Тест для желающих проверить свои кулинарные познания. Вопросы мне показались не простые, я не на все смогла ответить Там можно еще зарегистрировать свой результат и поучаствовать в розыгрыше ваучера на отдых. Я, оказывается, эксперт африканской кухни - кто бы мог подумать http://mezym.edinstvennaya.ua/
Ваші кулінарні знання варті окремої пошани. Ви відкриті для експериментів, та екзотичних смаків. Але страви з американської кухні ще можуть Вас здивувати. Можливо потрібно дати їм шанс?
так и есть - готовить не умею и не люблю, тест не обманул
Цитата:
ВАШ РЕЗУЛЬТАТ 3 Для вас найголовніше – смак, та задоволення від страви. Тонкощі кулінарії ви вважаєте за краще залишити професіоналам.
_______________________________ Я верю в маникюр и в кричащую одежду, в то, что на отдыхе тоже необходимо делать причёску и наносить губную помаду. Я верю в розовый цвет, а также в то, что счастливые девушки — самые красивые. Я верю в то, что лучшее средство для сжигания калорий — это смех. Я верю в то, что завтра будет новый день, и… Я ВЕРЮ В ЧУДЕСА!!! *********************************** Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)
Ви – справжній знавець європейської та американської кухонь. Ви знаєте багато рецептів швидкого і легкого приготування різних ситних і смачних страв і завжди любите скуштувати щось новеньке в подорожах,які любите ще більше, ніж попоїсти!
У меня 8 Ви справжній знавець європейських страв! І як риба у воді орієнтуєтесь у тонкощах цієї найпопулярнішої та найбільш розповсюдженої кухні. Культ європейської кухні не є дивним, адже вона включає в себе кращі страви не однієї країни, а всієї Європи - Франції, Англії, Італії, Бельгії, Німеччини, Австрії та інших, в яких ви чудово обізнані!
У меня 10. витонченість і насичений смак – ось ваші основні вимоги до страв. Адже ви знавець азійської та американської кухонь. Їжа для вас – справжнє задоволення і плацдарм для експериментів – ви не любите одноманітні страви, і завжди раді скуштувати щось новеньке.
Вам до смаку щось екзотичне і таке незвичне для України. Певно, саме тому ви - експерт з африканських страв. Те, чого інші люди бояться, ви – зможете приготувати і нагодувати всіх за святковим столом – змії на гарнір і комашки в сметанному соусі на десерт. (ну да )
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2