Итак, Вы теперь родитель школьника! Поздравляем, отныне в Вашей жизни и в жизни Вашего новоиспеченного школяра грядут большие перемены Давайте делиться впечатлениями об этом важном этапе жизни
Или будут в классах сидеть на переменах, что тоже, к сожалению, не исключаю.
это младшие классы еще так могут, а с 5-го переходят с класса в класс. Может их учитель будет сопровождать, иначе я не представляю кто будет идти молча
Или тоже могут сидеть в одном классе, а учителя будут приходить на уроки.
Виктория_V, может и будут, тогда будут учителя носить все свои микроскопы и т.п с собой
Ну значит будут носить Это так же, когда у нас то ли в 5м, то ли в 6м, кто-то из класса заболел ветрянкой. Мы сидели в одном классе, а учителя приходили к нам, и так 3 недели.
_______________________________ Фея от ведьмы отличается только настроением)))
Юлька85,мы еще при СССР так сидели. У нас гепатит А был в классе. Я помню некоторые были в масках и это был тоже 5й класс. Все учителя сами приходили на уроки. Мы заходили после звонка, на перемене были в классе. Физкультура на улице.
У нас в первом классе был карантин по ветрянке. Дети ходили по всей школе и одновременно со всеми в столовую и был новогодний праздник общий. Так что наверное никто придерживаться карантина в школе скорее всего не будет.
И у нас в первом классе был карантин в прошлом декабре. Ни в столовую, ни на продленку нельзя было ходить. Насчёт перемен не помню, выпускали в коридор или нет.
Міністерство охорони здоров'я надало рекомендації щодо навчання в закладах освіти, які будуть діяти на період карантину, запровадженого в Україні через спалах коронавірусу COVID-19. Від 1 вересня учні, студенти, викладачі, вчителі й інший персонал мають заходити до закладу освіти у масках, під час заняття можна бути без них. Тих, хто матиме температуру пускати не будуть.
Постанову №42 від 30 липня за підписом головного санітарного лікаря Віктора Ляшка у Facebook опублікувала очільниця київського департаменту освіти Олена Фіданян.
Згідно з документом, відповідальним за дотриманням рекомендацій буде керівник навчального закладу. Медичний персонал має пройти відповідний інструктаж та не допускати до роботи тих працівників, які повиненні бути на самоізоляції.
Організація навчального процесу - Для школярів чи студентів розроблять маршрути руху і складуть графік таким чином, щоб запобігати скупченню людей. - Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб. - На вході до всіх приміщень закладу мають обладнати місця для обробки рук антисептичними засобами. - Перед початком занять педагоги будуть проводити опитування учнів щодо самопочуття та обстежуватимуть на ознаки респіраторних захворювань. У разі виявлення хвороби, учня ізольовуватимуть в окреме приміщення та повідомлятимуть батьків. - До закладів освіти дозволяється заходити лише у масці чи респіраторі, як і пересуватися приміщеннями. А от під час проведення занять маски можуть не використовуватися. - Пересування школярів та студентів між навчальними кабінетами повинно бути мінімізоване. - У коридорах та приміщеннях має бути розмітка для відокремлення учнів різних вікових груп. - Після кожного заняття провітрювати приміщення впродовж 10 хвилин. - Проведення занять з окремих предметів на свіжому повітрі. - У санітарних кімнатах мають бути рідке мило, антисептичні засоби для рук та паперові рушники (або електросушарки для рук). - Використання багаторазових рушників заборонено. - Після закінчення навчання коридори, класи, всі поверхні, дверні ручки мають продезінфікувати. - Скласти розклад так, щоб заняття в різних класах і групах починалися та закінчувались у різний час
Вимоги до персоналу закладів освіти: - Освітян допускатимуть до роботи за умови використання засобів індивідуального захисту - респіратора або захисної маски та після перевірки температури. - Працівникам з ознаками респіраторного захворювання та температурою 37,2°C буде заборонено перебувати на робочому місці. - Усі працівники повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на три робочі години. - У закладах освіти мають встановити урни з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізацією, для використаних засобів індивідуального захисту. - Усі працівники повинні мати доступ до рукомийників, мила, паперових рушників, антисептичних засобів. - Масові заходи, зокрема, конференції, збори, наради в закритих приміщеннях мають бути обмежені. - Вчителів мають навчити правильно одягати засоби індивідуального захисту, їх використовувати, знімати та утилізовувати.
Харчування в закладах освіти: - Організація харчування за типом "шведського столу" та шляхом самообслуговування заборонена. - Відстань між столами має бути не менше 1,5 м. За столом зможуть сидіти до чотирьох осіб. - Працівникам харчоблоку повинні надати засоби індивідуальною захисту із розрахунку одна захисна маска на три години роботи, одноразовими рукавичками, які необхідно змінювати після кожної дії, не пов’язаних між собою.
Перевезення: - Перевізники мають забезпечити проведення дезінфекційних заходів у салоні транспортного засобу. - Щоденний контроль за станом здоров'я водіїв і не допуск до роботи осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби або підвищеною температурою тіла понад 37,2°C. - Вхід до салону автотранспорту за наявності засобів індивідуального захисту. - Новий навчальний рік в Україні, за словами прем'єра Дениса Шмигаля, по всій території країни розпочнеться вчасно. Але оскільки від 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину, за якими всі регіони України поділятимуться на чотири зони, в залежності від епідеміологічної ситуації, на окремих територіях, у районах, містах "червоної" зони будуть ухвалюватися окремі рішення.
Нагадаємо, через карантин на початку нового навчального року школярі матимуть коригувальне навчання.
СДАЛИ НА ОТЛИЧНО: ВЫПУСКНИКИ КАКИХ ЗАПОРОЖСКИХ ШКОЛ СДАЛИ ВНО НА 200 БАЛЛОВ
Цитата:
В Запорожье и области только 14 абитуриентов сдали ВНО на отлично и получили по 200 баллов.
Как сообщили в пресс-службе Запорожской ОГА, завершилась основная сессия внешнего независимого оценивания. И в этом году Запорожский регион имеет 14 самых успешных выпускников общеобразовательных заведений, которые сдали тесты на 200 баллов, а это вдвое больше, чем в прошлом году.
Максимальные баллы были набраны по таким предметам:
химия – 4, английский язык – 4, биология – 3, математика – 2, история Украины – 1. Заведения, в которых учились абитуриенты, которые сдали ВНО на 200 баллов:
Запорожский лицей №99, Запорожская гимназия №28, Запорожский многопрофильный лицей "Перспектива", Запорожский многопрофильный лицей №62, Запорожская гимназия №31, Запорожский классический лицей, Бердянская школа №7, Энергодарская школа №2, Токмакская школа №5, Веселовская школа №1. В прошлом, 2019 году, лишь 6 выпускников запорожских школ смогли набрать наивысший результат в 200 баллов.
Pussycat, тоже обратила на это внимание))) но по Запорожью без сюрпризов - только из сильных школ, которые постоянно лидируют во всех рейтингах. 99 лицей, кстати, выпустил двоих 200-балльников, причем оба из одного класса
inn4ik, по опыту своего ребёнка, у которого за 11 лет не было ни единого репетитора, от слова совсем, никогда, а также многих его одноклассников - да, такое возможно))) при желании ребенка и отличной среде. Когда хочешь учиться - учись, участвуй в олимпиадах, пиши МАН, едь на конкурсы, студенческие олимпиады, конференции - школа поддержит и поможет. При условии поддержки со стороны родителей, конечно))) у нас не 200 баллов, но результат тоже отличный
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0