Общаемся здесь на все животрепещущие темы касательно периода карантина в связи с коронавирусной инфекцией. Однако не забываем про другие отдельные, уже существующие, темы на форуме. Предупреждаем, что оффтоп будет перемещён в соответствующие темы.
Обращаем ваше внимание на то, что:
2.10.3. Любые косвенные оскорбления и оценочные характеристики чужих действий и убеждений ("дебилы", "придурки", "дауны" и т.п.) будут расцениваться как попытка задеть пользователей и спровоцировать конфликт. Администрация оставляет за собой право решать что является таковой, а что нет.
Потому что в обращении он сказал не запрещает, а рекомендует не посещать.
в тексті постанову написано Заборонено, а бла-бла по телеку - не це офіційний документ преЗедент теж багато чого казав - це ніяк законодавчо не закріплено
-- Пользователь добавил некоторое время спустя --
Juliet_zp,отримати на роботі довідку, що ти працюєш в період карантину - в довільній формі і носити з собою
але взагалі є попередні рекомендації щодо переведення осіб із категорії ризику на дистанційну робот або відправити у відпустку
_______________________________ Бо плач не дав свободи ще нікому, А хто борець, той здобуває світ.
В Турции умер родственник знакомых. От рака. Но записали почему-то на коронавирус
И он не болел?
Человек лежал в больнице, согласия на проведения теста на короновирус никто не давал. О том, что он обречен умереть от пневмонии в ближайшие недели было известно еще в начале марта (когда в Турции не было ни одного официального случая), так что вирус никак не мог укоротить его жизнь.
_______________________________ We say it's time to make a new beginning, we say we hold our future in our hands. If we could only give love a new meaning, if we could only try to understand...
Позвонила знакомая. Пару дней назад их тупо уволили. Дали выходного пособия крохи. Подачку блин. Без объявления войны пока все на карантине. Не может ни в центр занятости дозвониться, никуда. Молчу о том, что и я этим немного попала на деньги но это уже в принципе я для себя попрощалась и на форс мажор списала. Но как поимели. Капец.
_______________________________ Иногда случаются необъяснимые чудеса, но исключительно с теми, кто верит, что чудеса бывают. Пауло Коэльо — Не грусти, — сказала Алисa. — Рано или поздно все станет понятно, все станет на свои места и выстроится в единую красивую схему, как кружева. Станет понятно, зачем все было нужно, потому что все будет правильно.
Скрытый текст. Нужно быть зарегистрированным и иметь 49 сообщений(я)(е).
_______________________________ Иногда случаются необъяснимые чудеса, но исключительно с теми, кто верит, что чудеса бывают. Пауло Коэльо — Не грусти, — сказала Алисa. — Рано или поздно все станет понятно, все станет на свои места и выстроится в единую красивую схему, как кружева. Станет понятно, зачем все было нужно, потому что все будет правильно.
прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку
Якщо Ви маєте на меті зареєструватися в центрі зайнятості як безробітна особа, яка шукає роботу, документи приймаються центрами зайнятості дистанційно в один із нижче зазначених способів:
на електронну пошту центру зайнятості (скановані й збережені у форматі PGF або інших форматах, фотокопії); через скриньку для прийому кореспонденції, розміщену у центрі зайнятості (у паперовому вигляді - копії, затверджені підписом особи); в електронному вигляді через вебсайт ДСЗ з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом (КЕП) (з урахуванням відповідного нормативно-правового врегулювання та за наявності технічної можливості). Які документи саме подавати?
Копії: паспорту, ІПН, трудової книжки (цивільно-правовий договір або документ, який підтверджує період зайнятості), документу про освіту диплом або інший документ про освіту, військовий квиток (у разі потреби) заяву про надання статусу безробітного заяву про призначення допомоги по безробіттю Усі документи, отримані дистанційно, у цей же день обробляються. Якщо виникне необхідність, фахівці зв'яжуться з вами засобами телефонного зв'язку, щоб уточнити інформацію.
Нагадуємо, що у період карантину реєстрація/перереєстрація безробітного здійснюється з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, згідно заяви.
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного
ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
вы еще верите что у нас будет пик... УСЕ...землю и банки с ПП протащили - отменяйте карантин... или будут думать что забудут
Цитата:
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №129/2020 Про надання гуманітарної допомоги Італійській Республіці
З метою сприяння в подоланні наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в Італійській Республіці внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 10 Закону України "Про гуманітарну допомогу" п о с т а н о в л я ю:
1. Надати гуманітарну допомогу Італійській Республіці.
2. Кабінету Міністрів України забезпечити надання гуманітарної допомоги Італійській Республіці.
_______________________________ Иногда случаются необъяснимые чудеса, но исключительно с теми, кто верит, что чудеса бывают. Пауло Коэльо — Не грусти, — сказала Алисa. — Рано или поздно все станет понятно, все станет на свои места и выстроится в единую красивую схему, как кружева. Станет понятно, зачем все было нужно, потому что все будет правильно.
Шановні друзі! Я вважаю за необхідне,у зв'язку з прийняттям низки НОРМАТИВНИХ АКТІВ, а не ЗАКОНУ, проінформувати Вас з метою запобігання свавілля нашою ''доблесною'' поліцією про ваші права і обов'язки:
В Україні запроваджено надзвичайну ситуацію, а не надзвичайний стан (згідно Конституції України).
Якщо Вас зупинила поліція та вимагає документи (згідно Постанови КМУ), нагадайте їй, що Закон України «Про Національну поліцію» (відповідно до Конституції України) має вищу силу. А тому керуватись слід статтею 32 вищевказаного Закону, яка надає право перевіряти документи поліції лише у наступних випадках:
Стаття 32. Перевірка документів особи
1. Поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:
1) якщо особа володіє зовнішніми ознаками, схожими на зовнішні ознаки особи, яка перебуває в розшуку, або безвісно зниклої особи;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення;
3) якщо особа перебуває на території чи об’єкті із спеціальним режимом або в місці здійснення спеціального поліцейського контролю;
4) якщо в особи є зброя, боєприпаси, наркотичні засоби та інші речі, обіг яких обмежений або заборонений, або для зберігання, використання чи перевезення яких потрібен дозвіл, якщо встановити такі права іншим чином неможливо;
5) якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події;
6) якщо зовнішні ознаки особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення.
_______________________________ То, что Петр говорит о Павле, характеризует не Павла, а Петра
Рябинка,це юрист написав чи ще одна, яка з Перу в Київ "летіла" автобусом? бо якщо це ОБС, то хоча б зрозуміло, що людина не читала прикінцеві положення закону, який прийняла ВР та який вчора набрав чинності
а там це питання врегульоване і написано, що постанови КМУ щодо запобігання розповсюдження вірусу НА ЧАС КАРАНТИНУ є обовязковими до виконання втому числі і НПУ
-- Пользователь добавил некоторое время спустя --
ну іп.2 ніхто не відміняв
_______________________________ Бо плач не дав свободи ще нікому, А хто борець, той здобуває світ.
Глава запорожского облздрава дала прогноз по числу заболевших и умерших от коронавируса. Заболеют около 8600 человек
Директор Департамента здравоохранения Запорожской ОГА Виктория Клименко озвучила прогноз по развитию эпидемии коронавируса в регионе.
Согласно математическому расчету, подготовленному департаментом здравоохранения, ожидается, что заболеют около 8600 человек. Смертность составит от 8 до 10%
По нашим рассчетам в Запорожской области широкое распространение вируса начнется 15 апреля. С этого момента вирус в течение трех недель будет распространяться в геометрической прогресии.
В Запорожской области группа риска составляет около 25% населения - это люди старше трудоспособного возраста. Кроме того, каждый третий старше 45 лет в области имеет два и более хронических заболевания, что также будет сказываться на статистике заболеваний и смертности от коронавируса.
«Таким образом, каждому третьем из заболевших понадобится стационарное лечение», - отметила Клименко.
Клименко отметила, что если в мире коронавирус легко переносят около 80% инфицированных, то в Украине и в Запорожской области эта доля составит лишь 65-70%, так как в группе риска находится более значительная часть населения. https://www.vv.com.ua/glava-zaporozhsko ... ronavirusa
я справді не можу зрозуміти - а ЩО страшного/важкого/неприйнятного в тому, щоб з собою носити посвідчення особи і предявити його, враховуючи теперішню ситуацію з карантином? вони важать декілька кг і їх важко з собою носити? в чому проблема-то? нащо шукати якісь виправдання?
я б була не проти аби зобовязали носити документи завжди - було б легше притягати до відповідальності пішоходів, курців та інших правопорушників, яких "не бачить" поліція, бо все що вони можуть - це винести попередження або забирати в райвідділок і потім мати купу писанини, бо кому ти випишеш штраф, якщо в людини немає документів
_______________________________ Бо плач не дав свободи ще нікому, А хто борець, той здобуває світ.
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0