Site Logo
 
Текущее время: 29 мар 2024 16:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]





Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 603 ]  На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 41  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Марафон "I'm а lady" №6. Підсумки!
СообщениеДобавлено: 24 фев 2020 00:42 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 18 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Адміністрація Запорізького жіночого форуму
оголошує Марафон "I'm а lady" №6


Изображение

Любі дівчата, марафон "I'm lady" повертається! :ah:
Часом, намагаючись встигнути за божевільним темпом життя, вирішити нескінченні робочі питання, здолати всі домашні проблеми і турботи, Ми забуваємо про головне - про власну жіночність, про те, що Ми - Леді. Саме тому, запрошуємо Вас взяти участь у марафоні №6 "I'm lady", який спрямований на те, аби згадати, що Ми не тільки хороші організатори, вирішувачі та виконавці, але ще й ніжні дівчата, красуні, справжні леді.
Мета марафону №6 "I'm lady " - розкритися, проявити себе в новому амплуа, здивувати чоловіка, саму себе, навчитися чомусь новому, знайти час для себе коханої.
Ласкаво просимо!


Умови Марафону
1. Марафон проходитиме з 24 лютого по 5 квітня.
2. Мета Марафону - розкритися, проявити себе в новому амплуа, здивувати чоловіка, саму себе, навчитися чомусь новому, знайти час для себе коханої.
3. Для участі в Марафоні необхідно до 18.00 1 березня подати заявку модератору Nochenyka через форму подачі заявки.
4. Брати участь в Марафоні можуть всі користувачі (в тому числі адміністратори, модератори і помічники), які написали не менше 100 повідомлень на форумі. Ведуча марафону також може брати участь.
5. Марафон складається з 5 етапів, кожен етап триває 1 тиждень, кожен тиждень буде складатися із завдань, спрямованих на розвиток різних сфер життя жінки. На початку тижня (понеділок) в темі Марафону буде оголошено завдання, яке треба виконати протягом тижня, наприклад: зробити самостійно макіяж, поекспериментувати з образом, приготувати нову страву, відвідати культурний захід і т. д. Дата оголошення першого завдання - 2 березня.
6. За результатами тижня учасниці самостійно публікують звіт в темі Марафону. Звіт публікується протягом 3-х днів після закінчення тематичного тижня, тобто з понеділка по середу включно. Звіт являє собою розповідь з фото про минулий тиждень, фото обов'язково. Всі звіти публікуються під hide не більше 100.
7. Допускається пропускати виконання деяких завдань, якщо вони з якихось причин Вам не цікаві або у Вас немає можливості виділити час на їх виконання.
8. Марафон відбудеться за наявності не менше 10-ти заявок.
9. Учасниці, які виконають не менше 3-х основних завдань і 2х додаткових завдань і подадуть звіти вчасно, будуть нагороджені медалями Марафону.
10. Адміністрація залишає за собою право змінити умови Марафону під час його проведення. Всі зміни в умовах конкурсу публікуються на форумі у відповідній темі. Факт участі в Марафоні означає повну згоду Учасників з правилами її проведення.
11. Адміністрація форуму залишає за собою право достроково припинити прийом заявок, якщо їх кількість перевищить 100.
12. Ведучий Марафону має право відхилити заявку, якщо раніше користувач був ініціатором/учасником конфліктів, що виникають при проведенні проектів і конкурсів на ЗЖФ.


Календар Марафону
Період проведення - з 24 лютого по 5 квітня
Анонс Марафону - 24 лютого
Прийом заявок - з 24 лютого по 1 березня включно (до 18:00)
Оголошення учасниць і початок Марафону - 2 березня
Оголошення завдань - щопонеділка, перше завдання - 2 березня
Закінчення марафону - 5 квітня


Учасниці марафону.
Nochenyka
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Tanushka88
Alisija
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Singer
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Alen S
Miracle777
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Elena_Aqua
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Fyshe4ka
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
svetikar
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
ммонпасье
Тиждень гніздування
Тиждень родини
Tu-sia
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
М@линк@
Shateno4ka
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
Lyosya
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
NONA
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів
zuzunka
Тиждень краси
Тиждень гніздування
Тиждень творчості
Тиждень родини
Тиждень мрій та спогадів


Тиждень Краси
Тиждень Гніздування
Тиждень Творчості
Тиждень Родини
Тиждень Мрій та спогадів

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 16:14 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6965
ЗЖФ-зависима: 11 лет 2 месяца 21 день
Имя: Elena
Медали: 13
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Путешественница (2) KinoLady (1)
Благотворительная ярмарка (4) I'm lady (2) К 10-летию форума (1) Конкурс невест (1)

Очки репутации: 339
Повысить репутациюПонизить репутацию
Отчет
Тиждень творчості №3
Гасло тижня: "Я так бачу!"

тянула с отчетом, т.к. не успевала закончить своё "творение недели"

НО, начнем с другого: я считаю себя, хоть и немножко, но личностью творческой ))))) по-этому непостоянной. ha-ha
я могу загореться идеей, перелопатить кучу ссылок с возможностью её исполнить, начать ее делать и забросить, если дело нельзя закончить за сегодня, максимум завтра -obmorok-
приведу пример прошлого четверга: под сериальчик сижу вяжу :vyaget: (верхние лапки никак не хотят получаться одинаковыми, я уже четыре штуки связала, а двух одинаковых до сих пор не могу выбрать -(((( так бывает ehh )
решила сделать перерыв, что-то перекусила, параллельно поговорила с мужем- ему нужны маски на работу, но у нас из нет, порылась в загажниках, нашла подходящую ткань, посмотрела в нете принцип построения выкройки, начала размечать и вырезать, наметала края, машинки у меня нет, но есть у родителей, собралась, сходила "на свидание со швейной машинкой", пришла домой, отложила маски и решила ободрать обои в коридоре ha-ha2
пт и сб прошли примерно в таком же расписании
ИзображениеИзображениеИзображение


Вернемся с "творению недели", хоть и с опозданием, НО
Готова вам представить дивного мишутку - я сама в него влюбилась, кажется, еще ни один мишка у меня не получался таким милым
Изображение

Мишка от ушей до пят 7 см, с положении сидя 5,5 см
еще раздумываю сделать его брелком или брошкой, как вы думате?

ТОП 10:
1. Выспаться :ranovstavat:
2. Порукодельничать под сериалы :vyaget:
3. Привить привычку делать влажную уборку и проветривание каждый день :uborka:
4. Зарядка, а по хорошему не менее 30 минут физических упражнений в день :hulahoop:
5. Перебрать шкаф, выкинуть всё ненужное, спрятать зимние вещи :hats:
6. Уделить время своей красоте :manicur:
7. Запланировать, а возможно и начать, делать ремонт :remont:
8. Приятно провести время с мужем :martini:
9. Почитать хорошую книгу :wc:
10. Нахаживать (есть такое слово -D ?) шаги по квартире, для утяжеления можно взять домашнего питомца на руки :pet:

_______________________________
на форуме бываю очень редко, по всем вопросам пишите в мессенджеры.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 16:28 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6667
ЗЖФ-зависима: 11 лет 4 месяца 28 дней
Имя: Светлана
Семья: Замужем
Детки: Сынуля и доченька
Медали: 39
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Умники и умницы (8) Активный участник аукциона (1)
Вышивальный конкурс (4) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (5) "Свято наближається" (1)
Вязальная игра (1) Новогоднее настроение (1) Скарби осені (1) Марафон 77 речей (1)
Новогодний адвент (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (2) Онлайн квест (1)
Я - мама (1) Марафон английского (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (2)

Очки репутации: 577
Повысить репутациюПонизить репутацию
Singer писал(а):
Написать книгу. Можно рассказ, притчу. Эх, жаль нету времени. Это бы я с удовольствием попробовала. Но, на бегу, в попыхах этого не хочу.
Классная задумка! Я иногда сочиняю что-то. Когда родилась дочка, начала писать одну книгу, Писанина затянулась на 2 года, а когда дочка подросла времени чтото писать совсем нет.... Часто все мысли/сюжеты я записывала на диктофон, а потом одним нажатием кнопочки все удалилось ehh После этого желание писать пропало
ммонпасье,Fyshe4ka,Nochenyka,Lyosya, спасибо за комплименты :-*
Lyosya писал(а):
Дети счастливы иметь такую маму
я вон то как ваша лиса на линеечке, точная моя копия. Но чем то надо ж детей развлекать. Задание этой недели(квест) мне очень по душе!
Singer, очень красивые закладочки!

-- 25 мар 2020 15:33 --

Elena_Aqua писал(а):
Готова вам представить дивного мишутку
Какой миленький :pinkglas:
Elena_Aqua писал(а):
я могу загореться идеей, перелопатить кучу ссылок с возможностью её исполнить, начать ее делать и забросить,
в точности про меня -D Я так мышонка на новый год вязала)))Все части связала, а соединить в одно целое так и не смогла - забросила)

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 17:56 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 18 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Elena_Aqua, мішка суперовий. В якості брелока, мабуть, зачовгається?..
Я теж така... швидко втрачаю інтерес. Щось починаю і до побачення. Загіпнотизувати мене можуть лише пазли. Отак щоб залипнути до 3 ранку, наприклад. На карантині теж думала купити кілька штук, дякую Тані за ідею, але зараз розумію, що робити це буде ніколи. :dntknow: Тут аби поспати, з цим засранцем малим.

Звіт 3 тижня.
Нажаль, я трішки двійочниця в цей раз... Сама вигадала, сама не впоралась. ha-ha1
Серед моїх творчих поривів - розмальовки Гаррі Поттера, спів, танці... crazy І все, боюсь.

Мій топ-10 на карантині.

1. Готувати чоловіку смачненьке, що лінь зазвичай готувати - млинці, оладки, без фанатизму.
2. Прибирати квартиру, виявляється це може бути весело. Якщо прибирати і танцювати одночасно.
3. Займатись фізичною активністю. Я займаюсь йогою з тренером через zoom.
4. Дивитись серіали, вже закінчую "Друзі", 10 сезон... ha-ha1 Може навернусь на ще якийсь. Люблю отакі сераіли по стопіцот серій. Можна почати і не паритись, що він закінчиться в найближчий час. Мабуть "Відчайдушні домогосподарки" треба ще включити.
5. Читати книги... Є кілька на прикметі, але, можливо, візьму участь у нашому Книжковому клубі. До речі, всі вже приєднались?)
6. Збирати пазли.
7. Малювати або розмальовувати.
8. Вчити англійську по ютубу.

Останні 3 з серії фантастики зараз...

9. Прибирати попіси і какашки.
10. Годувати, веселити цуценя, поки в самої дах не поїде...

crazy

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 18:04 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6227
ЗЖФ-зависима: 11 лет 10 месяцев 18 дней
Откуда: Там нет меня
Имя: Алёна
Семья: Lﻉ√٥
Детки: ☿♁☿
Медали: 24
Я люблю ЗЖФ (1) СуперМама (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
KinoLady (4) Умники и умницы (2) Книголюб форума (1) Fashion battle (1)
Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (2) Марафон постройнения (1) "Свято наближається" (1)
Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1) Новогодний адвент (1) Бомба форума (1)
"Halloween на ЗЖФ"! (1)

Очки репутации: 312
Повысить репутациюПонизить репутацию
Nochenyka,я вже запропонувала книжки - glas- Цього разу мені багато що подобається,минулий круг я покинула,бо не цікаві були твори :dntknow: Тільки перша книга зайшла,сподіваюсь цього разу буде цікавіше ehh Elena_Aqua,мимшка просто мимими,я бы сделала как брелок -super-


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:36 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 16089
ЗЖФ-зависима: 12 лет 5 месяцев 18 дней
Имя: Туся
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) СуперМама (1) Автор статьи (1)
Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 1853
Повысить репутациюПонизить репутацию
Коротко про 3-й тиждень - з творчістю не дуже склалося. Якщо не брати до уваги творчість, до якої спонукає дистанційне навчання 3-х дітей різного віку та кулінарну щоденну творчість, від якої іноді нудить, а інколи находить справжнє натхнення і хочеться гори звернути. Готуєш, вигадуєш, фантазуєш, товчешся півдня біля плити, а воно змітається з такою швидкістю, що навіть не встигаєш помітити -D
Те, на що вдавалося виділити час, начебто вже згадувала в попередньому дописі.
Автопортрет. Отут просто в саме яблучко. Бо малювати не вмію від слова зовсім, абсолютно, вааПщЄ))) Мій актуальний стан, якщо дозволите, виразить картинка -D бо ні про що, окрім своєї довбаної вітрянки думати не можу. Навіть коронавірус фігня порівняно з тим, як тріщить голова й свербить усе тіло.
Изображение
І наостанок - наш ТОПчик)))
1. Вчити уроки. Багато уроків. Коли здається, що все вивчено, перевірити і знайти завдання, яке треба було відправити вчора.
2. Грати в настольні ігри. Карткові, шахи, шашки, бродилки, монополія - зійде що завгодно, в що можна натхненно "рубитися" всією родиною
3. Грати в забуті дитячі ігри - слова, асоціації, міста, "склади слова" і все, що тільки можна передати майбутньому цифровому поколінню.
4. Дивитися улюблені фільми, які смішать, заспокоюють, надихають - кому що потрібно. В мене це "Службовий роман". Ліки від будь-якої печалі, прості й банальні)))
5. Дивитися фільми, які давно вже були в планах в окремій папочці, на майбутню відпустку чи щось таке. Рекомендовані друзями чи випадково знайдені за відгуками.
6. Дивитися фільми, які має переглянути кожна людина, яка проходить якусь там із стадій на карантині - "Вірус", "Зараза" і т.п.
7. Читати книги - нові чи старі, значення не має. Читати, особливо, якщо у вас є діти і ви хочете, щоб вони вміли любити книгу - вони мають бачити батьків, які читають не тільки мордокнижку.
8. Прибирати в оселі, потроху, щоб вистачило цього одноманітного заняття на весь карантин)))
9. Планувати, що ви обов'язково зробите, коли нарешті цей страшний сон скінчиться і всі прокинемося.
10. Аби реалізувати плани з попереднього пункту, не забувати іноді приміряти улюблені джинси, бо піжама таки сильно розслаблює.
Всім добра, здоров'я й позитиву :pinkglas:

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:41 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6227
ЗЖФ-зависима: 11 лет 10 месяцев 18 дней
Откуда: Там нет меня
Имя: Алёна
Семья: Lﻉ√٥
Детки: ☿♁☿
Медали: 24
Я люблю ЗЖФ (1) СуперМама (1) Почетная мамочка форума (1) Путешественница (1)
KinoLady (4) Умники и умницы (2) Книголюб форума (1) Fashion battle (1)
Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (2) Марафон постройнения (1) "Свято наближається" (1)
Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1) Новогодний адвент (1) Бомба форума (1)
"Halloween на ЗЖФ"! (1)

Очки репутации: 312
Повысить репутациюПонизить репутацию
Цитата:
10. Аби реалізувати плани з попереднього пункту, не забувати іноді приміряти улюблені джинси, бо піжама таки сильно розслаблює
Це дуже важлива порада -D Tu-sia,міцного здоров'я і скоріше одужати -flo-


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:51 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 20908
ЗЖФ-зависима: 11 лет 7 месяцев
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1182
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia,у вас ветрянка? Или у детей??
Мы пережили Ее как раз в это время 2 года назад, было весело ;) . Как моя годовалая дочь заставляла себя фоткать, так как она в горошек ha-ha .
А сейчас моя семья меня достала... вот абсолютно все... скоро начну убивать, спасает только вино. :cray: . Вот психану и заведу собаку, как Яна.. буду Его/Ее развлекать, а остальные пусть сами как то... ha-ha. Был бы пистолет мужа и сына пристрелила бы. За одно б ещё и папу.

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:54 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 16089
ЗЖФ-зависима: 12 лет 5 месяцев 18 дней
Имя: Туся
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) СуперМама (1) Автор статьи (1)
Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 1853
Повысить репутациюПонизить репутацию
Lyosya писал(а):
Tu-sia,міцного здоров'я і скоріше одужати
дякую, навзаєм, будьте всі здорові -flo-
zuzunka писал(а):
Tu-sia,у вас ветрянка? Или у детей??
у мене, у старшого (17) і молодшого (6,5) crazy Середній вже відстрілявся. Коротко - це жах. Але прорвемося

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:57 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6667
ЗЖФ-зависима: 11 лет 4 месяца 28 дней
Имя: Светлана
Семья: Замужем
Детки: Сынуля и доченька
Медали: 39
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Умники и умницы (8) Активный участник аукциона (1)
Вышивальный конкурс (4) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (5) "Свято наближається" (1)
Вязальная игра (1) Новогоднее настроение (1) Скарби осені (1) Марафон 77 речей (1)
Новогодний адвент (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (2) Онлайн квест (1)
Я - мама (1) Марафон английского (1) Кулинарные конкурсы на ЗЖФ (2)

Очки репутации: 577
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia писал(а):
Коротко - це жах. Але прорвемося
ого -obmorok- сил вам и скорейшего выздоровления!
-P.S.- а у кого легче протекает болезнь? Правду говорят - чем старше человек, тем ему тяжелее перенессти ветрянку? )))))

_______________________________
Изображение


Последний раз редактировалось svetikar 26 мар 2020 00:00, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 25 мар 2020 23:59 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 20908
ЗЖФ-зависима: 11 лет 7 месяцев
Откуда: Правый
Детки: сын и дочь
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная мамочка форума (1) Благотворительная ярмарка (3)
I'm lady (1) Участник субботника (2) Мудрость форума (1) Лучшая мамочка форума (1)
К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 1182
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia,блиннн ветрянка у взрослых это капец :nails: держитесь. Ещё и этот коронавирус впридачу .. желаю скорейшего выздоровления.

_______________________________
На правах рекламы: Домашнє вино, Дуже добре вино. Готуємо для себе - частуємо усіх.

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 26 мар 2020 00:03 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 16089
ЗЖФ-зависима: 12 лет 5 месяцев 18 дней
Имя: Туся
Медали: 12
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) СуперМама (1) Автор статьи (1)
Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (1) К 10-летию форума (1) Я люблю Україну (1)

Очки репутации: 1853
Повысить репутациюПонизить репутацию
svetikar, zuzunka, дякую, дівчата.
Що я хочу додати - тільки участь у марафоні змусила мене сісти й написати таку купу буков))) бо не звикла зходити з середини дистанції. Дякую тобі, люба моя Nochenyka, за цю відраду в складні в усіх сенсах часи :-*

-- 25 мар 2020 23:07 --

svetikar, повертаючись до питання, найскладніше нам із старшим сином - його найбільше обсипало, а мене найбільше вимучило. Молодші легше. Особливо той, який був першим хворим - йому вже 12, розумів небезпеку і дотримувався всіх порад. Малий буває таки забувається й дряпає себе випадково (((

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 26 мар 2020 13:10 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 6965
ЗЖФ-зависима: 11 лет 2 месяца 21 день
Имя: Elena
Медали: 13
Я люблю ЗЖФ (1) Автор статьи (1) Путешественница (2) KinoLady (1)
Благотворительная ярмарка (4) I'm lady (2) К 10-летию форума (1) Конкурс невест (1)

Очки репутации: 339
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia писал(а):
не забувати іноді приміряти улюблені джинси, бо піжама таки сильно розслаблює.

какой отличный совет ha-ha

Tu-sia, здоровья вам и вашей семье -flo-

_______________________________
на форуме бываю очень редко, по всем вопросам пишите в мессенджеры.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 26 мар 2020 14:10 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 16694
ЗЖФ-зависима: 12 лет 9 месяцев 28 дней
Имя: Наташа
Семья: замужем
Детки: сын
Медали: 49
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Почетная мамочка форума (1)
Автор статьи (3) Путешественница (2) KinoLady (4) Квест. Победитель. (1)
Квест. Участник. (2) Умники и умницы (2) Книголюб форума (7) Fashion battle ЗЖФ (1)
Fashion battle (1) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (4) "Свято наближається" (3)
Лучший рецензент (1) Книжный клуб (1) Новогодний адвент (2) К 10-летию форума (1)
Новогодний квест (1) Валентинка (1) Я люблю Україну (1) Свадебный конкурс (1)
"Halloween на ЗЖФ"! (1) Весенний шабаш. Участник. (1) Конкурс стишков-пирожков (1) "Козацькі перегони" (1)

Очки репутации: 1014
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia,тримайтеся та одужуйте швидше =-O
Ваш топ надихає -super- Ви чудова мама та взірець для наслідування -super- уроки -obmorok-

_______________________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 26 мар 2020 14:22 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 26925
ЗЖФ-зависима: 13 лет 5 месяцев 3 дня
Семья: Я и мои Мужчины
Детки: Сыночек + Сыночек
Медали: 7
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Благотворительная ярмарка (2) I'm lady (1)
Фитнес-челлендж (1) К 10-летию форума (1)

Очки репутации: 755
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia, будьте здоровы -flo-
Всегда Вами восхищаюсь ;)

_______________________________
IHERB БЕЗ % Скидки Акции. Быстрые заказы!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Марафон "I'm а lady" №6. Тиждень Родини! Звіти 3 тижня
СообщениеДобавлено: 26 мар 2020 18:36 
Не в сети
Леди Совершенство
Цитата
Аватара пользователя

Сообщений: 24558
ЗЖФ-зависима: 12 лет 18 дней
Откуда: the best city in the world
Имя: imyana
Семья: +
Медали: 58
Я люблю ЗЖФ (1) Сердце форума (1) Почетная невеста форума (1) Автор статьи (2)
Путешественница (5) KinoLady (4) Квест. Участник. (1) Книголюб форума (4)
Mafia for Ladies (4) Активный участник аукциона (2) Благотворительная ярмарка (5) I'm lady (3)
Участник субботника (3) "Свято наближається" (3) Marvel movies (2) Фитнес-челлендж (1)
Перчинка форума (3) СпортЛеди ЗЖФ (1) К 10-летию форума (1) Новогодний квест, 1 место (1)
Валентинка (1) Победитель фотоквеста (1) Свадебный конкурс (1) Я люблю Україну (1)
Цветочная феерия (1) Я - мама (1) Мафия по-украински (1) Весенний шабаш. Победитель. (1)
Марафон английского (1) Конкурс Lady in Dress (1)

Очки репутации: 1515
Повысить репутациюПонизить репутацию
Tu-sia, твій автопортрет - просто чарівний. ha-ha1 Хоч це і не смішно, але добре, що ти з гумором ставишся до цієї ситуації.
ТОПчік дуже насичений. Не уявляю, коли ти все це встигаєш. Я б здалася на вивчені уроків з трьома дітьми. ha-ha1

zuzunka писал(а):
Был бы пистолет мужа и сына пристрелила бы. За одно б ещё и папу.


Згадуючи тему цього тижня - щось пішло не так. ha-ha2 А чим вони тебе дістають?.. Розважати просять?..

Tu-sia писал(а):
Дякую тобі, люба моя Nochenyka, за цю відраду в складні в усіх сенсах часи


-flo- :-* Так, часи зараз жопа, тому рятуємось як можемо. Хоча я от на три дні взагалі забула за той карантин, навіть новин не читала... Бо я або розважаю цуценя, або (коли воно спить) прибираю розгардіяж або себе прибираю, готую їсти. Поки що дуже важко. Хочу вручити від всього серця нашим кубічним матусям Тані і Альоні (якщо когось забула, нагадайте) медаль... Чесне слово. Як можна виховати трьох дітей і не спитися не зійти з розуму? crazy Хоча враховуючі останні коментарі Маші... Вона вже на грані. ha-ha1

Нехай вся твоя родина видужує. -flo-

_______________________________
- After all this time?
- Always... ©


Изображение

smile now, cry later. ©


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 603 ]  На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 41  След.

 
 


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0



-
Администрация форума не несет ответственности за содержание сообщений пользователей. За содержание рекламных материалов ответственность несут рекламодатели. При использовании любых материалов активная ссылка на ladies.zp.ua обязательна.
ЗЖФ в социальных сетях: