Таке рішення просто спрямує фінансові потоки нинішніх мажоритарників у партійні кишені.
Оскільки запровадження відкритих списків не передбачається, то люди, які зараз купують собі округи, будуть так само купувати місця у партійних списках. Як це було і на виборах 2006-го, і на позачергових виборах 2007-го.
Але більшість партійних лідерів зараз радо підтримає таке рішення, адже в зв’язці із зниженням прохідного бар’єру воно дає шанс на продовження політичного життя дуже багатьом силам, котрі ризикували у наступному парламенті не з’явитись. Йдеться і про Радикальну партію, і про "Самопоміч", і про партії тих же Анатолія Гриценка чи Ігоря Смешка.
Не варто забувати і про "Народний фронт" з його 1% підтримки, і про потенційну партію Володимира Гройсмана, і про вже заявлену політсилу Святослава Вакарчука.
Як би там не було, але подолати 3-відсотковий бар’єр набагато легше, ніж 5-відсотковий. Особливо в умовах урізаної до 60 днів кампанії на дострокових виборах.
Зрозуміло, що противників таких змін теж вдосталь.
В першу чергу – це сотні депутатів-мажоритарників, які "прикормлювали" свої округи останні 5 років, і для яких навряд чи знайдеться стільки місць у списках. По-друге, проти скасування мажоритарки буде партія уже колишнього президента Петра Порошенка.
БПП робив ставку на оновлення списку і висування скандальних персонажів типу Ігоря Кононенка на округах. Тепер же доведеться або відмовити їм у політичному майбутньому, або знову брати у список. І перший, і другий варіант доволі неприємні.
Але головним підсумком зміни виборчого закону стане не майбутнє старих політиків. Якщо Зеленському вдасться протиснути через Раду закриту пропорційку, то це може стати поворотною точкою в історії країни.
Згідно з останніми опитуваннями, за партію Зеленського "Слуга народу" були готові проголосувати майже 40% виборців. Не важливо, що у партії крім назви і глави немає нічого, її по суті і не існує насправді.
Важливо те, що за змішаної системи Зе мав 40% від 225 депутатів, які обирались за списком. Якщо виборчу систему змінять, то він може отримати реальних 40% всього парламенту! Мінімум 40%.
Якщо за два дні президентства він і справді реалізує усе, що оголосив, то не виключено, що рейтинг партії Зеленського теж наблизиться якщо не до 73%, то принаймні до позначки у 50%. Раптом це станеться, то новообраний президент отримає фактично одноосібну більшість в Раді, власний уряд і фактично тотальну владу.
І зроблено це буде не через переворот чи Майдан, а руками старих політичних еліт. Адже саме вони в погоні за збереженням політичного майбутнього своїх дискредитованих і немічних проектиків, віддають усю владу в руки усміхненого преЗЕдента.
в ООН відбулось засідання, яке ініціювала Росія з приводу прийняття в Україні закону про українську мову. Це відбулось вже після інаугурації президента. Далі цитата... Андрій Тетерук Щойно відбулось голосування в Раді безпеки ООН, яке ініційоване країною-агресором рф щодо розгляду на порядку денному сесії РБ ООН Закону про функціонування української мови як державної. Голосів проти-6, утримались-4, ЗА-5. Росія продовжує формувати порядок денний для нашої країни. І чим менший буде спротив та відсіч, тим швидше запорєбрік буде тут знову панувати. Світ стрімко втрачає повагу до порядку та права.
Циферка, это я знаю, я не поняла чего конкретно хотела РФ добиться от ООН? Понятно что ничего хорошего об украинском языке РФ сказать в принципе не может и конечно хорошо что им просто затянули рот, но все же...
_______________________________ То, что Петр говорит о Павле, характеризует не Павла, а Петра
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0